Promovat
Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie
14
1

Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie

De vanzare garsoniera situata in zona Lipovei la parterul unui bloc de patru nivele.Este amenajata pentru a oferi confort intr-un spatiu compact.Ideala pentru o persoana sau un cuplu,are toate facilitatile necesare pentru a locui.Spatiul eficient compartimentat,usor de intretinut este o investitie foarte ...

2350 EUR/m2 | 14 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, 70 mp Lipovei
9

3 camere, 70 mp Lipovei

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc anvelopat, cu acoperiș refăcut integral recent, cu membrană și garanție de 10 ani. Apartamentul este decomandat și are o compartimentare practică: living 2 dormitoare bucătărie închisă 2 băi ...

2000 EUR/m2 | 64 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Lipovei
7

Apartament cu 3 camere | Lipovei

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate situat la etajul 1 din 4. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 54mp și dispune de 2 balcoane de 3 mp închis cu PVC și termopane. Imobilul este situat in zona Lipovei in apropiere de Lidl, având o poziționare ...

1815 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Lipovei Timisoara
8

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Lipovei Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Lipove. Amplasamentul este unul ideal in proximitatea mijloacelor de transport in comun si a centrelor comerciale. Proprietatea se intinde pe o suprafata utila de 52 mp si dispune de urmatoarea ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei usor negociabil
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei usor negociabil

Se vinde o garsoniera in zona Lipovei. Strada Leandrului. Garsoniera este la etajul 2 (5 etaje+pod) si are o suprafata utila de 28mp utili. Se accepta si credit bancar. Zona linistita, aproape de Iulius Mall. Sunati pentru a stabilii vizionari.

2143 EUR/m2 | 28 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0%  BLOC NOU Ap. cu 3 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei
8
1

COMISION 0% BLOC NOU Ap. cu 3 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

2100 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
2

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Lipovei
4
52

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare o garsoniera cu o suprafata de 23 mp, situata la parter. Garsoniera se afla pe str. Sever Bocu. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

1739 EUR/m2 | 23 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
20

Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 2, al unui imobil construit in anul 1986, in zona de Nord a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Blocul este ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 2, zona Lipovei, Timisoara
19
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 2, al unui imobil construit in anul 1984, in zona de Nord a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Se strang ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere zona Lipovei
5
12

apartament cu 3 camere zona Lipovei

Vand apartament cu 3 camere , 2 bai , suprafata utila 66 mp , aer conditionat , anul constructiei 1998 , bloc cu acoperis din tigla , izolat termic situat in vecinatatea centrelor comerciale. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 . Pt mai multe detalii , va rog sa ne sunati!

1121 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat cu Centrala 2 Balcoane Iulius Mall
18

Decomandat cu Centrala 2 Balcoane Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament situat in Timisoara cu 3 camere decomandat cu centrala termica proprie, situat la etaju intermediar etaul 3 al unui bloc de 4 etaje. Apartmentul este structurat in hol living, bucatarie, 2 dormitoare, baie, 2 balcoane. Este pozitionat in zona de nord a orasului ...

1764 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Decomandat 2 camere etaj 2 Zona Lipovei
11

Decomandat 2 camere etaj 2 Zona Lipovei

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,situat in zona Lipovei. Apartamentul are o suprafata utila de 43 mp si este pozitionat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizata, rezultand doua dormitoare (camera din mijloc fiind transformata in al doilea dormitor), iar bucataria este ...

2279 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Renovat cu Centrala zona Lipovei
20

Renovat cu Centrala zona Lipovei

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat situat in zona Lipovei la parterul unui bloc de 4 etaje. Apartamentul este structurat in 3 camere, bucatarie si 2 bai. Dispune de centrala termica proprie pe gaz metan. Dispune de boxa. Dispune de mobilier si electrocasnice moderne. ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
42

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei
6

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 2 camere, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos. Apartamentele ...

1998 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall
9
2

Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall

De vânzare apartament situat la etajul 2 într-un imobil cu regim de înălțime P+2. Blocul este amplasat într-o zonă liniștită, la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul beneficiază de loc de parcare inclus. Dotări și facilități: ușă metalică de intrare centrală termică proprie încălzire ...

2593 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare chiar in zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, impartit pe o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. An constructie 2000. Pentru mai multe informatii sunati.

1711 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
122

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
23

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 82900 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
32

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea