Promovat
Apartament in Centru  Podul ROS Bulevard etaj 1
15
2

Apartament in Centru Podul ROS Bulevard etaj 1

Apartament cu 2 camere Lux – Podul Roș, Centru Iași Preț: 105.000 € Apartament semidecomandat, confort lux, situat în zona Podu Roș – Tutora, la etajul 1 din 4, într-un bloc din beton , renovat complet în 2023. Suprafață utilă: 50mp Camere: 2 (living + dormitor) Baie: 1 | Bucătărie: modernă ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, boxa si loc de parcare, TVA inclus, comision 0
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Loc de parcare subteran Boxa pe palier Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata ...

2587 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit
16
1

Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Canta - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 55 mp Etaj: parter (inalt) in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1989 Avantaje: Apartament 2 camere lux - 55 mp et. parter din 4, intr-un bloc construit ...

2173 EUR/m2 | 55 m2

canta, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, parcare 2 balcoane - complex rezidential Valea Adanca
9

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial modern din Valea Adanca. Apartamentul se află la etajul 1 al unui bloc construit în 2014 și are o suprafață totală de 74,7 mp. Compartimentarea este una practică și modernă: - living spațios - doua dormitoare - ...

1673 EUR/m2 | 75 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 43 mp + gradina 40 mp, in zona Lunca Cetatuii
9
2

Blitz va propune spre vanzare un apartament de 2 camere aflat intr-un ansamblu rezidential din zona Lunca Cetatuii. Apartamentul este dispus pe o suprafata de 43 mp + gradina de 40 mp. Are o compartimentare moderna: living cu balcon de tip logie, bucatarie, hol cu loc pentru dresing, baie si un dormitor. ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Iasi, Iasi

Garsonieră de vânzare   Cantemir, Podul de Piatră
6

Garsonieră de vânzare Cantemir, Podul de Piatră

Garsonieră de vânzare Cantemir, Podul de Piatră Vând garsonieră confort 3, mobilată și utilată. Baie din construcția blocului cu veceu și duș. Detalii: - Etaj: Parter - Locație: 1000 m de Palas, 300 m de Complexul Cantemir - Transport: Foarte aproape de mijloacele de transport - Dotări: Mobilată ...

1350 EUR/m2 | 14 m2

18900, Iasi, Iasi

Camera de camin cu baie proprie,etaj 4,cu chirias
10

Camera de camin cu baie proprie,etaj 4,cu chirias

Vă propun spre vânzare o cameră de cămin,cu baie proprie,situată pe etajul 4,din zona Bularga-str Mihail Sturza Sectia de Politie Nr 5, Se vinde complet mobilată și utilată cum se vede în fotografii, Se poate prelua cu tot cu chiriaș,aceasta fiind închiriată cu 250euro, Dispune ...

2000 EUR/m2 | 16 m2

Iasi, Iasi

Camera de camin cu baie proprie,zona Bularga,etaj 2
10
2

Camera de camin cu baie proprie,zona Bularga,etaj 2

Vă propun spre vânzare o cameră de cămin,cu baie proprie,situată pe etajul 2 din 4, din zona Bularga-str Mihail Sturza-pod Bucium, Camera se afla pe etaj intermediar 2, pozitionata pe mijloc,fiind foarte calduroasa! Se vinde complet mobilată și utilată cum se vede în fotografii, ...

2125 EUR/m2 | 16 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl
8
2

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, ZONA GALATA - Descriere: - Suprafață utilă: 23 m - Etaj intermediar în bloc de apartamente - Baie proprie cu cadă - Bucătărie separată - Balcon - Imobil întreținut - Liberă pentru mutare imediată - Localizare: - Zonă cu acces facil la mijloace de transport în comun - ...

1979 EUR/m2 | 24 m2

Galata, Iasi, Iasi

 Garsoniera - Podu Ros Cantemir
16

Garsoniera - Podu Ros Cantemir

Age imob te731950450 Podu Ros CANTEMIR Garsoniera 14 mp , recent renovata ,baie din constructie , libera mutare imediata, pret 21000 euro negociabi iddealpentru investitii

1493 EUR/m2 | 14 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
1
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: 13 m - Baie: Din construcție - Zonă: Podu ...

1247 EUR/m2 | 15 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Casa tip duplex
2

Casa tip duplex

Blitz va propune spre vanzare Casa tip duplex Partial Mobilata . Suprafata 78 mp cu teren 100 mp si loc de parcare. Va asteptam la Vizionari ! Cod ofertă / ID BLITZ: P171356

1474 EUR/m2 | 78 m2

Iasi, Iasi

Vand garsoniera 18 mp, zona Podu Ros -Kaufland, mobilata si utilata
4
1

Garsoniera cf 3, 18 mp, zona Podu Ros - Hotel Victoria, baie cu cabina de dus, bucatarie , f .curata, imbunatatiri, se vinde mobilata si utilata( aragaz, frigider, masina de spalat, tv) , acte in regula, 33500 euro

1861 EUR/m2 | 18 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, loc de parcare, boxa, intabulat, et. 2
10
6

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, Cataleya Residence, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, TVA Inclus
1
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi, la etajul 7 8. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 54 mp, plus ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Iasi, Iasi

2587 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti
12
3

Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986. Dispune de: -C.T.; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91000 euro. Mai multe detalii la 0769 726 333, Andrei. ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat
8
2

Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, model semidecomandat, situat la etajul 3 al unui bloc din Mircea cel Batran. Apartamentul de vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal atat pentru locuit cat si pentru investitie. Dispune de: -Centrală termică proprie -Tâmplărie ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

 Ap,3 cam.D, B-dul Stefan cel Mare-Mitropolie