Apartamente de vanzare

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Iasi Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere Intabulat loc de parcare Mutare imediata si gradina
11

Descoperiți confortul și eleganța unui apartament modern situat în inima zonei Lunca Cetățuii, o alegere ideală pentru tineri profesioniști sau familii în căutarea unui cămin primitor. La un preț atractiv de 74.900€, acest apartament cu 2 camere, recent construit, promite să devină refugiu dumneavoastră ...

1873 EUR/m2 | 40 m2

Iasi, Iasi

Promovat
79900euro! Apartament 2 camere, 48mp,decomandat,balcon, parcare!
5
1

79900euro! Apartament 2 camere decomandat – Valea Lupului | Ideal atat pentru locuit cat si pentru investiție! Situat in Valea Lupului,o zonă în plină dezvoltare , acest apartament reprezintă alegerea perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Datorită compartimentării decomandate și poziționării ...

1665 EUR/m2 | 48 m2

Valea Lupului, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Nicolina 2
6
2

Apartament 3 camere Nicolina 2

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Nicolina - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 77 mp Etaj: 2 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1982 Avantaje: Apartament 3 camere, deosebit, luminos, spatios - 77 mp et. 2 din 4, intr-un bloc ...

1627 EUR/m2 | 77 m2

nicolina, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament in Centru  Podul ROS Bulevard etaj 1
15
2

Apartament in Centru Podul ROS Bulevard etaj 1

Apartament cu 2 camere Lux – Podul Roș, Centru Iași Preț: 105.000 € Apartament semidecomandat, confort lux, situat în zona Podu Roș – Tutora, la etajul 1 din 4, într-un bloc din beton , renovat complet în 2023. Suprafață utilă: 50mp Camere: 2 (living + dormitor) Baie: 1 | Bucătărie: modernă ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Vând apartament 3camere Bd.Independentei,Iasi
2
2

Vând apartament 3camere Bd.Independentei,Iasi

Apartament 3camere,Bd Independenței,Iași, 68 mp utili +4 Mp balcon, persoană fizică, bloc 1983, etaj 5 8,2 bai, termosistem, centrală termică,acte la zi,intabulat.

2574 EUR/m2 | 68 m2

Centru, Iasi, Iasi

Apartamente NOI !! Valea Lupului 60 și 65 mp , CENTRAL !!
10
1

Apartamente NOI !! Valea Lupului 60 și 65 mp , CENTRAL !!

Apartament de vânzare 2 camere -60 mp sau 65 mp -ETAJ parter -Intabulat -Finisaje premium -Parchet SPC -Plinta duropolimer -Finisaje stuco -Acces gazon -Tavan extensibil -Comision 0!!!! -Zona centrală (lângă Carrefour Valea lupului) Suna pentru mai multe ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Valea Lupului, Iasi

77000euro!! Bloc nou! Ap 2 cam modern, parcare, padurea aproape!!!
3
1

77000euro!!! Apartament 2 camere situat intr-un bloc dintr-un complex rezidential, intr- o zona linistita, in inima naturii si totodata la doar 9 minute de Facultatea de Agronomie si la 12 minute de Gradina Botanica din Copou!!! Imobilul dispune de: - centrala termica - tamplarie PVC - aer conditionat - ...

1878 EUR/m2 | 41 m2

Breazu, Iasi

Apartament 2 camere, ultramobilat, 52 mp, zona Visan
10

Apartament 2 camere, ultramobilat, 52 mp, zona Visan

BLITZ va propune un apartament cu 2 camere Semidecomandat, cu o suprafață generoasă de 52 mp, redefinește ideea de „acasă” prin spații bine gândite și finisaje moderne atent alese. Situat într-un imobil nou, finalizat în 2025, locuința oferă echilibrul perfect între eleganță și funcționalitate. Bucătăria ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere Prim #259;verii - Central
5
1

Apartament 3 camere Prim #259;verii - Central

VAcirc;NZARE Apartament 3 Camere Primaverii ndash; Central amp; Linistit | Etaj 2 4 | 2 Locuri Parcare Primarie Agentia Imobil.Ro va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Primaverii (proximitate: #536;coala Gimnaziala Otilia Cazimir; Facultatea de Mecanica; ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

primaverii, Iasi, Iasi

Vând apartament 2 camere Tătărași
8
4

Vând apartament 2 camere Tătărași

Vând apartament 2 camere Tătărași, decomandat, 46 mp sau schimb.

1848 EUR/m2 | 46 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament 3 camere, 83 mp, renovat total - zona Nicolina
13

Apartament 3 camere, 83 mp, renovat total - zona Nicolina

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Nicolina Pod, una dintre cele mai căutate zone din Iași, cu acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 5 al unui imobil construit în anul 1988 și se remarcă ...

2701 EUR/m2 | 74 m2

Iasi, Iasi

79000euro!Apartament 2 camere, o statie de Palas!!!
5
1

79000euro!Apartament 2 camere, o statie de Palas!!!

Apartament cu 2 camere, situat în zona Cantemir, la doar câteva minute de mers pe jos de Palas Mall cu acces rapid către centrul orașului și toate punctele de interes. Poziționarea excelentă îmbină perfect confortul urban cu liniștea unei zone ferite de agitația traficului intens. ✅ Dotări și beneficii: • ...

1646 EUR/m2 | 48 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 42 mp, parter – zona Alexandru cel Bun
8
1

Apartament 2 camere, 42 mp, parter – zona Alexandru cel Bun

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Alexandru cel Bun, cu o suprafață de 42 mp. Este amplasat la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție sau transformare în spațiu comercial. Beneficiaza de două căi de acces. Locuința este renovată recent, cu instalațiile ...

2406 EUR/m2 | 39 m2

Iasi, Iasi

Ap.2 cam, D, bloc nou 2025,etajul 1,zona Capăt Păcurari
7
16

Ap.2 cam, D, bloc nou 2025,etajul 1,zona Capăt Păcurari

Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-un bloc nou, construit pe cadre de beton armat, cu zidărie din cărămidă GV și izolație termică exterioară de calitate superioară. Detalii principale: Suprafață utilă: 50 și 68 mp Etaj: 1 Compartimentare: decomandat (living, dormitor, bucătărie ...

1513 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Proprietar vând apartament doua camere in Tudor Vladimirescu
10
12

Proprietar vând apartament doua camere open space mobilat utilat cu centrala proprie, aer conditionat, electrocasnice noi , uscator de rufe , renovat,la et.2 din 3 la 5 minute de Iulius Mall.

2639 EUR/m2 | 36 m2

Central, Iasi, Iasi

PF Apartament 3 camere Dacia-Iasi
10
1

PF Apartament 3 camere Dacia-Iasi

Cartier Dacia str Sucidava 3 Apartament cu 3 camere ( 2 dormitoare, 1 sufragerie, baie, 2 holuri, bucătărie și balcon), situat la etajul 4 al unui imobil construit între 1977 și 1980. Are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 52 mp. Interiorul dispune de toate dotările necesare. Locația ...

2096 EUR/m2 | 52 m2

Dacia, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere + loc de parcare + boxa Visan
5

Apartament 2 camere + loc de parcare + boxa Visan

Persoana fizica, vând apartament cu 2 camere, situat în Vișan. -Suprafață utilă: 44 mp -Boxă: 5 mp (spațiu generos de depozitare) -Loc de parcare inclus (cu supraveghere video) -Etaj 1 -bloc din 2020, doar cu 2 etaje. Compartimentare: -living luminos și primitor -dormitor amenajat modern -bucătărie ...

1818 EUR/m2 | 44 m2

Visan, Iasi

Ap.2 cam, bloc nou 2025,Rond Pacurari
7
36

Ap.2 cam, bloc nou 2025,Rond Pacurari

--- Apartament 2 camere intabulate, Bloc nou Zona Păcurari Capăt Locuința ta modernă te așteaptă! Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc nou, finalizat în 2025, într-o zonă liniștită, aproape de mijloacele de transport și de punctele comerciale importante. ...

1815 EUR/m2 | 50 m2

Canta, Iasi, Iasi

Apartament Penthouse Iasi
5

Apartament Penthouse Iasi

INTABULAT! 3 BAI! SCARA INTERIOARA! Propunem spre vanzare un apartament intabulat deosebit, pe 3 nivele, de tip penthouse, cu 4 camere, bucatarie separata si 3 bai, cu o suprafata utila de 125 mp si balcoane de 25 mp, si terasa. Zona Nicolina - Cug, foarte aproape de mijloacele de transport in comun ...

1836 EUR/m2 | 125 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere 60mp Valea Lupului Iași Persoana fizica
10

Apartament 2 camere 60mp Valea Lupului Iași Persoana fizica

Persoana fizică Descriere Vă prezint spre vânzare: Apartament 2 camere Decomandat - Valea Lupului (Strada Mestecăniș 22) Preț: 112.000 euro. Detalii si informatii utile: * An construcție imobil: 2018 * Suprafață UTILA totală: 60mp * Etaj : Parter (0 din 3) Avantajele cheie ale proprietății: - ...

1867 EUR/m2 | 60 m2

Valea Lupului, Iasi

Apartament 2 camere, 38 mp, zona Lunca Cetatuii
11
1

Apartament 2 camere, 38 mp, zona Lunca Cetatuii

Blitz vă propune spre vânzare un apartament modern, confortabil, situat într-un bloc nou construit în 2024 în zona Lunca Cetățuii, una dintre zonele cu dezvoltare rapidă din Iași. Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu un singur nivel, oferind intimitate și acces facil. Compartimentarea semidecomandată ...

1737 EUR/m2 | 38 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere, decomandat, 69 mp, zona Tomesti
9

Apartament 3 camere, decomandat, 69 mp, zona Tomesti

Blitz va propune un apartament cu 3 camere, decomandat, etaj 3 din 4, situat într-o zonă liniștită a cartierului Tomești. Aproape de stația de autobuz, școală, grădinița, magazine și viitorul Family Market! Apartamentul este izolat exterior, geamuri termopan și centrală termică Vaillant prin condensare!La ...

1703 EUR/m2 | 69 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere de vânzare, 44 mp, zona Palas
10
2

Apartament 2 camere de vânzare, 44 mp, zona Palas

Blitz va propune sa descoperiți un apartament elegant, situat într-una dintre cele mai prestigioase zone din Iași – chiar vis-a-vis de complexul Palas, în inima orașului. Cu o suprafață utilă de 44 mp, această proprietate îmbină perfect confortul urban cu avantajele unei locații de top, fiind ideală ...

3170 EUR/m2 | 44 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea