apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...
1250 EUR/m2 | 30 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...
962 EUR/m2 | 52 m2
Balcescu, Deva, Hunedoara
20 mai
Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...
1590 EUR/m2 | 50 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
ID IMOBIL 1060 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala Detalii imobil: parter inalt in bloc de 4 etaje decomandat balcon inchis camara boxa intabulata bloc izolat pe exterior usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC parchet, ...
1563 EUR/m2 | 48 m2
Piata Centrala, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1059 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, ...
1413 EUR/m2 | 46 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1055 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga: Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis facut recent balcon inchis usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica parchet, gresie, faianta ...
1145 EUR/m2 | 55 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 716 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu: Detalii imobil: bloc anvelopat exterior integral etaj 8 din 10, cu lift decomandat 49 mp balcon inchis in termopan baie cu geam usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie ...
1184 EUR/m2 | 49 m2
Balcescu, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: decomandat - balcon mare(16 mp) construit si intabulat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica Pret: 58500 euro neg. Comision pentru ...
914 EUR/m2 | 64 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL : 1037 Va propun spre vanzare garsoniera in Deva, zona Dacia: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 nivele pozitionat pe mijloc balcon inchis centrala termica parchet clasic, gresie, faianta usa metalica OCUPABIL IMEDIAT Pret: 29500 euro Comision pentru cumparator: 0% Tel: 0770 ...
1180 EUR/m2 | 25 m2
Dacia, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1026 Va propun spre vanzare apartament 3 camere transformat din ap. 2 camere, in Deva, Bdul Decebal Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 nivele suprafata totala 71,5 mp instalatie electrica pe cupru ferestre termopan cu tamplarie PVC usi interioare de termopan parchet, gresie, faianta ...
1408 EUR/m2 | 71 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1027 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: 57mp etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis de tabla pozitionat pe mijloc bloc de caramida 2 camere mari baie cu geam balcon spatios centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC ...
1175 EUR/m2 | 57 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona centrala Detalii imobil: 66 mp + beci la subsolul blocului parter decomandat bucatarie cu camara 2 bai balcon inchis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC OCUPABIL IMEDIAT Pret: 86.000 euro Comision pentru cumparator: ...
1303 EUR/m2 | 66 m2
Central, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie. etaj 1 in bloc de 7 nivele 90 mp transformat in apartament de 4 camere din 3 decomandat 3 balcoane dintre care 1 balcon tip loja (bucatarie mutata intr-unul dintre balcoane) debara incapatoare centrala termica aer ...
1200 EUR/m2 | 90 m2
22+Decembrie, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala. etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis din tabla, izolat cu vata bloc de caramida 60 mp baie cu geam usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC Qfort parchet clasic din lemn, bine intretinut gresie si faianta ...
1367 EUR/m2 | 60 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...
1935 EUR/m2 | 62 m2
Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva Detalii imobil: - decomandat - suprafata utila 56 mp+ 6 mp balcoanele - doua balcoane unul deschis, unul inchis centrala termica aer conditionat instalatie sanitara si electrica schimbate pe cupru usa metalica ...
1290 EUR/m2 | 62 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto Detalii imobil: etaj 3 decomandat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta balcon inchis centrala termica mobilat,utilat cum se vede in fotografii OCUPABIL ...
1509 EUR/m2 | 55 m2
Marasti, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. etaj 2 in bloc de 4 nivele 80 mp bucatarie open space cu sufrageria balcon incorporat in sufragerie camara in balcon baie cu geam centrala termica aer conditionat parchet, gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie ...
1338 EUR/m2 | 80 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: etaj 3 4 suprafata utila 80 mp balcon baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usa metalica parchet de lemn, gresie, faianta necesita renovare OCUPABIL IMEDIAT Pret: 78000 euro ...
975 EUR/m2 | 80 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu Detalii imobil: etaj 3 4 decomandat, suprafata utila 77 mp 2 bai hol de intrare foarte spatios (aproximativ 9mp) hol secundar cu spatiu pentru dresing si masina de spalat camara cu geam balcon inchis bloc izolat termic ...
1032 EUR/m2 | 77 m2
Micro 15, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu Detalii imobil: - etaj 3 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica apartamentul se vinde semimobilat OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 88000 euro negociabil Comision pentru ...
1205 EUR/m2 | 73 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Decebal. Detalii imobil: etaj 4 7 decomandat, suprafata utila 57 mp - living open space cu bucataria (modificari realizate cu proiect) - balcoane incorporate in dormitor, respectiv bucatarie - izolat pe interior - aer conditionat centrala ...
1360 EUR/m2 | 50 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu Detalii imobil: bloc turn la etaj superior centrala termica proprie usa metalica la intrare parchet gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie din PVC - geam la baie - balcon mare deschis Pret: 49000 euro neg Comision pentru ...
1043 EUR/m2 | 47 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai, doua balcoane usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica incalzire in pardosea instalatie electrica ...
1411 EUR/m2 | 90 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Horea-Decebal Detalii imobil: apartament finisat nou bloc de caramida apartament situat la etajul 1 balcon usa metalica termopan cu tamplarie PVC sistem electric nou pe cupru curent trifazic la bucatarie instalatie sanitara noua ...
1571 EUR/m2 | 49 m2
Horea, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 883 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara Detalii imobil: apartament situat la etajul 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie din PVC si lemn parchet, gresie, faianta centrala ...
1456 EUR/m2 | 68 m2
Zarand, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Dacia. Detalii imobil: parter decomandat usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta ocupabil imediat Pret: 29500 euro neg . Comision pentru cumparator: 0% Tel. 0745398949 sau 0730 474275. Ai vreo întrebare ...
1405 EUR/m2 | 21 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Progresului Detalii imobil: decomandat etaj 1 - izolat exterior centrala termica usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usi interioare schimbate geam la baie parchet, gresie, faianta mobilat, utilat cum se vede in ...
1813 EUR/m2 | 40 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liliacului- Hotel Deva Detalii imobil: apartament situat la etajul 2 4 decomandat balcon debara camara parchet,gresie,faianta centrala termica OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 72000 euro usor negociabil Comision pentru cumparator: 0% Tel. ...
1309 EUR/m2 | 55 m2
Liliacului, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: bloc de caramida apartament situat la parter curte interioara in spatele blocului 2 boxe proprii pe scara 2 locuri de parcare concesionate usa metalica living cu bucatarie open space 2 bai geam la o ...
1525 EUR/m2 | 80 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Micro 15: decomadat etaj 10 in bloc de 10 etaje balcon hol spatios usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC aer conditionat centrala termica parchet, gresie, faianta mobilat, utilat Pret: 45000 euro neg Comision pentru ...
1098 EUR/m2 | 41 m2
Micro%2b15, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: decomandat balcon mare inchis in termopan centrala termica aer conditionat instalatia electrica si termica pe cupru usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC doua bai geam la baie parchet, ...
1437 EUR/m2 | 87 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Zamfirescu Detalii imobil: etaj 3, bloc de 4 etaje din caramida - situat pe mijloc - suprafata utila 72 mp - balcon deschis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica - blocul urmeaza a ...
1167 EUR/m2 | 60 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Progresu: Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 etaje - suprafata utila 42 mp usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica aer conditionat mobilat,utilat cum se vede in fotografii Pret: 52000 ...
1238 EUR/m2 | 42 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 797 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Licee-Armatei. Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele bloc de caramida centrala termica usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usi interioare schimbate geam la baie parchet, gresie, faianta OCUPABIL ...
1412 EUR/m2 | 34 m2
Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1056 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Kogalniceanu: Detalii imobil: etaj 4 din 4 balcon inchis, dimensiuni generoase baie cu geam usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC la bucatarie si dormitor centrala termica parchet, faianta ...
1040 EUR/m2 | 50 m2
Kogalniceanu, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1064 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala: - Bloc CASIAL - bloc construit in 2009 etaj 2 in bloc de 10 nivele, situat pe mijloc suprafata utila 75 mp + balcon inchis - zona de dining balcon spatios (zona de relaxare) incorporat in zona de dining - 2 ...
1800 EUR/m2 | 75 m2
Piata+Centrala, Deva, Hunedoara
20 mai
Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...
1702 EUR/m2 | 57 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
complect mobilat, balcon închis
1320 EUR/m2 | 50 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
BLITZ oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu un etaj, într-o zonă ultracentrală, cu acces facil și curte proprie cu acces pietonal. Locuința reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care își doresc să amenajeze și să renoveze spațiul exact după propriul ...
1487 EUR/m2 | 47 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...
1529 EUR/m2 | 51 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...
1676 EUR/m2 | 37 m2
Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara
19 mai
Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul
946 EUR/m2 | 37 m2
Micro 15, Deva, Hunedoara
19 mai
Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.
1032 EUR/m2 | 77 m2
Ceangaiască, Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.
1097 EUR/m2 | 62 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR
1175 EUR/m2 | 57 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Al. Muncii (Piata), bloc de 4 etaje de caramida, izolat exterior, suprafata utila 48 mp + balconul de 5 metri inchis in termopan, usa metalica, usi interioare schimbate, centrala termica prin condensare, instalatie de aer conditionat, instalatia termica pe PPR, ...
1521 EUR/m2 | 48 m2
Piata Centrala, Deva, Hunedoara
19 mai
Inchiriez apartament cu 2 camere in Deva, Bld. Dacia, parter, intrari separate, balcon, bloc de 4 etaje de caramida, izolat exterior, canalizare separata, suprafata utila 37 mp + balconul de 4,5 mp, usa metalica, usi interioare schimbate, centrala termica noua, termopane, instalatii sanitare schimbate, ...
7 EUR/m2 | 42 m2
Dacia, Deva, Hunedoara
19 mai
Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Liliacului, suprafata utila 49, 05 mp + balconul, hol central, situat pe mijloc, vedere in 2 parti, dotat cu tamplarie PVC cu geam termopan, centrala termica noua, usi interioare noi, instalatii sanitare schimbate, gresie, faianta, parchet, intretinut, ...
1194 EUR/m2 | 49 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament de vanzare cu 2 camere, bucatarie, baie, hol, situat in Deva, Aleea Romanilor, zona linistita, etaj 2 din 4 cu o suprafata utila de 33 mp. Dotari: centrala termica proprie noua, geamuri termopan, usa metalica la intrare, blocul este izolat pe exterior, un apartament calduros cu facturi de ...
1424 EUR/m2 | 33 m2
Dacia, Deva, Hunedoara
19 mai
Proprietar, vând apartament cu doua camere, semidecomandat, etaj 4 4 ,două balcoane, zona Pompieri,Deva.
1184 EUR/m2 | 49 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Propietar vand apartament cu 2 camere in stare foarte buna, situat in Deva pe strada Cioclovina, in zona Astoria. Apartamentul are o zona utila de 37 mp+balcon, izolat pe interior. Se afla la etajul 3 din 4, beneficiind de o pozitionare buna si multa liniste. Apartamentul este nemobilat dar bucataria ...
1216 EUR/m2 | 37 m2
Astoria, Deva, Hunedoara
19 mai
De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app
1493 EUR/m2 | 67 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
18 mai