Promovat
Apartament 2 camere Mircea cel Batran
9
2

Apartament 2 camere Mircea cel Batran

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Mircea cel Batran Caracteristici: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 42 mp Etaj: 3 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1978 Avantaje: Apartamentul este renovat complet, instalatia electrica si sanitara refacuta, ...

1974 EUR/m2 | 42 m2

mircea cel batran, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit
16
1

Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Canta - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 55 mp Etaj: parter (inalt) in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1989 Avantaje: Apartament 2 camere lux - 55 mp et. parter din 4, intr-un bloc construit ...

2173 EUR/m2 | 55 m2

canta, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti
12
3

Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986. Dispune de: -C.T.; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91000 euro. Mai multe detalii la 0769 726 333, Andrei. ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere Intabulat loc de parcare Mutare imediata si gradina
11

Descoperiți confortul și eleganța unui apartament modern situat în inima zonei Lunca Cetățuii, o alegere ideală pentru tineri profesioniști sau familii în căutarea unui cămin primitor. La un preț atractiv de 74.900€, acest apartament cu 2 camere, recent construit, promite să devină refugiu dumneavoastră ...

1873 EUR/m2 | 40 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 43 mp + gradina 40 mp, in zona Lunca Cetatuii
9
2

Blitz va propune spre vanzare un apartament de 2 camere aflat intr-un ansamblu rezidential din zona Lunca Cetatuii. Apartamentul este dispus pe o suprafata de 43 mp + gradina de 40 mp. Are o compartimentare moderna: living cu balcon de tip logie, bucatarie, hol cu loc pentru dresing, baie si un dormitor. ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Iasi, Iasi

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 100 mp, zona Breazu
8
4

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 100 mp, zona Breazu

Blitz va propune pentru achizitie un apartament de 100 mp situat intr-un imobil cu 2 apartamente.. Apartamentul situat la etajul imobilului este compartimentat inteligent ; -1 living de aproape 30 mp -2 dormitoare de cate 15 mp - 1 bucatarie de 16 mp - 1 baie - terasa de 8 m - Beci de peste 20 mp cu ...

1400 EUR/m2 | 100 m2

Rediu, Iasi

Garsonieră de vânzare   Cantemir, Podul de Piatră
6

Garsonieră de vânzare Cantemir, Podul de Piatră

Garsonieră de vânzare Cantemir, Podul de Piatră Vând garsonieră confort 3, mobilată și utilată. Baie din construcția blocului cu veceu și duș. Detalii: - Etaj: Parter - Locație: 1000 m de Palas, 300 m de Complexul Cantemir - Transport: Foarte aproape de mijloacele de transport - Dotări: Mobilată ...

1350 EUR/m2 | 14 m2

18900, Iasi, Iasi

Camera de camin cu baie proprie,etaj 4,cu chirias
10

Camera de camin cu baie proprie,etaj 4,cu chirias

Vă propun spre vânzare o cameră de cămin,cu baie proprie,situată pe etajul 4,din zona Bularga-str Mihail Sturza Sectia de Politie Nr 5, Se vinde complet mobilată și utilată cum se vede în fotografii, Se poate prelua cu tot cu chiriaș,aceasta fiind închiriată cu 250euro, Dispune ...

2000 EUR/m2 | 16 m2

Iasi, Iasi

Camera de camin cu baie proprie,zona Bularga,etaj 2
10
2

Camera de camin cu baie proprie,zona Bularga,etaj 2

Vă propun spre vânzare o cameră de cămin,cu baie proprie,situată pe etajul 2 din 4, din zona Bularga-str Mihail Sturza-pod Bucium, Camera se afla pe etaj intermediar 2, pozitionata pe mijloc,fiind foarte calduroasa! Se vinde complet mobilată și utilată cum se vede în fotografii, ...

2125 EUR/m2 | 16 m2

Iasi, Iasi

3 camere decomandat,CT,renovat
10
1

3 camere decomandat,CT,renovat

DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere,din zona Valea Lupului,lângă primărie; Caracteristici: *3 camere,decomandat; *suprafața utilă:68mp; *suprafața totală 78mp; *etaj 2,bloc din două etaje; *anul construcției 1990; *izolațtie exterioară;pod; *două balcoane; *două ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

Valea Lupului, Iasi

Trei camere,decomandat,etaj 2,renovat,utilat,mobilat,Valea Lupului lângă Primărie
16

1544 EUR/m2 | 68 m2

valea lupului, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere ideal pt locuinta spatiu birou cabinet
8
1

Apartament 2 camere ideal pt locuinta spatiu birou cabinet

Plus Imobiliare:Va propun spre cumparare un apartament cu 2 camere, 50 mp, situat la parterul unui bloc din 2024 situat in Valea Lupului. Perfect pentru locuit sau pentru activități comerciale (birou, cabinet, salon). Loc de parcare inclus. Avantaje: Parter acces ușor Spațiu generos Camera de zi + ...

1598 EUR/m2 | 50 m2

Valea Lupului, Iasi

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl
8
2

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, ZONA GALATA - Descriere: - Suprafață utilă: 23 m - Etaj intermediar în bloc de apartamente - Baie proprie cu cadă - Bucătărie separată - Balcon - Imobil întreținut - Liberă pentru mutare imediată - Localizare: - Zonă cu acces facil la mijloace de transport în comun - ...

1979 EUR/m2 | 24 m2

Galata, Iasi, Iasi

 Garsoniera - Podu Ros Cantemir
16

Garsoniera - Podu Ros Cantemir

Age imob te731950450 Podu Ros CANTEMIR Garsoniera 14 mp , recent renovata ,baie din constructie , libera mutare imediata, pret 21000 euro negociabi iddealpentru investitii

1493 EUR/m2 | 14 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
1
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: 13 m - Baie: Din construcție - Zonă: Podu ...

1247 EUR/m2 | 15 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Casa tip duplex
2

Casa tip duplex

Blitz va propune spre vanzare Casa tip duplex Partial Mobilata . Suprafata 78 mp cu teren 100 mp si loc de parcare. Va asteptam la Vizionari ! Cod ofertă / ID BLITZ: P171356

1474 EUR/m2 | 78 m2

Iasi, Iasi

Vand garsoniera 18 mp, zona Podu Ros -Kaufland, mobilata si utilata
4
1

Garsoniera cf 3, 18 mp, zona Podu Ros - Hotel Victoria, baie cu cabina de dus, bucatarie , f .curata, imbunatatiri, se vinde mobilata si utilata( aragaz, frigider, masina de spalat, tv) , acte in regula, 34000 euro

1889 EUR/m2 | 18 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, et. 2, Valea Lupului
10
2

Apartament 3 camere decomandat, et. 2, Valea Lupului

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat in Valea Lupului, la etajul 2 al unui bloc construit in anul 1994, in vecinatatea Primariei. Cu o suprafata utila de 68 mp, totala de 78 mp, este situat la etajul 2 2 cu pod (acoperis în două ape cu tablă) si ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

Valea Lupului, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, loc de parcare, boxa, intabulat, et. 2
10
6

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, Cataleya Residence, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, TVA Inclus
1
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi, la etajul 7 8. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 54 mp, plus ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, boxa si loc de parcare, TVA inclus, comision 0
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Loc de parcare subteran Boxa pe palier Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata ...

2587 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti
12
3

Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti

1400 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Salvează căutarea