Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 4 camere, incalzire in pardoseala | Dacia
13

District Real Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 4 camere renovat integral luna aceasta cu finisaje din gama premium, situat într-un bloc cu structura de beton la etajul 3 din 4, în zona Dacia. Poziționarea acestuia îi oferă acces ideal către școli, supermarket-uri, mall, centru sau mijloace ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii
14

Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Dacia, Circumvalatiunii, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, scoli, gradinite si multe alte puncte de interes. Apartamentul este la etajul 4/4, intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia
8
3

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomand, cu o suprafata utila de 70 m , situat la etaj 2 10, intr-un bloc izolat termic, in Dacia . Apartamentul se vinde partial mobilat . Dotări: Ușă Metalica, Geam Termopan, Gresie, Faiantă, pereti zugrăviti cu vopsea lavabilă . Dispune de ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
3

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

Dacia, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie complet renovat boxa  zona Dacia
20

4 cam centrala proprie complet renovat boxa zona Dacia

De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
43

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
32

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Dacia , 5 minute de Iulius Mall
6

Apartament 2 camere Zona Dacia , 5 minute de Iulius Mall

BLITZ vă prezintă un apartament de 2 camere, situat la parter înalt, într-o zonă excelent conectată la toate facilitățile urbane, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința dispune de o suprafață utilă de 42 mp și beneficiază de o compartimentare semidecomandată (nedecomandată), cu ...

1548 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament Iulis Mall
8

Apartament Iulis Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living,dormitor si balcon. Este pozitionat la etajul 4 al unui imobil de 4 etaje. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii utlerioare, ...

2105 EUR/m2 | 37 m2

dacia, Timisoara, Timis

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall
8

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet. Dispune de boxa. Pretul solicitat de proprietar ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall
11

Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA
4
34

De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...