Apartamente de vanzare Lipovei

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Lipovei Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Lipovei - 3 camere - Etaj 2!
12

Lipovei - 3 camere - Etaj 2!

Propun spre vanzare un aprtament cu 3 camere, in zona Lipovei, aproape de Pizzeria Thalia si mijloace de transport; Apartamentul se afla la etajul 2 din 4; Suprafata utila de 54 mp, model decomandat, cu 2 balcoane inchis in PVC, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - COMISION 0 pentru cumparator. 3 camere, CENTRALA, Acop. Tigla.
8
3

Apartament de vanzare cu 3 camere, in zona Lipovei - aproape de Pizzeria Thalia, situat intr-un bloc izolat termic exterior, se afla la Mansarda, suprafata de 55 mp + 3 mp balconul, model cu vedere spre apus, model semidecomandat, geam la baie. Dotari: Parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 3 camere- bloc izolat termic- Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul are o suprafata utila ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Confort si locatie excelenta -3 camere-etaj 2-zona Lipovei-gata de mutat
20

Daca, dupa o zi agitata, abia astepti sa ajungi acasa cu placere atunci: Evand Homes iti ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, pe o strada mai putin circulata in apropiere de Scoala Generala Nr.7. Apartamentul se afla la etajul 2 ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
2

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...

1330 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei  etaj 2
8
1

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei , la etajul 2 din 4 nivele, cu 2 balcoane inchise cu termopane, 1 baie, este renovat , are instalație electrică nouă , încălzire cu centrală proprie , ușă metalică , aer condiționat , uși interioare noi geamuri termopan , boxă ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Decomandat 2 camere etaj 2 Zona Lipovei
11

Decomandat 2 camere etaj 2 Zona Lipovei

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,situat in zona Lipovei. Apartamentul are o suprafata utila de 43 mp si este pozitionat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizata, rezultand doua dormitoare (camera din mijloc fiind transformata in al doilea dormitor), iar bucataria este ...

2279 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vinde apartament 3 camere decomandat, Zona Lipovei
5
3

De vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai căutate și aerisite zone din Timișoara: Calea Lipovei, chiar lângă Piața Nouă. Proprietatea reprezintă o investiție excelentă pentru o familie care dorește să își personalizeze viitorul cămin sau pentru cineva care caută un proiect ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1979, structura fiind din ...

1920 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament in zona Lopovei
6
1

Apartament in zona Lopovei

Spre vanzare apartament in bloc nou cu 2 camere in zona Lipovei Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Suprafata ultila al apartamentului este de 56.4 mp la care se adaugă o terasă de 8 mp. Este compus din: -living ...

2411 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar: 3 camere, decomandat, loc de parcare, gradina proprie
10
12

Încăperi: 1 x dormitor matrimonial cu dressing și acces privat la baia mică 1 x dormitor oaspeți sau cameră pentru copii 1 x living 1 x hol de intrare combinat cu living 1 x bucătărie închisă 2 x băi 1 x hol principal Descriere Construcție 2015. Apartament cu 3 camere, decomandat, spațios. Se ...

2207 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei. Aproape de Generala 7. Mobilat si utilat.
10
3

Lipovei. Aproape de Generala 7. Mobilat si utilat.

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din Tigla, aproape de mijloace de transport; Model decomandat, cu bucatarie inchisa, 1 balcon, 2 bai, geam la baie; AMENAJAT in interior cu: parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa ...

1710 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea