Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere Dacia
6
11

Vand apartament 2 camere Dacia

De vanzare apartament 2 camere,bucătărie,hol și baie,su=33 mp,C.T,termopan,gresie,faiantă,ușă metalică,aer condiționat,situat la et.4,hidroizolație 2025.Apartamentul se vinde mobilat și utilat.

1167 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
5

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera de vanzare, 35 mp - Deva
4
1

Garsoniera de vanzare, 35 mp - Deva

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră confort sporit, situată într-o zonă liniștită și apreciată – Miorița, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc bine întreținut și beneficiază de o suprafață utilă de 35 mp, fiind compartimentat eficient ...

1214 EUR/m2 | 35 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 38 mp, zona Dacia
17
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 38 mp, zona Dacia

BLITZ va prezenta un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă extrem de liniștită, ideal pentru cei care își doresc confort și intimitate. Cu o suprafață totală de 38 mp, acest apartament este perfect utilat și mobilat, oferind un spațiu optim pentru ...

1526 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Ap.3 cam decomandat Dorobanti
9

Ap.3 cam decomandat Dorobanti

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 3 camere, decomandat(ST=72mp), zona Dorobanți. Ap.se vinde complet mobilat și utilat, dispune de centrală termică, aer condiționat, tâmplărie pvc, uși interioare schimbate, gresie, faianță, parchet laminat etc. Ap.este izolat integral, are vedere ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere zona Lido
9
9

Ap.2 camere zona Lido

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere(SU=57mp), decomandat, etaj 5 din 6, zona Lido. Ap. este amenajat-parchet laminat, gresie, faianță, centrală termică, termopane, etc. și se vinde complet mobilat și utilat. Mai multe detalii telefonic.

1368 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Ap.3 camere etj  3 Zamfirescu
11
7

Ap.3 camere etj 3 Zamfirescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 3 camere sdec,zona Zamfirescu, etaj 3 din 4. in bloc de cărămidă,cu vedere față -spate,amplasat pe mijloc,ceea ce presupune cheltuieli mici cu incalzirea.Ap.este amenajat clasic-gresie, faianță, parchet lemn masiv, termopane, centrală termică și ...

986 EUR/m2 | 72 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, Etaj 2
17

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, Etaj 2

ID IMOBIL 1064 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala: - Bloc CASIAL - bloc construit in 2009 etaj 2 in bloc de 10 nivele, situat pe mijloc suprafata utila 75 mp + balcon inchis - zona de dining balcon spatios (zona de relaxare) incorporat in zona de dining - 2 ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Micro 15
17
2

Apartament 2 camere in Deva, zona Micro 15

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Micro 15: decomadat etaj 10 in bloc de 10 etaje balcon hol spatios usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC aer conditionat centrala termica parchet, gresie, faianta mobilat, utilat Pret: 45000 euro neg Comision pentru ...

1098 EUR/m2 | 41 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1
22
4

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1

ID IMOBIL 883 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara Detalii imobil: apartament situat la etajul 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie din PVC si lemn parchet, gresie, faianta centrala ...

1456 EUR/m2 | 68 m2

Zarand, Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

3 camere - Saturn - Etaj 4
10
6

3 camere - Saturn - Etaj 4

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul se afla pe Aleea Saturn din Deva, o zona linistita si curata. - Profi in apropiere. - Atm in apropiere. - Statie de taxi si autobuz in apropiere. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Decomandat. - Loc de parcare concesionat.(platit ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

gojdu, Deva, Hunedoara

2 camere - Piata Etaj 1
8
2

2 camere - Piata Etaj 1

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul este situat pe Ale. Independentei,o zona linistita si curata. - Piata centrala in apropiere. - Profi in apropiere. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Suprafata utila 52mp - Semidecomandat - Centrala termica proprie. - ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

piata centrala, Deva, Hunedoara

2 camere - Iuliu Maniu - Parter
5
4

2 camere - Iuliu Maniu - Parter

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Piata agroalimentara in apropiere. - Deva mall in apropiere. - Profi in apropiere. - Banca comerciala in apropiere. - Gara Deva in apropiere. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Apartamentul se afla la parter intr-un bloc de 4 ...

1739 EUR/m2 | 46 m2

central, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea