apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Persoană fizică, vând apartament 2 camere decomandat ,zona progresului Deva ,suprafața 55,35 m2 ,etaj.1 ,gresie și faianță in baie și bucătărie, geamuri termopan, centrală gaz , etc. Preț 85000 euro.
55 m2
Deva, Hunedoara
ieri 20:19
Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...
970 EUR/m2 | 82 m2
Deva, Hunedoara
ieri 18:15
Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...
986 EUR/m2 | 71 m2
Deva, Hunedoara
ieri 17:52
Garsonieră de vânzare zonă centrală, liniștită, Petroșani, în apropiere de Universitate, strada G- ral Dragalina, et. 4 4, acoperiș refăcut cu țiglă, fără probleme, exterior izolat, suprafață construită 35 mp, utilă 25 mp. Garsoniera e bine întreținută, compusă din cameră, bucătărie, baie, balcon închis ...
1280 EUR/m2 | 25 m2
Deva, Hunedoara
ieri 17:16
va rog mesaj aici,cu nr dvs daca sunteti interesat ,apoi va resun eu.Vand ap 2 camere gojdu SEMIDECOMANDAT Cu 2 holuri unul la intrare si unul intre camere si baie,et3din 4(bloc cu acoperis) mobilat si utilat ,geamuri termopan inclusiv balconul de 6 m inchis cu geam termopan,aer conditionat,centrala ...
1157 EUR/m2 | 54 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
ieri 14:14
Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...
1100 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
ieri 13:50
Vând apartament cu 2 camere, situat la et 1 din 4 ín Aeroport, str Aviatorilor, langa clubul pensionarilor. Apartamentul este decomandat, utilat și mobilat parțial, încălzire cu centrala, termopan inclusiv la balcon, are parchet din lemn Posibilitate de schimb cu garsoniera in București, Constanta..
426 EUR/m2 | 54 m2
Aeroport, Deva, Hunedoara
ieri 11:52
Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap. cu 3 camere, decomandat, situat pe b-dul 22 Decembrie, etaj 1, vedere pe 2 părți. Ap.este foarte bine compartimentat fiind compus din hol acces, bucătărie cu spațiu depozitare (unde este amplasată centrala termică) și balcon cu cămară, debara, 2 băi, ...
1487 EUR/m2 | 76 m2
Deva, Hunedoara
ieri 10:50
Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...
1297 EUR/m2 | 37 m2
Deva, Hunedoara
ieri 10:48
Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...
1396 EUR/m2 | 53 m2
Deva, Hunedoara
ieri 10:47
APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...
1357 EUR/m2 | 42 m2
Bejan, Deva, Hunedoara
ieri 09:45
Apartament 46 metri patrati plus balcon,situat in Gojdu.2camere,bucătărie mare ,baie mare, renovat si modificat(mărit) tot,cu poze in fiecare faza a lucrarilor,totul de calitate cu cele mai bune materiale.Aleea Muncii, Bloc AB 18 ,ETAJ 4 situat pe mijloc,bloc acoperit,scara foarte curata si intretinuta.Pret ...
1565 EUR/m2 | 46 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
ieri 09:35
Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:35
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.
1360 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:34
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR
1214 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:32
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:32
Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR
2778 EUR/m2 | 27 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:31
Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR
1196 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:31
- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...
1027 EUR/m2 | 73 m2
Deva, Hunedoara
ieri 08:23
Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.
1149 EUR/m2 | 74 m2
Deva, Hunedoara
ieri 07:35
vand apart 3cam parter deva zona garii dec 80mp ct termop ac renovat modern mobilat totul nou izolat
Deva, Hunedoara
ieri 07:28
Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.
1747 EUR/m2 | 45 m2
Deva, Hunedoara
ieri 05:42
Apartament 2 camere decomandate, cartier Gojdu, etaj 7 din 9, centrala termica, geamuri termopan, suprafata utila 42 mp, lift, ocupabil imediat
1190 EUR/m2 | 42 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
ieri 00:31
Apartament 2 camere decomandat, Bulevardul Decebal, modificat in living open space cu bucatarie, etajul 4 din 7, izolat pe interior, aer conditionat, centrala termica, geamuri si usi termopan, masini de spalat haine si vase, combina frigorifica. Se vinde mobilat, exact ca in fotografii. Modificarile ...
1193 EUR/m2 | 57 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
21 mai
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
apartament de vânzare în Deva la etajul 4.Se vinde mobilat .
1143 EUR/m2 | 35 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.
1169 EUR/m2 | 68 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
21 mai
Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.
1032 EUR/m2 | 77 m2
Ceangaiască, Deva, Hunedoara
21 mai
de vânzare,ap 4 cam,transformat din 3 cam,100 m2 construiți,Deva,Bld 22 Dec,Et1,bl11,living,3dormitoare,buc,debara,baie,cămară,2balcoane,vedere în două părți
1200 EUR/m2 | 90 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Vand Schimb apartament cu 3 camere, zona ultra centrala, B-dul Decebal, cu casa in Deva sau apartament cu garaj. Platesc diferenta de pret. Apartamentul este foarte spatios, decomandat, 3 camere, cu living si bucatarie foarte mari, 2 balcoane mari (fata si spate blocului) inchise cu geam termopan, ...
1294 EUR/m2 | 85 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Se vinde apartament la etajul 4 4 bloc cu acoperiș din țiglă. Se vinde mobilat si utilat.
1490 EUR/m2 | 49 m2
Piata, Deva, Hunedoara
21 mai
Se vinde în Deva, zona Carpați, apartament cu 3 camere, decomandat, 2 băi ( baia mare cu geam), bucătărie, hol, balcon, boxă la subsol, amenajat modern - geamuri termopan, gresie, faianță, parchet, lavabil, uși noi, centrală termică, mobilat și utilat. Apartamentul este situată la etajul 2 din 4, cu ...
1349 EUR/m2 | 74 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Apartament semidecomandat la etajul 4, nemobilat. Apartamentul este format din 2 dormitoare, o cameră trecere, sufragerie cu glasvant, bucătărie; are 2 balcoane închise ( la cameră și la bucătărie), 2 debarale și o baie. Este situat în imediata apropiere a pieței centrale din Deva.În apropiere este gara ...
22 EUR/m2 | 68 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...
993 EUR/m2 | 73 m2
Astoria, Deva, Hunedoara
20 mai
Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...
1700 EUR/m2 | 100 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...
1750 EUR/m2 | 50 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
20 mai
Proprietar vând apartament 2 camere,situat pe Str.Aleea Pescarilor,etajul 2,decomandat în suprafață de 51.31 metri pătrați,având o boxă la demisol. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, balcon închis cu termopan, centrala, instalație din cupru, ușă metalică,gresie, faianță,parchet melaminat.Apartamentul ...
1471 EUR/m2 | 51 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.
1814 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...
1230 EUR/m2 | 66 m2
Piata Centrala, Deva, Hunedoara
20 mai
Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon
905 EUR/m2 | 42 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...
1935 EUR/m2 | 62 m2
Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...
1702 EUR/m2 | 57 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
complect mobilat, balcon închis
1320 EUR/m2 | 50 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...
1529 EUR/m2 | 51 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul
946 EUR/m2 | 37 m2
Micro 15, Deva, Hunedoara
19 mai
Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.
1032 EUR/m2 | 77 m2
Ceangaiască, Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.
1097 EUR/m2 | 62 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR
1175 EUR/m2 | 57 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament de vanzare cu 2 camere, bucatarie, baie, hol, situat in Deva, Aleea Romanilor, zona linistita, etaj 2 din 4 cu o suprafata utila de 33 mp. Dotari: centrala termica proprie noua, geamuri termopan, usa metalica la intrare, blocul este izolat pe exterior, un apartament calduros cu facturi de ...
1424 EUR/m2 | 33 m2
Dacia, Deva, Hunedoara
19 mai
Proprietar, vând apartament cu doua camere, semidecomandat, etaj 4 4 ,două balcoane, zona Pompieri,Deva.
1184 EUR/m2 | 49 m2
Deva, Hunedoara
19 mai