Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Iulius Mall, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat,situat la etajul 6 din 8, in zona Iulius Mall Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul ...

1971 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
8

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judet Timis. Apartamentul reprezinta o oportunitate ideala pentru investitie, avand potential foarte bun datorita amplasarii excelente, aproape de principalele puncte ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara
10

Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE vă propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 al unui imobil pe 6 niveluri. Cu o suprafaţă utilă generoasă de 48 mp, acest apartament vă oferă un spaţiu modern şi luminos, perfect adaptat nevoilor dumneavoastră. Compartimentarea apartamentului este ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0% Apartament 2 camere Circumvalatiunii | City of Mara
9

Comision 0% pentru cumparator! Apartament 2 camere Circumvalatiunii | Ultramodern | Locație premium Timișoara Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Circumvalațiunii Suprafață totală: 46.4 mp 43 mp utili balcon 3.4 mp Etaj 1 / 4 – bloc modern, cu acces securizat Compartimentare ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
79

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii
4
10

Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie Excelenta! Circumvalatiunii!
9
4

Pozitie Excelenta! Circumvalatiunii!

Apartament 2 cam, confort 1 decomandat, SU 44 mp; - etaj 10 10, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte si lateral - model cu un balcon inchis - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam lemn, usa metalica la intrare, ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere  Dacia parter cu balcon
17
1

2 camere Dacia parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii- Dacia, nedecomandat la parter cu balcon ,suprafata utila 32 mp, usa metalica , baie cu vana , amenajari clasice.Apartamentul este gol , si se poate ocupa imediat. Pret 65000 euro negociabil.

2031 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Etaj 1 Plus Boxa Zona Circumvalatiunii Cetatii
8
3

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
153

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1
13

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1

In zona Circumvalatiunii se vinde apartament o camera, confort 1 decomandat, compus din: hol, baie , bucatarie, camera, balcon inchis. are o suprafata utila de 38 mp etaj 1 din 4 nivele imbunatatit, are termopane, usa metalica, incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde mobilat si utilat pret ...

2368 EUR/m2 | 38 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4
27

1600 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea