Vand garsonieră confort 3
Vând garsonieră decomandată confort 3 renovat complet, 11mp, etaj parter, strada Romană nr 37A. Pentru mai multe detalii puteți contacta nr
1909 EUR/m2 | 11 m2
Iasi, Iasi
16 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1909 EUR/m2 | 11 m2
Iasi, Iasi
16 mai
PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...
2768 EUR/m2 | 56 m2
Palat, Iasi, Iasi
azi 08:51
PROPRIETAR, Vând apartament situat in Podu Ros, în imediata apropiere a stației CTP Podu Ros 1. Apartamentul este compus din 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 4. Terasa blocului a fost reabilitată integral în anul 2025, de către o firmă autorizată, lucrarea fiind garantată pentru următorii ...
1725 EUR/m2 | 60 m2
Iasi, Iasi
20 mai
Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...
2386 EUR/m2 | 44 m2
Bucium, Iasi, Iasi
8 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar,vand apartament 2camere,54 mp. situat in str. Pepinierii V. Adanca. Mobilat,utilat,acte la zi,AC,incalzire in pardoseala,balcon inchis,centrala proprie ,et 1din3.an constructie 2024. Pret 96000 euro. Optional pot oferi si un loc de parcare. Se accepta credit.
1778 EUR/m2 | 54 m2
Valea+Adanca, Iasi, Iasi
azi 09:17
Proprietar (pers fizica) vând apartament 2 camere decomandat et 1 din 4 54 mp plus uscător in față ușii pe hol de 2,5+2,5 m p . Este renovat in martie 2026 cu parchet uși si instalație sanitara si electrica schimbate . Are centrala termica si aer condiționat mobilat si utilat . Apartamentul este orientat ...
2111 EUR/m2 | 54 m2
Iasi, Iasi
azi 09:06
Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...
1456 EUR/m2 | 45 m2
Iasi, Iasi
azi 09:06
Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...
1736 EUR/m2 | 55 m2
Iasi, Iasi
azi 09:06
Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Pentru detalii sau vizionari ma puteti ...
1663 EUR/m2 | 40 m2
Lunca%2525252bCetatuii, Iasi, Iasi
azi 09:06
Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, situat in Cartierul Editurii din Lunca Cetățuii Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 51.67 de mp plus balcon de 4.8mp, situat la etajul 3 al unui imobil situat în Cartierul Editurii din ...
1445 EUR/m2 | 56 m2
Iasi, Iasi
azi 09:05
2768 EUR/m2 | 56 m2
Palat, Iasi, Iasi
azi 08:51
apartament cu două camere decomandat in P.Ros-Cotnari,et3 ,curat,50 mp.(agenție)
1442 EUR/m2 | 52 m2
Iasi, Iasi
azi 08:24
Persoană fizică Vând apartament cu 2 camere, decomandat, suprafață 52,6 mp, situat la etajul 1 în blocul turn de la Piața Nicolina . Apartamentul are vederea spre spatele blocului și necesită renovare totală. Reabilitat energetic (vată bazaltică 15 cm) Tâmplărie PVC cu geam TRIPAN (3 rânduri de ...
1840 EUR/m2 | 53 m2
Baza 3, Iasi, Iasi
azi 07:52
Schimb apartament 3 camere decomandat etaj 3 ,bloc cu 4etaje ,60mp din Bacău, st. Mioritei cu similar Iași zona Păcurai ,fără îmbunătățiri. 85000E
1417 EUR/m2 | 60 m2
Pacurari, Iasi, Iasi
azi 07:33
Vand urgent apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp, pe Str. Cerna, parter. AVANTAJ UNIC: Drept de folosință specială în acte pe 8.26 mp teren aferent apartamentului (ideal pentru intrare separată din stradă). LOCAȚIE: Vedere directă la stația de taxi, farmacii și bănci. Vad comercial maxim! ACTE: ...