Promovat
Apartament 3 camere Palas   ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000
10
2

Apartament 3 camere Palas ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000

PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Palat, Iasi, Iasi

Promovat
 Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.
10
1

Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.

PROPRIETAR, Vând apartament situat in Podu Ros, în imediata apropiere a stației CTP Podu Ros 1. Apartamentul este compus din 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 4. Terasa blocului a fost reabilitată integral în anul 2025, de către o firmă autorizată, lucrarea fiind garantată pentru următorii ...

1725 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Vand garsonieră confort 3
6
3

Vand garsonieră confort 3

Vând garsonieră decomandată confort 3 renovat complet, 11mp, etaj parter, strada Romană nr 37A. Pentru mai multe detalii puteți contacta nr

1909 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Camera camin, zona Bularga, parter, posibilitate baie proprie.
4

Camera camin, renovata, parter, pe colt, calduroasa, posibilitate baie proprie, libera. 20000 euro negociabil.

2000 EUR/m2 | 10 m2

Iasi, Iasi

Pacurari-Rediu apartament 2 camere, cu gradina proprie, bloc nou
9
37

Apartament de 2 camere, parter cu iesire in gradina proprie, în zona Păcurari - Rediu, amplasat în cadrul unui bloc nou dat în exploatare în 2024. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 45mp și este format din: - living + bucătărie, - dormitor, - baie. În plus, apartamentul beneficiază de: - ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 Cam semidecomandat Iasi  Etaj 1
8
7

Apartament 3 Cam semidecomandat Iasi Etaj 1

Apartament 3 Camere Ideal pentru Familie | Etaj 1 | Lângă Școală și Grădiniță Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 1, într-o zonă excelentă, care oferă confortul și proximitatea necesare unei familii active. Puncte forte - Locație și Facilități: Educație ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Mircea%252525252bcel%252525252bBatran, Iasi, Iasi

Promovat
 Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.
10
1

Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.

1725 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Proprietar, garsoniera Podul de Piatra
10
3

Proprietar, garsoniera Podul de Piatra

Proprietar, persoana fizica, fara comision de intermediere! DE VANZARE, garsoniera in zona Podul de Piatra (Soseaua Nationala), etaj 2 in bloc turn cu 2 lifturi NOI. 30 mp suprafata totala (27 mp suprafata utila), compartimentata in camera spatioasa (cca 18 mp), hol, bucatarie separata cu fereastra, ...

2278 EUR/m2 | 27 m2

Podul+de+Piatra, Iasi, Iasi

Ap 3 cam dec Valeaea Lupului la 400 m de rond Era 2

Ap 3 cam dec Valeaea Lupului la 400 m de rond Era

Ap.3 cam.dec.in valea lupului.brown residence 2.

1804 EUR/m2 | 72 m2

Valea Lupului, Iasi

Proprietar Vand Apartament 2 cam decomandat 51mp
4
2

Proprietar Vand Apartament 2 cam decomandat 51mp

Proprietar pe acte din 2011, persoana fizica vând apartament cu doua camere decomandat în Iasi, cartier Tătărași, complex Regal Residence. Blocul este construit in 2011 din caramida, pe cadre, izolația polistiren de 10, compartimentare intre vecini din bca, cu boxe depozitare individuale la demisol, ...

1807 EUR/m2 | 57 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere - 52mp Panoramic Galata
10
3

Apartament 2 camere - 52mp Panoramic Galata

Persoană fizică, apartament 2 camere, situat într-o zonă liniștită din Iași, șoseaua Voinești - Panoramic Residence Galata, ideal pentru locuit imediat sau investiție. Suprafață utilă: 49.62 mp Balcon: 2.40 mp Suprafață totală: 52.02 mp Etaj: 3 3 mansardă Camere: 2 Dotări și facilități: Mobilat complet ...

1940 EUR/m2 | 50 m2

Galata, Iasi, Iasi

Vând apartament decomandat cu 1 cameră, Lunca Cetatuii
5
1

Vând apartament decomandat cu 1 cameră, Lunca Cetatuii

P.F. vând apartament decomandat cu 1 cameră, et. 1, bloc nou, 30 mp, cu parcare inclusă, in Lunca Cetatuii, mobilat și utilat complet. Preț : 63000 euro neg. Pentru detalii, in privat sau la nr. de telefon: .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

apartament 2 camere breazu rezidential
5
1

apartament 2 camere breazu rezidential

vand apartament cu 2 camere in Breazu rezidential, 42 mp . etaj 1 1,mobilat si utilat cu loc de parcare si curte .77000 usor negociabil .

1833 EUR/m2 | 42 m2

Breazu, Iasi

P.f doar schimb ap NU VAND .decomandat 3 camere iasi str cucu cu ap 2 camere iasi ultra central
8
9

Persoana fizica SCHIMB NU VAND ap .decomandat 3 camere Iasi str Cucu 20.309 et 4 ( NU ARE LIFT )complet utilat si mobilat ,cu ap 2 camere iasi ultra central,mobilat ,utilat ,DOAR BLOC CU LIFT nr tel - prefer messaj pron whatsup ( nu pot raspunde mereu )

1429 EUR/m2 | 70 m2

Iasi, Iasi

Ap. 2 cam.D, P.Ros-Cotnari.
8
14

Ap. 2 cam.D, P.Ros-Cotnari.

apartament cu două camere decomandat in P.Ros-Cotnari,et3 ,curat,50 mp.(agenție)

1442 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Apartament de vanzare
10
1

Apartament de vanzare

APARTAMENT in zona VISANI DEAL, IASI, CU 4 CAMERE, 92 MP, SI CU 2 LOCURI DE PARCARE. AN CONSTRUCITIE 2013

1304 EUR/m2 | 92 m2

Visan, Iasi

3 camere galata
5

3 camere galata

=Apartament cu 3 camere open space,et 4 5 cu lift, bloc 2026, complet finisat, CT proprie, încălzire în pardoseală, situat in cartierul rezidential Lapis Galata. Preț: 119 000 euro Tel. -Dana

1983 EUR/m2 | 60 m2

Galata, Iasi, Iasi

apartament cu doua camere
5
1

apartament cu doua camere

Proprietar Apartament cu doua camere Se vinde partial mobilat Constructie noua 2018 Loc de parcare si boxa

1950 EUR/m2 | 40 m2

Valea Adanca, Iasi

Persoana fizică vând apartament cu două camere
5
5

Persoana fizică vând apartament cu două camere

Persoana fizică vând apartament cu două camere în Mircea cel Bătrân nr 18 Bl N3 etaj 1. Se vinde utilat cu aparatura de uz casnic și mobilat la CHEIE. Preț 110000 euro.

2000 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament open space, 2 camere, 2 dressinguri, în Rediu,vis a vis de restaurantul Casablanca, parter, bloc construit în 2018, 65 mp utili + 22 mp curte incluzând și o magazie de cca 5 mp,ambele intabulate,total 87 mp, parțial mobilat ,loc parcare, foarte frumos și spațios,în perfecta stare, nu ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Rediu, Iasi

Aprtament 4 camere  Galata  Vedere panoramica Spatios  Parcare
5
1

Aprtament 4 camere Galata Vedere panoramica Spatios Parcare

Pesoana fizică vinde apartament cu 4 camere, situat în zona Galata- o zonă liniștită, ideal pentru o familie, cu o priveliște panoramică deosebită asupra orașului. Apartamentul este spațios, bine compartimentat și oferă un confort excelent pentru locuire. Compartmentare: - living generos cu acces la ...

1702 EUR/m2 | 84 m2

Centru, Iasi, Iasi

Ap 2 camere +boxa Canta Pacurari
6
8

Ap 2 camere +boxa Canta Pacurari

Apartament 2 camere Canta-Pacurari. Complet mobilat si utilat tot confortul. Balcon închis cu termopan. Boxa 10 mp cu acte in regula. Pret neg: 80 000 euro ușor negociabil Detalii la:

1778 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament de vânzare zonă Frumoasă, Iasi
7

Apartament de vânzare zonă Frumoasă, Iasi

Acest apartament cu 2 camere este situat la parter, are o suprafață de 52 mp, balcon extins și beci propriu, complet utilat. Este situat in Iași, pe stradelă Cetatuia. Preț ușor negociabil. Se vinde complet utilat.

2269 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea