Promovat
Persoana fizica apartament 2 camere
10
5

Persoana fizica apartament 2 camere

Proprietar (pers fizica) vând apartament 2 camere decomandat et 1 din 4 54 mp plus uscător in față ușii pe hol de 2,5+2,5 m p . Este renovat in martie 2026 cu parchet uși si instalație sanitara si electrica schimbate . Are centrala termica si aer condiționat mobilat si utilat . Apartamentul este orientat ...

2111 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Proprietar vând apartament doua camere in Tudor Vladimirescu
10
12

Proprietar vând apartament doua camere open space mobilat utilat cu centrala proprie, aer conditionat, electrocasnice noi , uscator de rufe , renovat,la et.2 din 3 la 5 minute de Iulius Mall.

2639 EUR/m2 | 36 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Palas   ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000
10
2

Apartament 3 camere Palas ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000

PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Palat, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere mobilat, Tatarasi
5
5

Apartament 2 camere mobilat, Tatarasi

Apartament cu 2 camere situat în complexul rezidențial Green Park din zona Tătărași, într-un bloc construit în 2008 pe structură de beton foarte bine izolat, la etajul 5 din 8. Locuința are o suprafață totală de 58 mp (52 mp utili + balcon de 6 mp), orientarea estică, balcon amenajat, cu vedere deschisă ...

2481 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

PF Vând apartament cu o cameră in Valea Adâncă Miroslava
3
3

PF Vând apartament cu o cameră in Valea Adâncă Miroslava

Apartamentul este cumpărat în 2019, este cu centrala termica, are 35 de mp, rămâne mobilat este la etj 2 3 zona este la strada principala!

1714 EUR/m2 | 35 m2

Iasi, Iasi

Garsonieră Tatarasi str.Eternitare bloc de apartamente
5
4

Garsonieră Tatarasi str.Eternitare bloc de apartamente

Contacta telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I Vă propun spre vânzare garsonieră mobilată și utilată bucatarie și baie separat, balcon închis cu termopan, etajul 5 10 cu lift, zona Tătărași str Eternitate, preț 47.500 euro. Contact telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I

1979 EUR/m2 | 24 m2

Iasi, Iasi

Vând apartament cu 2 camere
3

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat, zona Cantemir, Aleea Decebal Preț: 100.000

2041 EUR/m2 | 49 m2

Iasi, Iasi

Casa 110mp-105.000 euro
10
4

Casa 110mp-105.000 euro

Casa pe parter plus demisol- Bucium, bine pozitionata, la doar 900m de Plopii fără Soț si Lidl Bucium. In proximitatea Bisericii Pogorârea Sf Duh. Cu 4 camere, 110 mp utili și un teren de 167mp(+ 70mp amprenta in folosinta), această locuință oferă spațiu decent și posibilități variate. Pentru detalii ...

955 EUR/m2 | 110 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere zona Sc. Otilia Cazimir- Lidl Primăverii
3
3

Vând Apartament 2 camere, fără îmbunătățiri, zona Sc. Otilia Cazimir- Lidl Primăverii, et4 4, fără probleme cu izolația terasei.

1622 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Vând apartament 2 camere
6
8

Vând apartament 2 camere

Aartamentul este văndut direct de proprietari, are centrala termică, este modest și curat, fără datorii, degrevat de orice litigiu, situat într-o zonă din care se ajunge extrem de facil in zonele centrale ale orasului. Pretul este negociabil iar la cerere se poate vinde mobilat cum arata in poze.

1976 EUR/m2 | 42 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Proprietar vand garsoniera 17m et3
5

Proprietar vand garsoniera 17m et3

PROPRIETAR vand camera camin garsoniera 17m etaj 3 zona Granit, lângă stație autobuz, scoli, licee carefour, kaufland. Este RENOVATA, CU BAIE proprie., echipata cu, wc, duș, lavoar. Apa calda, căldură CET. Bloc fără risc, acte ok, este libera, nu se plătește comision Hol curat fara dulapuri, lumina ...

1582 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

vand Apartament
5
4

vand Apartament

Apartament 2 cam D suprafata 54 mp zona Strapungerii Silvestru la C-uri,strada Principala etaj 7

2143 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Ap 2 camere SD Mircea, parter înalt cu gradina
10
6

Ap 2 camere SD Mircea, parter înalt cu gradina

Apartament 2 camere SD situat in cartier Mircea cel Bătrân - parter înalt cu ieșire din balcon in gradina, zonă liniștită, nu este poziționat la strada. An construcție 1979 , bloc din placi de beton, fara risc seismic, izolat cu polistiren 10 cm, geamuri termopan. Suprafața utilă 39 mp + 5 mp balcon. Balconul ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Iasi, Iasi

Garsonieră de vânzare   persoană fizică   Iași, Strada Stindardului
5
1

Garsonieră de vânzare persoană fizică Iași, Strada Stindardului

Se oferă spre vânzare garsonieră situată pe Strada Stindardului nr. 3-5, în județul Iași. Suprafață: 22 mp Etaj: 3 Complet utilată cu electrocasnice noi Instalația electrică și sanitară complet schimbate Obiecte sanitare noi Recent renovată (zugrăvită) Nu necesită nicio investiție ...

2068 EUR/m2 | 22 m2

Iasi, Iasi

De vânzare apartament 3 camere Arcu la blocurile tip vilă
10

De vânzare apartament 3 camere Arcu la blocurile tip vilă

De vânzare, direct de la proprietar, apartament cu 3 camere la blocurile tip-vilă (Șoseaua Arcu). Blocul, construit în 1993, este recunoscut pentru structura de rezistență foarte solida, cu pereții foarte groși atât la exterior cât și între apartamente. Zona este extrem de liniștită, departe de linia ...

3023 EUR/m2 | 86 m2

Arcu, Iasi, Iasi

Garsoniera mobilata Nicolina
5
5

Garsoniera mobilata Nicolina

28500 euro, camera de cămin 17 mp,transformată în garsoniera, Nicolina, mobilata și utilata

1676 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Persoana fizica vand garsoniera zona granit
3
2

Persoana fizica vand garsoniera zona granit

Persoana fizica garsoniera pretabila spre investiție Mobila utilata etaj intermediar Scara curata, zona granit Etaj 1 17 mp2 Materiale premium, recent renovata in 2026. Persoana fizica! 28500

1676 EUR/m2 | 17 m2

Granit, Iasi, Iasi

Vând camera de camin
8
1

Vând camera de camin

Proprietar, vând cameră de cămin mobilată si utilată, cu suprafața de 12 m ,cu centrală termică în Podul de piatră, la parter!Preț 28500 euro ușor negociabil.Detalii in privat la nr de telefon .Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare!

2375 EUR/m2 | 12 m2

Iasi, Iasi

Vanzare apartament 2 camere decomandate
5
3

Vanzare apartament 2 camere decomandate

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Iulius Mall (statia de salvari), decomandat,et. 8 10 cu suprafata 53 m ,format din living spatios,dormitor,bucatarie,baie,2 holuri,balcon si se vinde partial mobilat .Este dotat cu centrala termica proprie,ferestre si usi termopan,usa intrare metalica,parchet,gresie,faianta,aer ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Splai Bahlui, Iasi, Iasi

Proprietar, apartament 3 camere decomandat, 2 băi, mobilat Iulius Mall
10
7

Direct proprietar, vând apartament 3 camere decomandat, situat la etajul 2 din 4, într-un bloc cu structură pe cadre construit în 1980. Locație: Tătărași Str. Grădinari nr. 4 (E11), zona River Towers Bd. Metalurgiei, la aproximativ 10 minute de mers pe jos de Iulius Mall, Kaufland și Lidl și 5 ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Iasi, Iasi

Apartament
8
4

Apartament

Persoană fizică, vând apartament metalurgie, 2006, etaj 2, 42 metri pătrați, modificat in două camere cu bucătaria in balcon, geam la baie, balcon pe hol pt uscat rufe, izolat exterior, foarte călduros, aer condiționat, boxă la subsol uscat si foarte curat, inchiriat cu 300 euro, 82 mii euro. Exclus ...

1952 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Persoană fizică vând apartament cu 2 camere Nicolina
4
7

Persoană fizică vând apartament cu 2 camere Nicolina

Persoana fizica vand apartament 2 camere decomandat circular, 39 mp, etaj 1 din 4, bloc FARA bulina, zona Podu ros- Kaufland Nicolina, izolație exterioară cu polistiren de 10, geam baie, ușă metalică, tâmplărie PVC, gresie, faianță, parchet, încălzire cet (repartitoare). Apartamentul se vinde complet ...