Promovat
Penthouse 2 camere, 55 mp + terasa 45 mp - Giroc
9

Penthouse 2 camere, 55 mp + terasa 45 mp - Giroc

ID:P2383 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 55 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2025. Apartamentul dispune de terasa 45 mp si de 2 balcoane de 8 mp. Loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, ...

2818 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nemobilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la parter inalt si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie cu geam - ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

GIROCULUI -3 CAM - RENOVAT -CENTRALA AC -SPATIOS - ETAJ 3
14

GIROCULUI -3 CAM - RENOVAT -CENTRALA AC -SPATIOS - ETAJ 3

Agentia Imobiliara Primum are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios, cu 3 camere, semidecomandat, renovat complet, in zona Girocului, aflata in plina dezvoltare, in apropiere de mijlocele de transport in comun, de magazine, de Institutii de invatamant, de Spitalul Judetean, etc. Apartamentul ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
149

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
26

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 55 mp . Compartimentare: - ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Se da spre vanzare un apartament in zona Girocului, aproape de Bulevard. Apartamentul are 2 camere, semidecomandate, la etajul 3. Dispune de o suprafata utila de 43mp, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Zona este una linistita, aveti in zona atat mijloace de transport cat si magazine. Va asteptam ...

1628 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, in Timisoara, zona Girocului
12

FOXFORT propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Girocului – una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, datorita accesului rapid catre principalele puncte de interes ale orasului si a atmosferei linistite. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui ...

1685 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La asfalt. Mobilat si utilat. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar
10
1

Vand apartament cu 3 camere, bucatarie INCHISA, in bloc nou izolat termic exterior, etaj INTERMEDIAR, la asfalt, in zona Neptun. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
8
3

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

- etaj 4 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului- zona Padurice etaj 1 cu centrala
14
4

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Girocului la etajul 1 in 4 nivele, confort 1, 1 baie, 1 balcon, incalzire cu centrală proprie , amenajat, gresie, faianta, prchet laminat, boxă la subsol se vinde mobilat și utilat la pretul de 125000 euro ușor negociabil .

1742 EUR/m2 | 66 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
9

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 45 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

340 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Girocului,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata de 52 mp,fiind mobilat modern si utilat complet. Zona este linistita,oferind numeroase facilitati precum centre comerciale,Profi,supermarketuri,localuri,farmacii,restaurante,scoli,gradinite,etc. In ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea