Promovat
Apartament in Centru  Podul ROS Bulevard etaj 1
15
2

Apartament in Centru Podul ROS Bulevard etaj 1

Apartament cu 2 camere Lux – Podul Roș, Centru Iași Preț: 105.000 € Apartament semidecomandat, confort lux, situat în zona Podu Roș – Tutora, la etajul 1 din 4, într-un bloc din beton , renovat complet în 2023. Suprafață utilă: 50mp Camere: 2 (living + dormitor) Baie: 1 | Bucătărie: modernă ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
APARTAMENT CU 2 CAMERE - CUG - 0% COMISION
16
2

APARTAMENT CU 2 CAMERE - CUG - 0% COMISION

– ̦̆ ̂ Locație: Bulevardul Poitiers nr. 131 C, Iași – lângă Selgros și în proximitatea Pădurii Cetățuia Comision 0% la achiziție! Descoperă un ansamblu rezidențial care îmbină armonios liniștea naturii cu accesul rapid la centrul orașului. B HOME Residence este mai mult decât o locuință – ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

Cug, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 112mp - 0% TVA 0% Comision - Rediu
17
2

Apartament 112mp - 0% TVA 0% Comision - Rediu

Dacă ai ajuns în punctul în care un apartament nu mai este suficient, dar o vilă individuală pare prea mult, această apartament/casă tip triplex din Rediu este exact echilibrul corect. O locuință care îți oferă intimitate, spațiu pe verticală și curte proprie, la un buget comparabil cu un apartament ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

Nord-Vest, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere Central langa Hala Centrala
5
2

Apartament 4 camere Central langa Hala Centrala

PF vand apartament zona centrala la bd Anastasie Panu, deasupra fostului BRD. 4 camere decomandat, et 8 din 8, fara probleme cu planseul. Vedere dubla, fata bulevard(living si bucatarie) si spate parcare(dormitoarele). Apartamentul are imbunatatiri, se poate preda si cu sau fara mobila. Eventual schimb ...

2892 EUR/m2 | 93 m2

Central, Iasi, Iasi

Apartament de vinzare
4
4

Apartament de vinzare

Se vinde apartament cu 2 camere total mobilat și utilat în zona canta .Partier înalt ,scurgere separată ,etc.Pentru mai multe informații sunați la nr de tel

1846 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

De vanzare Apartament 2 camere Lunca Cetatuii Iasi 66 000   Prețul e negociabil
8
1

De vanzare Apartament 2 camere Lunca Cetatuii Iasi 66 000 Prețul e negociabil

Apartamentul oferit spre vanzare are o suprafata utila de 38 mp, este SD, compus din 2 camere si dependinte: 1 bai 1 bucatarie 1 balcoane. Este situat intr-o cladire cu 1 etaje, la nivelul 1, in zona Lunca Cetatuii (Blocuri noi Lunca Cetatuii), din Iasi. Cladirea din care face parte este construita ...

1737 EUR/m2 | 38 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Vand apartament 3 camere D. in Târgu Frumos
8
2

Vand apartament 3 camere D. in Târgu Frumos

Vand apartament 3 camere, decomandat, etaj 4 din 4, zona centrala, nemobilat. Pret fix 60.000 Euro.

896 EUR/m2 | 67 m2

Targu Frumos, Iasi

Ap 2 cam sd Pod Ros
5
4

Ap 2 cam sd Pod Ros

Contact telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I Vă propun spre vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat parter cu balcon, centrală proprie, zona Pod Ros Cantemir. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I

1408 EUR/m2 | 49 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere mobilat, Tatarasi
5
5

Apartament 2 camere mobilat, Tatarasi

Apartament cu 2 camere situat în complexul rezidențial Green Park din zona Tătărași, într-un bloc construit în 2008 pe structură de beton foarte bine izolat, la etajul 5 din 8. Locuința are o suprafață totală de 58 mp (52 mp utili + balcon de 6 mp), orientarea estică, balcon amenajat, cu vedere deschisă ...

2481 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

PF Vând apartament cu o cameră in Valea Adâncă Miroslava
3
3

PF Vând apartament cu o cameră in Valea Adâncă Miroslava

Apartamentul este cumpărat în 2019, este cu centrala termica, are 35 de mp, rămâne mobilat este la etj 2 3 zona este la strada principala!

1714 EUR/m2 | 35 m2

Iasi, Iasi

Garsonieră Tatarasi str.Eternitare bloc de apartamente
5
5

Garsonieră Tatarasi str.Eternitare bloc de apartamente

Contacta telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I Vă propun spre vânzare garsonieră mobilată și utilată bucatarie și baie separat, balcon închis cu termopan, etajul 5 10 cu lift, zona Tătărași str Eternitate, preț 47.500 euro. Contact telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I

1979 EUR/m2 | 24 m2

Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, Copou – zona excelenta
10

Blitz vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat în zona Copou, într-o locație premium, aproape de parc și facultate, într-o zonă liniștită, retrasă de la trafic și agitația urbană. Locuința a fost recent renovată și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru ...

3509 EUR/m2 | 57 m2

Iasi, Iasi

Vând apartament
10

Vând apartament

Apartament 1 cameră, 40 mp, mobilat modern, loc de parcare inclus Valea Lupului, Iași Se oferă spre vânzare un apartament cochet cu 1 cameră, situat în Valea Lupului, la etajul 3 al unui imobil modern. Locuința are o suprafață utilă de aproximativ 40 mp și este ideală atât pentru locuit, cât și pentru ...

2571 EUR/m2 | 35 m2

Valea Lupului, Iasi

Vând apartament cu 2 camere
3

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat, zona Cantemir, Aleea Decebal Preț: 100.000

2041 EUR/m2 | 49 m2

Iasi, Iasi

Vand apartament cu 3 camere decomandat
9
1

Vand apartament cu 3 camere decomandat

Vand apartament cu 3 camere ,decomandat ,partial mobilat ,et 1 ,str gradinitei,bl siret,2 bai,2 balcoane foarte aproape de gradinita ,scoala,piata deal.

1130 EUR/m2 | 77 m2

Pascani, Iasi

Casa 110mp-105.000 euro
10
4

Casa 110mp-105.000 euro

Casa pe parter plus demisol- Bucium, bine pozitionata, la doar 900m de Plopii fără Soț si Lidl Bucium. In proximitatea Bisericii Pogorârea Sf Duh. Cu 4 camere, 110 mp utili și un teren de 167mp(+ 70mp amprenta in folosinta), această locuință oferă spațiu decent și posibilități variate. Pentru detalii ...

955 EUR/m2 | 110 m2

Iasi, Iasi

apartament dancu iasi
5

apartament dancu iasi

apartament dancu iasi str dascalilor, 43m o camera, mobilat

1860 EUR/m2 | 43 m2

Dancu, Iasi

Apartament 2 camere zona Sc. Otilia Cazimir- Lidl Primăverii
3
3

Vând Apartament 2 camere, fără îmbunătățiri, zona Sc. Otilia Cazimir- Lidl Primăverii, et4 4, fără probleme cu izolația terasei.

1622 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Vând apartament 2 camere
6
8

Vând apartament 2 camere

Aartamentul este văndut direct de proprietari, are centrala termică, este modest și curat, fără datorii, degrevat de orice litigiu, situat într-o zonă din care se ajunge extrem de facil in zonele centrale ale orasului. Pretul este negociabil iar la cerere se poate vinde mobilat cum arata in poze.

1976 EUR/m2 | 42 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Proprietar vand garsoniera 17m et3
5

Proprietar vand garsoniera 17m et3

PROPRIETAR vand camera camin garsoniera 17m etaj 3 zona Granit, lângă stație autobuz, scoli, licee carefour, kaufland. Este RENOVATA, CU BAIE proprie., echipata cu, wc, duș, lavoar. Apa calda, căldură CET. Bloc fără risc, acte ok, este libera, nu se plătește comision Hol curat fara dulapuri, lumina ...

1582 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Vand garsoniera, fara inbunătățiri, etaj 3,zona Vale

1083 EUR/m2 | 24 m2

Pascani, Iasi

vand Apartament
5
4

vand Apartament

Apartament 2 cam D suprafata 54 mp zona Strapungerii Silvestru la C-uri,strada Principala etaj 7