Promovat
 Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.
10
1

Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.

PROPRIETAR, Vând apartament situat in Podu Ros, în imediata apropiere a stației CTP Podu Ros 1. Apartamentul este compus din 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 4. Terasa blocului a fost reabilitată integral în anul 2025, de către o firmă autorizată, lucrarea fiind garantată pentru următorii ...

1725 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Persoana fizica apartament 2 camere
10
5

Persoana fizica apartament 2 camere

Proprietar (pers fizica) vând apartament 2 camere decomandat et 1 din 4 54 mp plus uscător in față ușii pe hol de 2,5+2,5 m p . Este renovat in martie 2026 cu parchet uși si instalație sanitara si electrica schimbate . Are centrala termica si aer condiționat mobilat si utilat . Apartamentul este orientat ...

2111 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Vand garsonieră confort 3
6
3

Vand garsonieră confort 3

Vând garsonieră decomandată confort 3 renovat complet, 11mp, etaj parter, strada Romană nr 37A. Pentru mai multe detalii puteți contacta nr

1909 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

DIRECT PROPRIETAR   3 camere premium Valea Lupului | Pod pe toată suprafața | Boxă 16 mp | Parcare
5

DIRECT PROPRIETAR 3 camere premium Valea Lupului | Pod pe toată suprafața | Boxă 16 mp | Parcare

Apartament complet mobilat și utilat, bloc 2018, etaj 3, vedere dublă, 2 balcoane, baie renovată complet, mobilă la comandă, finisaje premium San Marco. Pod propriu pe toată suprafața apartamentului Placă beton + acoperiș izolat Boxă generoasă 16 mp Loc de parcare Zonă liniștită, ideală ...

2222 EUR/m2 | 72 m2

Valea Lupului, Iasi

         ID  973  - Garsoniera  de vanzare  PODU ROȘ, IAȘI
5

ID 973 - Garsoniera de vanzare PODU ROȘ, IAȘI

GARSONIERĂ DE VÂNZARE PODU ROȘ, IAȘI Preț: 31.000 Detalii: - Locație: Aproape de Dedeman, Piața Nicolina, intersecție Cotnari - Suprafață: 17 mp - Baie cu WC și duș - Distanță: 800 m până la Palas - Ideală pentru investiții sau locuit Contact: 07319 504 50

1824 EUR/m2 | 17 m2

Podu%2bRos, Iasi, Iasi

Garsonieră Alexandru cel Bun, intersecția ȚigareteGarsonieră 20 m  situată la etajul 3 din 4, recent
6
3

Garsonieră Alexandru cel Bun, intersecția ȚigareteGarsonieră 20 m situată la etajul 3 din 4, recent

Garsonieră Alexandru cel Bun, intersecția ȚigareteGarsonieră 20 mp situată la etajul 3 din 4, recent renovată, mobilată și utilată complet. Imobilul este racordat la gaz metan.Localizare: Aproape de intersecția Țigarete, cartier Alexandru cel BunPreț: 39.500 ușor negociabilContact: AG Imobiliare ...

1975 EUR/m2 | 20 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Camera de camin 10 mp,Podu Ros     MAG JAMBO
3
4

Camera de camin 10 mp,Podu Ros MAG JAMBO

AGE IMOOB TEL O731950450 Podu Ros,in spate la Magazinul JAMBO,CAMERA DE CAMIN 10 MP,ETAJ 3DIN 4 ,PEMIJLOC LIBERA, MUTARE IMEDIATA,PRET 13900 euro

1390 EUR/m2 | 10 m2

Iasi, Iasi

       ID 970 - - GARSONIÉRĂ DE VÂNZARE, PODU Rosu  -intrare de la Bld Nicolae iorga
5
1

ID 970 - - GARSONIÉRĂ DE VÂNZARE, PODU Rosu -intrare de la Bld Nicolae iorga

GARSONIÉRĂ DE VÂNZARE, PODU ROȘU - Descriere: - 17 m , etaj intermediar - Liberă și curată - Pozitie excelentă: Bvd. Nicolae Iorga, aproape de Piața Nicolina - 1.000 m de Palas Mall - Ideală pentru investiții: se închiriază cu 250-300 lună - Preț: 36.000 - Contact: AG Imobiliare, 0731 950 450

2118 EUR/m2 | 17 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

cameră de cămin 17 m  cu baie cu
4
1

cameră de cămin 17 m cu baie cu

podul Roșu în spate la magazinul jumbo , cameră de cămin 17 m, etaj intermediar liberă,, imediat preț 25000 ,

1471 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

C.U.mp.ă.r garsonieră sau cameră de cămin în Iași
1

C.U.mp.ă.r garsonieră sau cameră de cămin în Iași

c.u.m.p.argarsonieră sau cameră de cămin în Iași, achităm întrețineri, rezolvăm litigii cu băncile sau cu persoane fizice telefon 0731 950 450

1529 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Podu ROS magazin Jambo,garsoniera mobilata
7
3

Podu ROS magazin Jambo,garsoniera mobilata

AGE IMOB TEL0731950450 Podu Ros magazin jambo, garsoniera 17 mp etaj intermediar ,mobilata, utilata, curata, libera, posibilitate de baie in camera,pret 25500 euro

1471 EUR/m2 | 17 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

Podu Ros CAMERA de camin 10MP
12
3

Podu Ros CAMERA de camin 10MP

Cameră de cămin în spatele magazinului Jumbo, cu următoarele detalii: Suprafață: 11 m Etaj: 3 Dotări: Gresie pe jos, ușă metalică, geam termopan (pe mijloc). Utilități: Racordată la apă și curent în cameră. Toaleta: , posibilitate de baie baie în cameră . Situată în zona comună. Distanță: La doar ...

1245 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
4
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: ...

1442 EUR/m2 | 13 m2

Podul+de+Piatra, Iasi, Iasi

stop ! garsonieră 17 m  în spate la magazinul jumbo mobilatul și utilată
5

stop ! garsonieră 17 m în spate la magazinul jumbo mobilatul și utilată

AG Imob 0731 950 45o vânzare garsonieră 17 m în spate la magazinul jumbo mobilate și utilată baie cu WC și duș etajul 4 din 4 fără probleme cu izolația acte în regulă preț 24900

1465 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Vand apartament
10
4

Vand apartament

Proprietar,vand apartament 2camere,54 mp. situat in str. Pepinierii V. Adanca. Mobilat,utilat,acte la zi,AC,incalzire in pardoseala,balcon inchis,centrala proprie ,et 1din3.an constructie 2024. Pret 96000 euro. Optional pot oferi si un loc de parcare. Se accepta credit.

1778 EUR/m2 | 54 m2

Valea+Adanca, Iasi, Iasi

Promovat
Persoana fizica apartament 2 camere
10
5

Persoana fizica apartament 2 camere

2111 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
18

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret)
10
33

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Pentru detalii sau vizionari ma puteti ...

1663 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%2525252bCetatuii, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii  Lunca Cetatuii
10
4

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii Lunca Cetatuii

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, situat in Cartierul Editurii din Lunca Cetățuii Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 51.67 de mp plus balcon de 4.8mp, situat la etajul 3 al unui imobil situat în Cartierul Editurii din ...

1445 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Palas   ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000
10
2

Apartament 3 camere Palas ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000

PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Palat, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam.D, P.Ros-Cotnari.
8
14

Ap. 2 cam.D, P.Ros-Cotnari.

apartament cu două camere decomandat in P.Ros-Cotnari,et3 ,curat,50 mp.(agenție)

1442 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Apartament Podu Ros
10
3

Apartament Podu Ros

Persoană fizică Vând apartament cu 2 camere, decomandat, suprafață 52,6 mp, situat la etajul 1 în blocul turn de la Piața Nicolina . Apartamentul are vederea spre spatele blocului și necesită renovare totală. Reabilitat energetic (vată bazaltică 15 cm) Tâmplărie PVC cu geam TRIPAN (3 rânduri de ...