Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim
7

Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu ...

1383 EUR/m2 | 60 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Model spatios. Finisat la cheie. Langa Uzina de Apa.
12
1

Vand apartament cu 2 camere in zona Braytim, pozitie excelenta! Aproape de Uzina de Apa, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, in bloc Nou, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, rulouri electrice, site antitantari, baie cu geam, zidarie caramida, ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara
16

Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 2, intr-un bloc nou din 2017, situat in zona Braytim, Timișoara, judetul Timis. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 66 mp + balcon si este compartimentat astfel: - 2 dormitoare - living - bucătărie ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, bloc nou, Braytim - Comision 0%
5

Apartament 3 camere, bloc nou, Braytim - Comision 0%

Florian Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou, proiectat pentru confort, funcționalitate și un stil de viață contemporan. Cu o suprafață totală generoasă de 122,58 mp, proprietatea se evidențiază prin compartimentarea eficientă și spațiile ...

2104 EUR/m2 | 90 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 66mp utili, etaj 2, balcon 5 mp - zona Braytim
11

ID:P2673 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66 mp utili, situat la etajul 2 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+2, anul constructiei 2018. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2106 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Nelocuit Totul Nou Centrala Proprie Zona Giroc Hotel IO
8
1

Apartament lux cu 2 camere, nelocuit, amenajat modern, pregatit pentru mutare imediata, situat intr-un bloc P+3 finalizat in 2025 (certificat energetic A+). Suprafata utila: 54 mp + balcon 8 mp (total 62 mp utilizabili) Etaj: 1din 3 Loc de parcare inclus Compartimentare inteligenta: - hol de acces - ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa de 7 mp Braytim Giroc
8
4

Apartament cu 2 camere terasa de 7 mp Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament complet mobilat cu o suprafata de 55 mp, in Giroc, in spatele hotelului IQ -Etaj 2 An constructie cladire 2021 -Incalzire in pardoseala -Aer conditionat . Apartamentul dispune si de loc de parcare sub balcon inscris in CF -Centrala proprie pe gaz Compartimentare -Hol ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, etaj intermediar, terasa, Braytim
11
1

Apartament cu 3 camere, etaj intermediar, terasa, Braytim

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat într-un bloc exclusivist din zona Braytim – una dintre cele mai liniștite și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Imobilul are un regim redus de înălțime (P+2E+etaj retras) și găzduiește doar 11 apartamente, asigurând intimitate ...

2093 EUR/m2 | 90 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim-Muzicescu. 2 parcari. la Cheie - mobilat+utilat modern
10
1

Apartament situat in Braytim, bloc NOU, finalizat (izolat termic exterior), la parter, cu 2 locuri de parcare cu acces direct in apartament. Este un model cu vedere pe 2 parti, bucatarie open-space cu livingul, baie cu cada si geam pt aerisire. Este complet AMENAJAT interior, modern: cu parchet laminat, ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat
7

Vand apartament cu 1 camera, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu pod si acoperis, 34 mp utili + terasa 7 mp, in zona Braytim, langa Musicescu. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior MDF, baie cu geam, aer ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera | Parcare acoperita | 34 mp | Braytim - Muzicescu
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră, situat în Giroc, zona Braytim Musicescu, într-un bloc nou finalizat în 2024. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp, fiind eficient compartimentat și ideal atât pentru locuit, cât și pentru ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
2

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament mobilat modern in zona Braytim
3
2

Apartament mobilat modern in zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim,la etajul 1,suprafata de 47 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este compus din:hol,living,bucatarie,hol,dormitor,baie. Este situat intr-o zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz.

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea