Casa de vanzare Dambovita Timisoara
7
6

Casa de vanzare Dambovita Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare o locuinta individuala, la curte comuna, in Dambovita, aproape de malul Begai. Compartimentare: -bucatarie cu loc de luat masa; -baie cu geam pentru aerisire; -dormitor. Casa este din caramida, cu acoperis din tabla. Curtea este la comun, impartita cu alti 6 vecini ...

2640 EUR/m2 | 25 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
21
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, parter inalt /4, situat in zona Dambovita/Sagului/Liviu Rebreanu din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la parterul inalt/4 al unui imobil construit in 1980 si are o suprafata utila ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera mobilata - etaj 1 - Zona Dambovita
3
1

Garsoniera mobilata - etaj 1 - Zona Dambovita

REX Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de 14mp utili in Timisoara, Zona Dambovita. Proprietatea vine compartimentata astfel: - hol acces - camera Incalzirea este asigurata de reteaua de termoficare a orasului. Datorita amplasamentului excelent in apropiere se afla: magazine, scoli, gradinite, ...

1833 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita
10
16

2 camere Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp, situat la etajul 3 din 4, fara centrala, dar cu posibilitate de centrala proprie. Apartamentul se afla situat la 3 minute de restaurantul Nora. Pret. 76000 mii negociabil Telefon. 0723674418

1462 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, 37mp utili, etaj 2, zona Dambovita
8

Apartament 1 camera, 37mp utili, etaj 2, zona Dambovita

ID: p2637 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere, 37mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon de 6.63mp.. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1703 EUR/m2 | 37 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere, decomandat, centrala proprie
6
2

2 camere, decomandat, centrala proprie

Apartament 2 camere decomandat ndash; Zona Dambovita Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc cu acoperis de tigla din zona Dambovita, in apropiere de Restaurant Nora. Pozitionarea este una foarte buna, cu acces rapid catre principalele ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare garsoniera zona Dambovita
5
36

de vanzare garsoniera zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dambovita
8

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dambovita

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat in zona DAMBOVITA , strada CUTEZATORILOR, situat la etajul parter din 4 . Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp si dispune de 1 baie, si bucatarie deschisa, mobilata, utilata, living, 2 holuri si baie . Este complet ...

DAMBOVITA, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1974, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 5 din 10 si dispune de o suprafata utila de 44,5 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1730 EUR/m2 | 45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - mobilat si utilat - pozitie excelenta - zona Dambovita
14

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1970, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 55 m². Compartimentarea este ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita
19
1

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1975, structura ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona  Dambovita
3
1

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere la 3 minute de restaurantul Nora Dambovita
10
14

2 camere la 3 minute de restaurantul Nora Dambovita

1462 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 2 - zona Dambovita
15
2

Apartament cu 2 camere, etaj 2 - zona Dambovita

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1970, structura beton, material ...

1689 EUR/m2 | 58 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!
8
2

Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea