Promovat
Aradului/Torontalului-3 Camere-Centrala Proprie
17
4

Aradului/Torontalului-3 Camere-Centrala Proprie

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

1812 EUR/m2 | 69 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Aradului
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere zona Aradului

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la et 2 4, suprafata 47mp, situat in zona Aradului, pe str Dej, aproape de Piata Verde. Mobilat si utilat ca in poze, se vinde incepand de la 1. Va asteptam pentru o vizionare la numarul de telefon afisat!

1681 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 3 camere, decomandat, 89.7 mp utili, toate utilitatile, zona Aradului
15

ID Intern: P673 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament tip penthouse cu 3 camere, decomandat situat la etajul 5/5 , cu vedere catre Iulius Mall, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in ...

2808 EUR/m2 | 90 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului-3 Camere-Etaj 1
15
2

Aradului-3 Camere-Etaj 1

IMOMADAX va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere la etajul 1 al unui bloc cu 9 etaje (2 lifturi),situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,termostat ...

1892 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat
10
12

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat

Propunem la vânzare un frumos apartament cu 2 camere decomandat confort 1, situat in bloc liniștit din zona Aradului la parter, situat la 12 minute pietonal de Facultatea de Medicina Veterinara, la 8 minute de Spitalul Premiere, la 5 minute de Piata Verde, la 15 minute de Iulius Mall, pe frumoasa strada ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Aradului bloc nou, apartament 2 camere+ loc parcare
17

Aradului bloc nou, apartament 2 camere+ loc parcare

Va oferim spre vinzare un superb apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou, loc de parcare trecut in CF individual, se vinde cu mobila de bucatarie. Pret solicitat de proprietar de 120000 ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie
20
1

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona Aradului Vest, langa P-ta Verde. Apartamentul este model confort 1 si se afla la etajul 3 din 4 cu acoperis de tigla intr-o scara foarte curata bine intretinuta cu vecini buni. Apartamentul este intr-o stare foarte buna si dispune ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
2

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Aradului Vest pe str Dej. Apartamentul se afla la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, la et 4 exista si o uscatorie. Locuinta are urmatoarele caracteristici: este model confort 1, cu vedere pe 2 parti, dispune ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie
9
2

Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la parter din 4. Are bucataria separata de camera, 1 baie, 1 balcon, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Araduluiet 2 renovat
13
4

3 camere decomandat Araduluiet 2 renovat

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat cu 2 bai 3 balcoane la etajul 2 din 4cu acoperis. Zona Aradului Vest. Dispune de centrala proprie si clima. Se vinde mobilat si utilat. Apartamentul este renovat complet. Total 10 apartamente in scara. Vedere pe 2 parti. Pret solicitat de proprietar ...

2167 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nouparter
20
1

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nouparter

Va oferim spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat intr-un bloc nou in zona Torontalulului - Aradului la parter din 9 nivele. Apartamentul are o suprafata utila de 62 mp la care se adauga 2 balcoane de 9mp si 7mp. Total 78 mp si este situat in complexul Iris. Apartamentul este compus din ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

aradului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1957 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

De vanzare Apartament 2 camere Aradului
10

De vanzare Apartament 2 camere Aradului

Vă prezentăm spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai căutate și aerisite zone din Timișoara – Calea Aradului, pe Strada Felix. Ideal pentru mutare imediată! Apartamentul se află într-un bloc solid, construit în anul 1980, și oferă tot confortul necesar unei ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
3

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
1

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat in zona Aradului Vest , langa Piata Verde , la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, cu vedere pe 2 parti, dispune de contor propriu de gaz cu 2 focuri in apartament, 2 balcoane, 2 bai(baia mica a fost modificata ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Timisoara - Zona Aradului, Agronomie
7
21

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura prefabricat beton. ...

1439 EUR/m2 | 41 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Aradului
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere zona Aradului

1681 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
5

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament mobilat si utilat complet, avand o suprafata de 35 mp, fiind situat la etajul 2, perfect pentru investitie sau uz propriu! Apartamentul este foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii si Iulis Mall

1914 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro
10
1

2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament cu 2 camere, situat in zona Calea Aradului. Apartamentul are o suprafață utila de aproximativ 50 mp + balcon inchis 3mp. Beneficiaza de bucatarie deschisa, centrala termica individuala, clima, geamuri tripane, etc. Mentionam ca se prezinta intr-o stare ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

vand apartament3 c lux Aradului 149900
17
4

vand apartament3 c lux Aradului 149900

vand apartanent lux Aradului Decatlon bloc nou parter cu balcon inchis , etaj 2, mobilat si utilat lux, mobila lemn si mdf, finisaje de exceptie, pat tip springbox, loc parcare, 149900

2498 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea