Promovat
Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara
17

Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 2, intr-un bloc nou din 2017, situat in zona Braytim, Timișoara, judetul Timis. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 66 mp + balcon si este compartimentat astfel: - 2 dormitoare - living - bucătărie ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere
10

Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere

Neo Imobiliare vă propune spre vanzare apartament situat în Giroc, zona Braytim- Muzicescu etajul 1: -3 camere cu 2 bai, suprafata utila 67,4 mp si terasa de 11,3 mp. + loc de parcare inclus in CF. Se vinde mobilat si utilat. Dotări: • incalzire in pardoseala cu termostate individuale pe camere • ...

2107 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim, BLOC NOU, apartament 3 camere decomandat, etaj 1, 70 mp utili, preț 2100 euro mp
15

Vând apartament 3 camere în BLOC NOU zona Braytim, regim de înălțime P+2E+ Pod, etaj 1, 2 apartamente pe nivel, decomandat, suprafață utilă 70 mp, compus din living cu bucătărie open space cu posibilitate de a închide bucătăria, acces în terasa din living, 2 dormitoare, 2 băi, amenajat cu gresie, faianță, ...

30 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3  camere  mobilat si utilat et 2 Braytim Musicescu
8

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat et 2 Braytim Musicescu

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in Zona Braytim intr-un bloc nou construit in 2022. Suprafata: 65 mp + 6mp Terasa Etaj: 2 3 Compartimentare: Living Bucatarie deschisa; 2 Dormitoare Baie Dressing zona depozitare Terasa Dotari: Loc de parcare privat Mobilat ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1,  mobilat si utilat Braytim Eso
5

Apartament cu 1 camere etajul 1, mobilat si utilat Braytim Eso

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, tip studio, cu o suprafata de 30 m2+ balcon 6 m2 situat in Braytim, Giroc, zona Esso, situat la etajul 1, loc de parcare inclus. Apartamentul se vinde mobilata si utilata. Pret. 73500 euro Telefon. 0723674418

2450 EUR/m2 | 30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim
10
13

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp+balcon, foarte bine compartimentat, decomandat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc peste drum, zonmagazin, la cateva minute de hotel HQ, Braytim. Pret: 83000 euro Telefon. 07 2367441 ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO
12
14

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

288 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere Braytim
8
3

3 camere Braytim

De vanzare apartament 3 camere complet mobilat si utilat in Braytim calea Girocului. Apartamentul este pe 2 nivele si este situat la etajul 3 intr-un bloc cu 3 etaje, are 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, terasa. Pe langa dormitorul de la mansarda, apartamentul dispune de 2 spatii de depozitare ...

1508 EUR/m2 | 63 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim
4

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere la etajul 1 a unui imobil dispus pe 2 niveluri in Giroc. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp si balcon închis 5 mp si este compartimentat astfel: hol, bucatarie,living,1 dormitor,1 baie. Extra dotari: centrala proprie clima balcon închis încalzire prin ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
4

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...

401 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam parter cu gradina proprie decomandat buc separata Braytim
20
24

Vand apartament cu 2 camere, MODEL DEOSEBIT, decomandat, BUCATARIE INCHISA, doua dormitoare, living cu acces intr-o CURTE PROPRIE, imprejmuita cu gard, in suprafata de aprox 30 mp. Suprafata apartamentului este de 56 mp. Materialele folosite sunt de cea mai buna calitate. Confortul termic se realizeaza ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere langa  et intermediar la 2 minute de   benzinaria Eso
9
4

2 camere langa et intermediar la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa si GRADINA Braytim
12
4

Apartament cu 2 camere terasa si GRADINA Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa, GRADINA, situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 euro Telefon. 072367441 ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat parc privat Braytim
6
34

De vanzare apartament 3 camere mobilat si utilat + loc parcare. An constructie 2019 Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Detalii tehnice: - Suprafata utila:61,5 + balcon - Etaj 2 3 - Numar camere: 3 - Numar bai: 1 -Sistem incalzire : Centrala prioprie (gaz)+ incalzire in pardoseala -Loc ...

1475 EUR/m2 | 61 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
8
8

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere, situat in bloc nou - 2018, la intrare in Giroc, inainte de calea ferata, langa Penny, Profi si Lidl. Aproape de mijloc de transport. Apartamentul este spatios cu o suprafata de - 65.5 mp utili, luminos. Mobilat si utilat, clima, centrala proprie. Un loc de parcare ...

1598 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat Braytim
5

Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat cu următoarea compartimentare: - Hol acces - Baie spațioasă cu 2 geamuri - Dormitor 1 cu acces pe terasă - Dormitor 2 cu două geamuri mari - Living și bucătărie cu acces pe terasă - Terasă superbă în C pe toată lungimea din materiale ...

1814 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp Braytim
8
1

PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, cu parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două geamuri cu deschidere rabatare -Hol ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente de lux cu 1-2 Braytim
14
98

Apartamente de lux cu 1-2 Braytim

Vand apartamente de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita .Apartamentele sunt cu 1,2 plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare ...

1906 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camera la intrare in Giroc
12
16

1 camera la intrare in Giroc

De vânzare apartament cu o camere cu o suprafata de 34 mp, este bine impartit, cu bucataria separata, parter, cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de benzinaria Eso Pret. 68000 euro Total. 0723674418

2000 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea