Promovat
Apartament 3 camere Palas   ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000
10
2

Apartament 3 camere Palas ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000

PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Palat, Iasi, Iasi

Promovat
Proprietar vând apartament doua camere in Tudor Vladimirescu
10
12

Proprietar vând apartament doua camere open space mobilat utilat cu centrala proprie, aer conditionat, electrocasnice noi , uscator de rufe , renovat,la et.2 din 3 la 5 minute de Iulius Mall.

2639 EUR/m2 | 36 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
 Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.
10
1

Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.

PROPRIETAR, Vând apartament situat in Podu Ros, în imediata apropiere a stației CTP Podu Ros 1. Apartamentul este compus din 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 4. Terasa blocului a fost reabilitată integral în anul 2025, de către o firmă autorizată, lucrarea fiind garantată pentru următorii ...

1725 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Vand garsonieră confort 3
6
3

Vand garsonieră confort 3

Vând garsonieră decomandată confort 3 renovat complet, 11mp, etaj parter, strada Romană nr 37A. Pentru mai multe detalii puteți contacta nr

1909 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Podu Ros CAMERA de camin 10MP
12
3

Podu Ros CAMERA de camin 10MP

Cameră de cămin în spatele magazinului Jumbo, cu următoarele detalii: Suprafață: 11 m Etaj: 3 Dotări: Gresie pe jos, ușă metalică, geam termopan (pe mijloc). Utilități: Racordată la apă și curent în cameră. Toaleta: , posibilitate de baie baie în cameră . Situată în zona comună. Distanță: La doar ...

1245 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Penthouse 117 mp
10

Penthouse 117 mp

Penthouse situat într-un complex rezidențial liniștit din zona Bucium, o locație exclusivistă și extrem de accesibilă, aproape de Family Market. Această proprietate remarcabilă oferă un mix perfect de confort modern, facilități premium și o priveliște spectaculoasă. Caracteristici Principale: - ...

4464 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
4
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: ...

1442 EUR/m2 | 13 m2

Podul+de+Piatra, Iasi, Iasi

stop ! garsonieră 17 m  în spate la magazinul jumbo mobilatul și utilată
5

stop ! garsonieră 17 m în spate la magazinul jumbo mobilatul și utilată

AG Imob 0731 950 45o vânzare garsonieră 17 m în spate la magazinul jumbo mobilate și utilată baie cu WC și duș etajul 4 din 4 fără probleme cu izolația acte în regulă preț 24900

1465 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Tomesti - apartament cu 3 camere in bloc construit recent direct de la proprietar
8
4

Proprietar, vand apartament cu 3 camere (2 dormitoare, living cu bucatarie, baie si hol) in Tomesti intr-un bloc construit din caramida recent, cu doar 3 apartamente pe nivel. Apartamentul este dotat cu geamuri tripan, incalzire in pardoseala, centrala Bosch, interfon la intrare...este foarte bine izolat, ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii  Lunca Cetatuii
10
4

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii Lunca Cetatuii

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, situat in Cartierul Editurii din Lunca Cetățuii Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 51.67 de mp plus balcon de 4.8mp, situat la etajul 3 al unui imobil situat în Cartierul Editurii din ...

1445 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
18

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret)
10
33

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Pentru detalii sau vizionari ma puteti ...

1663 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%2525252bCetatuii, Iasi, Iasi

Vand apartament
10
4

Vand apartament

Proprietar,vand apartament 2camere,54 mp. situat in str. Pepinierii V. Adanca. Mobilat,utilat,acte la zi,AC,incalzire in pardoseala,balcon inchis,centrala proprie ,et 1din3.an constructie 2024. Pret 96000 euro. Optional pot oferi si un loc de parcare. Se accepta credit.

1778 EUR/m2 | 54 m2

Valea+Adanca, Iasi, Iasi

Schimb apartament
7
8

Schimb apartament

Schimb apartament 3 camere decomandat etaj 3 ,bloc cu 4etaje ,60mp din Bacău, st. Mioritei cu similar Iași zona Păcurai ,fără îmbunătățiri. 85000E

1417 EUR/m2 | 60 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Persoana fizica vand apartament 2 cam D
7
4

Persoana fizica vand apartament 2 cam D

Situat in zona pietei din cartier Alexandru cel Bun,bloc construit in anul 1980,etaj4 4 cu pod,centrala termica,izolat la exterior,geamuri termopan.

1935 EUR/m2 | 46 m2

Iasi, Iasi

Apartament Podu Ros
10
3

Apartament Podu Ros

Persoană fizică Vând apartament cu 2 camere, decomandat, suprafață 52,6 mp, situat la etajul 1 în blocul turn de la Piața Nicolina . Apartamentul are vederea spre spatele blocului și necesită renovare totală. Reabilitat energetic (vată bazaltică 15 cm) Tâmplărie PVC cu geam TRIPAN (3 rânduri de ...

1849 EUR/m2 | 53 m2

Baza 3, Iasi, Iasi

Camera de cămin Dacia Iasi
8
1

Camera de cămin Dacia Iasi

Proprietar vând garsoniera 20 de mp in Zimbru lângă Biserica Catolica parter recent renovata cu baie bucătărie și hol generos libera mutare imediata. Preț 42 000 de euro negociabil

2100 EUR/m2 | 20 m2

Iasi, Iasi

P.F. -Vand  apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp + 8.26 mp teren aferent apartamentului Parter

P.F. -Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp + 8.26 mp teren aferent apartamentului Parter

Vand urgent apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp, pe Str. Cerna, parter. AVANTAJ UNIC: Drept de folosință specială în acte pe 8.26 mp teren aferent apartamentului (ideal pentru intrare separată din stradă). LOCAȚIE: Vedere directă la stația de taxi, farmacii și bănci. Vad comercial maxim! ACTE: ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

PERSOANA FIZICA vand sau schimb ap nou 2025, zona manastirii cetatuia
8
8

vand sau schimb urgent apartament nou 2025, 1 camera ,decomandat, centrala termica proprie, 47mp , priveliște superba asupra orașului, bloc tip vila , vecini f buni, liniște, aer curat mobilat si utilat .... bun pt locuit sau birou . 61500 euro. ușor neg informații telefon . Discutam si ne adaptam ...

1309 EUR/m2 | 47 m2

Iasi, Iasi

PROPRIETAR 2 camere mobilat si PARCARE PRIVATA Green Park Tatarasi
10
5

Persoana fizica (NU EXISTA COMISIOANE! ) vand apartament 2 camere complet mobilat utilat si parcare proprietate personala (intabulata, bun propriu) situata chiar in fata scării (primul loc), in complexul rezidential Green Park din cartierul Tatarasi, camere supraveghere, paza, bariera, etaj 1 (se plateste ...

2139 EUR/m2 | 36 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Vând apartament 3 camere,decomandat, mobilat și utilat
5

Vând apartament 3 camere,decomandat, mobilat și utilat

Persoana fizica, vând apartament construit în 1981 și este situat la intersecția străzilor Gheorghe Doja și Sălciilor.Este la etajul 4 într-un bloc de 4 etaje cu acoperiș.Scara este foarte curată,vecinii liniștiți,iar zona este foarte bună.Dispune de centrala proprie Ariston, izolație exterioară de 10 ...

2065 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

P.F.vand apartament 3 camere mobilat si utilat Alexandru Mușatini iasi
4
16

Persoana fizica vând apartament 3 camere mobilat și utilat semidecomandat priveliște deosebita Mușatini 8 Iași Alexandru langa piata semi mobilat preț 92000 euro.

1769 EUR/m2 | 52 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Vând garsonieră Tatarasi Iași  69 mii euro negociabil 4

Vând garsonieră Tatarasi Iași 69 mii euro negociabil

Garsonieră mobilată la etaj unu Tatarasi cu centrală termică proprie arată ca în poze este îmbrăcată cu polistiren de 10 exterior și interior cu polistiren extrudat de 2 instalație pe cupru călduroasă instalație sanitară separată suprafață de 33 m pătrați văruită recent cu foarte mari îmbunătățiri ...

2091 EUR/m2 | 33 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea