Promovat
Proprietar vând apartament doua camere in Tudor Vladimirescu
10
12

Proprietar vând apartament doua camere open space mobilat utilat cu centrala proprie, aer conditionat, electrocasnice noi , uscator de rufe , renovat,la et.2 din 3 la 5 minute de Iulius Mall.

2639 EUR/m2 | 36 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Persoana fizica apartament 2 camere
10
5

Persoana fizica apartament 2 camere

Proprietar (pers fizica) vând apartament 2 camere decomandat et 1 din 4 54 mp plus uscător in față ușii pe hol de 2,5+2,5 m p . Este renovat in martie 2026 cu parchet uși si instalație sanitara si electrica schimbate . Are centrala termica si aer condiționat mobilat si utilat . Apartamentul este orientat ...

2111 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Palas   ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000
10
2

Apartament 3 camere Palas ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000

PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Palat, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

C.U.mp.ă.r garsonieră sau cameră de cămin în Iași
1

C.U.mp.ă.r garsonieră sau cameră de cămin în Iași

c.u.m.p.argarsonieră sau cameră de cămin în Iași, achităm întrețineri, rezolvăm litigii cu băncile sau cu persoane fizice telefon 0731 950 450

1529 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Podu ROS magazin Jambo,garsoniera mobilata
7
3

Podu ROS magazin Jambo,garsoniera mobilata

AGE IMOB TEL0731950450 Podu Ros magazin jambo, garsoniera 17 mp etaj intermediar ,mobilata, utilata, curata, libera, posibilitate de baie in camera,pret 25500 euro

1471 EUR/m2 | 17 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

Podu Ros CAMERA de camin 10MP
12
3

Podu Ros CAMERA de camin 10MP

Cameră de cămin în spatele magazinului Jumbo, cu următoarele detalii: Suprafață: 11 m Etaj: 3 Dotări: Gresie pe jos, ușă metalică, geam termopan (pe mijloc). Utilități: Racordată la apă și curent în cameră. Toaleta: , posibilitate de baie baie în cameră . Situată în zona comună. Distanță: La doar ...

1245 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Penthouse 117 mp
10

Penthouse 117 mp

Penthouse situat într-un complex rezidențial liniștit din zona Bucium, o locație exclusivistă și extrem de accesibilă, aproape de Family Market. Această proprietate remarcabilă oferă un mix perfect de confort modern, facilități premium și o priveliște spectaculoasă. Caracteristici Principale: - ...

4464 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
4
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: ...

1442 EUR/m2 | 13 m2

Podul+de+Piatra, Iasi, Iasi

stop ! garsonieră 17 m  în spate la magazinul jumbo mobilatul și utilată
5

stop ! garsonieră 17 m în spate la magazinul jumbo mobilatul și utilată

AG Imob 0731 950 45o vânzare garsonieră 17 m în spate la magazinul jumbo mobilate și utilată baie cu WC și duș etajul 4 din 4 fără probleme cu izolația acte în regulă preț 24900

1465 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Vând apartament cu două camere

Vând apartament cu două camere

Vând apartament două camere în Pascani zona deal etajul 8

1143 EUR/m2 | 42 m2

Pascani, Iasi

Tomesti - apartament cu 3 camere in bloc construit recent direct de la proprietar
8
4

Proprietar, vand apartament cu 3 camere (2 dormitoare, living cu bucatarie, baie si hol) in Tomesti intr-un bloc construit din caramida recent, cu doar 3 apartamente pe nivel. Apartamentul este dotat cu geamuri tripan, incalzire in pardoseala, centrala Bosch, interfon la intrare...este foarte bine izolat, ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii  Lunca Cetatuii
10
4

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii Lunca Cetatuii

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, situat in Cartierul Editurii din Lunca Cetățuii Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 51.67 de mp plus balcon de 4.8mp, situat la etajul 3 al unui imobil situat în Cartierul Editurii din ...

1445 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
18

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret)
10
33

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Pentru detalii sau vizionari ma puteti ...

1663 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%2525252bCetatuii, Iasi, Iasi

Vand apartament
10
4

Vand apartament

Proprietar,vand apartament 2camere,54 mp. situat in str. Pepinierii V. Adanca. Mobilat,utilat,acte la zi,AC,incalzire in pardoseala,balcon inchis,centrala proprie ,et 1din3.an constructie 2024. Pret 96000 euro. Optional pot oferi si un loc de parcare. Se accepta credit.

1778 EUR/m2 | 54 m2

Valea+Adanca, Iasi, Iasi

Schimb apartament
7
8

Schimb apartament

Schimb apartament 3 camere decomandat etaj 3 ,bloc cu 4etaje ,60mp din Bacău, st. Mioritei cu similar Iași zona Păcurai ,fără îmbunătățiri. 85000E

1417 EUR/m2 | 60 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Persoana fizica vand apartament 2 cam D
7
4

Persoana fizica vand apartament 2 cam D

Situat in zona pietei din cartier Alexandru cel Bun,bloc construit in anul 1980,etaj4 4 cu pod,centrala termica,izolat la exterior,geamuri termopan.

1935 EUR/m2 | 46 m2

Iasi, Iasi

Apartament Podu Ros
10
3

Apartament Podu Ros

Persoană fizică Vând apartament cu 2 camere, decomandat, suprafață 52,6 mp, situat la etajul 1 în blocul turn de la Piața Nicolina . Apartamentul are vederea spre spatele blocului și necesită renovare totală. Reabilitat energetic (vată bazaltică 15 cm) Tâmplărie PVC cu geam TRIPAN (3 rânduri de ...

1849 EUR/m2 | 53 m2

Baza 3, Iasi, Iasi

Camera de cămin Dacia Iasi
8
1

Camera de cămin Dacia Iasi

Proprietar vând garsoniera 20 de mp in Zimbru lângă Biserica Catolica parter recent renovata cu baie bucătărie și hol generos libera mutare imediata. Preț 42 000 de euro negociabil

2100 EUR/m2 | 20 m2

Iasi, Iasi

P.F. -Vand  apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp + 8.26 mp teren aferent apartamentului Parter

P.F. -Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp + 8.26 mp teren aferent apartamentului Parter

Vand urgent apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp, pe Str. Cerna, parter. AVANTAJ UNIC: Drept de folosință specială în acte pe 8.26 mp teren aferent apartamentului (ideal pentru intrare separată din stradă). LOCAȚIE: Vedere directă la stația de taxi, farmacii și bănci. Vad comercial maxim! ACTE: ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Proprietar,vand apartament 1 camera,intabulat
10
3

Proprietar,vand apartament 1 camera,intabulat

Proprietar,vand apartament 1 camera la parter cu balcon din 2024 intabulat în Lunca Cetatuii județul Iași complet mobilat și utilat cu plita din sticla pe gaz Beko,cuptor electric Beko,hota Franke,combina frigorifica Beko,cuptor microunde Samsung,mașină de spălat cu uscător incorporat Candy,59mii euro,parcare ...

2107 EUR/m2 | 28 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

PERSOANA FIZICA vand sau schimb ap nou 2025, zona manastirii cetatuia
8
8

vand sau schimb urgent apartament nou 2025, 1 camera ,decomandat, centrala termica proprie, 47mp , priveliște superba asupra orașului, bloc tip vila , vecini f buni, liniște, aer curat mobilat si utilat .... bun pt locuit sau birou . 61500 euro. ușor neg informații telefon . Discutam si ne adaptam ...

1309 EUR/m2 | 47 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea