Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
7

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Dambovita, Timisoara, judetul TImis. Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, market, farmacie sau scoala ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita
10

Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita, cu acces facil catre Calea Sagului si principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu cinci etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
20
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, parter inalt /4, situat in zona Dambovita/Sagului/Liviu Rebreanu din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la parterul inalt/4 al unui imobil construit in 1980 si are o suprafata utila ...

1882 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare  renovat complet Dambovita
7
3

Apartament de vanzare renovat complet Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament renovat complet, cu 2 camere, semidecomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic,din Dambovita, la etajul 4/5. Compartimentare: -hol de acces; -bucatarie spatioasa; -camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; -hol intermediar; -baie ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
5

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili + balcon si este situat la etajul 3 intr-un bloc izolat cu 5 etaje si acoperis de tigla. - Hol de acces - ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
7
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 52 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1346 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița
6

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Dambovita
3
7

Apartament 1 camera zona Dambovita

Vand apartament cu 1 camera la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp cu centrala proprie. Mobilata si utilata complet.

1333 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Dambovita
12
3

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Este nerenoavat!!!

1500 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!
8
2

Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
26

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, decoamandat, o suprafata utila de 60 mp, situat in zona Dambovita la etajul 3. Apartamentul este aproape de shopping city, parcare mare, mijloace de transport,banci,magazine,farmacii. Acesta dispune si de centrala proprie

1580 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior in zona Dambovita; - etaj P/ 4; - model cu 1 baie cu cabina de dus; -SU: 52 mp + balcon cu suprafata de 3 mp; -se vinde mobilat si utilat ca in poze; -CENTRALA PROPRIE; - Detalii amenajare : parchet, ...

1885 EUR/m2 | 52 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona  Dambovita
3
1

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!

Dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 camere, decomandat, centrala proprie
6
2

2 camere, decomandat, centrala proprie

Apartament 2 camere decomandat ndash; Zona Dambovita Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc cu acoperis de tigla din zona Dambovita, in apropiere de Restaurant Nora. Pozitionarea este una foarte buna, cu acces rapid catre principalele ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dambovita
7
6

Garsoniera zona Dambovita

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dambovita, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, aproape de centre comerciale si mijloace de transport, situata la etajul 4 intr-un imobil P+5, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere ...

1944 EUR/m2 | 18 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Dambovita, decomandat, la etajul 2 din 4,are o suprafata de 35 mp. Apartamentul se ofera la vanzare utilat si mobilat,este dotat cu centrala proprie si aer conditionat,avand deasemenea si balcon. Zona este una buna dar si linisita,fiind ideala ...