Vand garsonieră confort 3
Vând garsonieră decomandată confort 3 renovat complet, 11mp, etaj parter, strada Romană nr 37A. Pentru mai multe detalii puteți contacta nr
1909 EUR/m2 | 11 m2
Iasi, Iasi
16 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1909 EUR/m2 | 11 m2
Iasi, Iasi
16 mai
PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...
2768 EUR/m2 | 56 m2
Palat, Iasi, Iasi
azi 10:13
PROPRIETAR, Vând apartament situat in Podu Ros, în imediata apropiere a stației CTP Podu Ros 1. Apartamentul este compus din 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 4. Terasa blocului a fost reabilitată integral în anul 2025, de către o firmă autorizată, lucrarea fiind garantată pentru următorii ...
1725 EUR/m2 | 60 m2
Iasi, Iasi
20 mai
Persoană fizică: de vânzare apartament 2 Camere, 55.8mp, în inima orașului (zona Piaţa Voievozilor Alexandru cel Bun) *** Renovat PREMIUM *** bloc fără risc seismic, disponibil pentru mutare imediată, intabulare făcută, acte pregătite pentru vânzare. Nu a fost locuit după renovare. Totul este absolut ...
285 EUR/m2 | 474 m2
Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi
20 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand ap.3 cam sd,zona Podu Ros,et4,fara probleme la terasa,zona linistita departe de agitatia strazilor,cu multiple imbunatatiri,mobilat.
1833 EUR/m2 | 60 m2
Podu Ros, Iasi, Iasi
azi 13:19
ap.3 camere in iasi cartier alexandru cel bun situat la str.principala linga biserica sf.toma bloc cu 4 nivele et.2, 3camere semidecomandate cu usi si ferestre termopan si izolatie exterioara centrala,gaz,parchet,geam la baie, debara,usa metalica,proaspat renovat pe o suprafata de 48m2 pret informativ ...
Iasi, Iasi
azi 12:54
Proprietar, vand apartament cu 3 camere (2 dormitoare, living cu bucatarie, baie si hol) in Tomesti intr-un bloc construit din caramida recent, cu doar 3 apartamente pe nivel. Apartamentul este dotat cu geamuri tripan, incalzire in pardoseala, centrala Bosch, interfon la intrare...este foarte bine izolat, ...
1537 EUR/m2 | 54 m2
Iasi, Iasi
azi 12:52
Se ofera spre vanzare in oras Iasi,apartament cu 3 camere,decomandat,str.Strap.Silvestru.Apartamentul este situat la etajul 1,fiind primul apartament din bloc(la parter nu sunt apartamente)Dispune de 2 ba,2 balcoaneeste orientat catre strada,acest lucru favorizand schimbarea destinatie,din spatiu de ...
2257 EUR/m2 | 70 m2
Gara, Iasi, Iasi
azi 12:42
Penthouse situat într-un complex rezidențial liniștit din zona Bucium, o locație exclusivistă și extrem de accesibilă, aproape de Family Market. Această proprietate remarcabilă oferă un mix perfect de confort modern, facilități premium și o priveliște spectaculoasă. Caracteristici Principale: - ...
4464 EUR/m2 | 56 m2
Iasi, Iasi
azi 12:31
watzaap ,Persoana fizica vând apartament 3 camere decomandat la strada principala, Horpaz, 75mp, bucătărie spațioasă ideală pentru familie, etaj 2 2,cu spațiu de depozitare încă 75mp,loc parcare, telefonic după ora 14 .
1667 EUR/m2 | 75 m2
Horpaz , Iasi, Iasi
azi 11:30
Persoana fizica, Vând apartament 3 camere decomandat in Iași Șos.Moara de Foc ,etaj 4 cu pod,complet renovat,centrala termica,aer condiționat.
2172 EUR/m2 | 64 m2
Iasi, Iasi
azi 11:14
Apartament 3 camere 63 mp (Roma) | complet mobilat | AC + centrală 2 (preț fix) DISPONIBIL IMEDIAT LA 30 MIN DE MARE (zona Fiumicino-Ostia) Vând apartament situat în Roma (Italia), într-o zonă rezidențială liniștită, cu acces facil către servicii (inclusiv POLIȚIE, zonă verde, supermarketuri, ...
2381 EUR/m2 | 63 m2
ROMA - ITALIA, Iasi, Iasi
azi 11:12
Direct de la PROPRIETAR, fara comision de intermediere! Zona Copou, complex rezidential Royal Town, Aleea Mihail Sadoveanu (acces securizat cu bariera, monitorizat video). Apartament cu 2 camere, compartimentat in living cu bucatarie deschisa, terasa generoasa (7.66 mp), baie si dormitor. Situat la ...
2720 EUR/m2 | 50 m2
Copou, Iasi, Iasi
azi 10:50
Se vinde apartament 2 camere decomandat 52 mp,preț 1450 euro mp complet mobilat și utilat plus loc parcare zona Horpaz la 700 metri de mijloacele de transport în comun!Apartamentul e situat la etajul 1, finalizat in 2023! Pentru alte detalii contactați numărul de telefon ! Persoană fizică!
29 EUR/m2 | 52 m2
Iasi, Iasi
azi 10:43
Apartament de 2 camere, parter cu iesire in gradina proprie, în zona Păcurari - Rediu, amplasat în cadrul unui bloc nou dat în exploatare în 2024. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 45mp și este format din: - living + bucătărie, - dormitor, - baie. În plus, apartamentul beneficiază de: - ...
1889 EUR/m2 | 45 m2
Iasi, Iasi
azi 10:25
2768 EUR/m2 | 56 m2
Palat, Iasi, Iasi
azi 10:13
de vânzare se află în zona Bularga pe lângă Jumbo
1719 EUR/m2 | 16 m2
Baza 3, Iasi, Iasi
azi 10:05
Persoana fizica vand Garsoniera Nicolina Gara Internationala 24 mp Bloc din 1978 et 4 pe mijloc Compusa din 1 camera baie cu cada,bucatarie cu gaz hol si balcon. Se vinde complet mobilata si utilata 45000 eur doar cash Nu colaborez sub nici o forma cu agentii imobiliare Nu deranjati inutil.
1875 EUR/m2 | 24 m2
Iasi, Iasi
azi 10:02
Persoană fizică Vând apartament cu 2 camere, decomandat, suprafață 52,6 mp, situat la etajul 1 în blocul turn de la Piața Nicolina . Apartamentul are vederea spre spatele blocului și necesită renovare totală. Reabilitat energetic (vată bazaltică 15 cm) Tâmplărie PVC cu geam TRIPAN (3 rânduri de ...
1840 EUR/m2 | 53 m2
Baza 3, Iasi, Iasi
azi 09:30
Proprietar vand APARTAMENT FINALIZAT Intabulat 2 CAM, 60 mp ! Nu se plateste Tva Nu doresc colaborare cu agentiile Se accepta credit Etaj 2 din 4 Situat in Iasi,Complex Pala Verde Galata, langa Kaufland Galata, Soseaua Voinesti nr. 33 Complexul este situat intr-o zona de vile aproape de centru, ...
2492 EUR/m2 | 60 m2
Iasi, Iasi
azi 09:25
Proprietar,vand apartament 2camere,54 mp. situat in str. Pepinierii V. Adanca. Mobilat,utilat,acte la zi,AC,incalzire in pardoseala,balcon inchis,centrala proprie ,et 1din3.an constructie 2024. Pret 96000 euro. Optional pot oferi si un loc de parcare. Se accepta credit.
1778 EUR/m2 | 54 m2
Valea+Adanca, Iasi, Iasi
azi 09:14
Persoană fizică vând apartament cu 2 camere suprafață 50m et.4 Nicolina 1,un minut până la Lidl, scară renovată.
1780 EUR/m2 | 50 m2
Iasi, Iasi
azi 09:13
Proprietar,vand apartament 1 camera la parter cu balcon din 2024 intabulat în Lunca Cetatuii județul Iași complet mobilat și utilat cu plita din sticla pe gaz Beko,cuptor electric Beko,hota Franke,combina frigorifica Beko,cuptor microunde Samsung,mașină de spălat cu uscător incorporat Candy,59mii euro,parcare ...
2107 EUR/m2 | 28 m2
Lunca Cetatuii, Iasi
azi 09:11
vand sau schimb urgent apartament nou 2025, 1 camera ,decomandat, centrala termica proprie, 47mp , priveliște superba asupra orașului, bloc tip vila , vecini f buni, liniște, aer curat mobilat si utilat .... bun pt locuit sau birou . 61500 euro. ușor neg informații telefon . Discutam si ne adaptam ...
1309 EUR/m2 | 47 m2
Iasi, Iasi
azi 09:03