Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux Totul NOU Parter
5
1

Lux Totul NOU Parter

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera renovata cu totul NOU situata in zona Buziasului. Garsoniera este structurata in hol, camera, baie, bucatarie din constructie. Dispune de centrala termica proprie pe gaz metan NOUA in garantie. Este ideala atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea ...

2450 EUR/m2 | 20 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
3
31

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Apartament cu o camera de vanzare, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, suprafata utila 35mp. Se vinde mobilat ...

1400 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament o camera zona Buziasului
4
9

Apartament o camera zona Buziasului

Oferim spre vanzare apartament 1 camere in zona Buziasului,cu suprafata utila de 24mp, cu gaz, centrala pe gaz, gresie,faianta, parchet, izolata interior, termopane, usi din lemn la interior. Etaj 1 4 bloc izolat cu acoperis in apropriere de AEM.

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului
6

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 2 intr-o casa cu regim de inaltime parter + 2 etaje. Anul constructiei este 2021, structura este de ...

1200 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare o garsoniera zona  Buziasului
3
87

De vanzare o garsoniera zona Buziasului

De Vanzare: Garsoniera in Zona Buziasului, Timisoara Se ofera spre vanzare o garsoniera situata in zona Buziasului, Timisoara, la etajul 4. Acest imobil dispune urmatoarele faciliati: - Suprafata: 22 mp . Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes ...

1500 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona  Buziasului
3
3

Garsoniera - Zona Buziasului

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Buziasului
8

Apartament 1 camera zona Buziasului

De vanzare apartament cu o cameră situat in zona Buziasului avand o suprfata utila de 34 mp la etajul 4 din 4 cu izolatie, cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala., parchet laminat, gresie si faianta se vinde mobilat și utilat, prețul este 62 000 euro negociabil.

1824 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere -Zona Buziasului
5
2

Apartament cu 2 camere -Zona Buziasului

and apartament format din 2 camere decomandate, o baie, o bucatarie si un hol, mobilat si utilat complet, aflandu se la etajul 3 5, bloc cu lift, cu o suprafata de 49 mp. Teava de gaz este trasa in apartament

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
6

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Buziasului,situata la etajul 3,avand o suprafata utila de 28 mp. Datorita accesului rapid spre numeroase puncte de interes precum magazine(Lidl,Profi,Auchan),satii de transport in comun,gradinite,scoali,sali de fitness,este ideala atat pentru o potentiala investitie ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in zona Buziasului
3
18

De vanzare apartament 1 camera in zona Buziasului

Apartament cu o camera de vanzare, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, suprafata utila 29mp. Se vinde mobilat ...

1621 EUR/m2 | 29 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere in zona Buziasului
4
1

Apartament cu doua camere in zona Buziasului

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 57 mp. Se accepta si credit

1161 EUR/m2 | 56 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare in zona Buziasului
3
77

garsoniera de vanzare in zona Buziasului

Se vinde o garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Buziasului
4
66

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera, situata in zona Buziasului. Se afla la etaj intermediar, etajul 3 din 5 , reabilitat termic. Are o suprafata de 25 mp. Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: -Lidl si Profi; - Statii de transport ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare in zona Calea Buziasului
3
175

garsoniera de vanzare in zona Calea Buziasului

Se ofera spre vanzare garsoniera mobilata . Este izolata exterior , balcon inchis cu termopan , bucatarie cu gresie si faianta , baie cu gresie si faianta, camera cu parchet. Merita vazuta ! Suprafata utila este de 23 mp situata la etajul 1.

1304 EUR/m2 | 23 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Buziasului
4
3

Apartament 2 camere in zona Buziasului

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului .Apartamentul se afla la etajul 4 si este mobilat si utilat ! Are aer conditionat ! Suprafata 50 mp .

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Buziasului
3
3

Garsoniera de vanzare in zona Buziasului

Va prezentam o garsoniera de vanzare cu o camera in zona Buziasului, aproape de Profi, Sens AEM, garsoniera dispune de o suprafata totala de 29 mp, fiind mobilata si utilata, aflandu-se la etajul 2. Zona linistita, aproape de mijloace de transport. Se accepta si credit bancar. Sunati pentru a stabilii ...

1724 EUR/m2 | 29 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Buziasului-AEM
6
28

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului-AEM

Se vinde apartament cu 2 camere, 52 mp utili, 3 din 5, zona AEM, constructie 2016, blocul izolat termic, pereti BCA cu stalpi si centuri de beton. Ideal familie cu un copil. Puncte de interes din apropiere: statie STPT (tramvai 4, 8, 9 autobuz E2, M22), Profi (la coltul blocului), Auchan, Lidl (la 5 ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat, CENTRALA GAZ, parter, Buziasului
7

Va oferim spre vanzare un partament cu o camera, model confort 1 decomandat, are 33 mp este situat la parterul inalt al unui bloc anvelopat cu 4 apartamente pe nivel, zona Buziasului. Apartamentul a fost reamenajat recent, beneficiind de incalzire cu centrala proprie pe gaz si calorifere si se vinde ...

2030 EUR/m2 | 33 m2

buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
31

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Se vinde garsoniera, decomandata, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Este situat la etajul 2 din 4. Suprafata 28 mp. Garsoniera se vinde mobilat si utilat. Mai multe detalii la numarul de telefon ...

1531 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
29

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

De Vanzare: Garsoniera in Zona Buziasului, Timisoara Se ofera spre vanzare o garsoniera situata in zona Buziasului, Timisoara, la etajul 4. Suprafata: 26 mp. Acces rapid la diverse puncte de interes din zona: - Magazine (Lidl,Profi,Auchan) - Statii de transport in comun - Gradinita si scoala - Sala de ...

1308 EUR/m2 | 26 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

APARTAMENT 1 CAMERA - ZONA BUZIASULUI (AEM) - CONSTRUCTIE 2020
11

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in zona Buziasului (AEM) Locuinta reprezinta o solutie moderna de locuit, fiind o mansarda finalizata integral in anul 2020, ridicata pe un bloc solid construit in jurul anului 1990. Este o proprietate ideala pentru investitie ...