Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui
11

Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament complet mobilat și utilat, decomandat cu 3 camere situat în zona Soarelui, langa generala 30. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile, acest apartament decomandat din zona Soarelui ...

1794 EUR/m2 | 64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
5

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, centrala, etaj 1. Sud Plaza
14
6

Apartament 3 camere,2 bai, centrala, etaj 1. Sud Plaza

Apartament 3 camere, 2 băi – Zona Soarelui Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere și 2 băi, situat la etajul 1 din 4, într-o zonă foarte căutată – Soarelui, vis-a-vis de Sud Plaza și Hotel Zet. Locuința este complet mobilată, dispune de centrală proprie și balcon, fiind ideală atât pentru locuit, ...

1533 EUR/m2 | 76 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere centrala PROPPRIE ET 3 Zona Soarelui
5
1

Apartament cu 3 camere centrala PROPPRIE ET 3 Zona Soarelui

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere zona Soarelui, se află LA DOAR 1 MINUT de biserica, decomandat, centrala proprie, cu o suprafata de 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, situat la etajul 3, BLOC IZOLAT. Pret. 128000 euro Telefon. 0723674418

1829 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - la parter - pozitie excelenta - Girocului
9

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1977, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 5 etaje si dispune de o suprafata utila de 50 m², completata de un balcon ...

2016 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 72 mp | Zona Soarelui
15

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 72 mp | Zona Soarelui

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Soarelui, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara – ideală pentru familii și pentru cei care apreciază confortul urban într-un mediu liniștit. LOCALIZARE Apartamentul se află în ...

1804 EUR/m2 | 72 m2

soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
9

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu o camera, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 2012, structura ...

1710 EUR/m2 | 38 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
1

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2042 EUR/m2 | 48 m2

soarelui, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 cu posibilitate de centrala  zona Soarelui
5

Apartament cu 3 camere et 2 cu posibilitate de centrala zona Soarelui

Va propunem spre vanzare apartament 3 camere, cu o suprafata de 66 mp, situat la etajul 2 din 5, baie si bucataria complect renovate, conf. imagini, parchet lemn masiv, termopane inclusiv la balcon, instalatie incalzire cupru, termostate la calorifere, fara centrala, dar cu posibilitate de centrala, ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, zona Soarelui, ideal locuinta sau investitie
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 băi, etajul 2 Soarelui la 3 minute de Sud Plaza
20
3

Va popunem spre vanzarevânzare apartament 3 camere, cu o suprafata de 71 mp utili, situat la etajul 2, 2 bai, 2 balcoane, bucătărie complect renovate, conf. imagini, debara, termopane inclusiv la balcon, clima, incalzire centralizată, de la oraș, posibilitate de centrala. Apartamentul este situat in ...

1618 EUR/m2 | 71 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui
15

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de beton, ...

1887 EUR/m2 | 62 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etajul 2, posibilitate de centrala Soarelui
16
2

Va popunem spre vanzarevânzare apartament 3 camere, cu o suprafata de 71 mp utili, situat la etajul 2, 2 bai, 2 balcoane, bucătărie complect renovate, conf. imagini, debara, termopane inclusiv la balcon, clima, incalzire centralizată, de la oraș, posibilitate de centrala. Apartamentul este situat ...

1618 EUR/m2 | 71 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
4
130

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
64

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de 25 mp - zona Soarelui
6

Apartament cu o camera de 25 mp - zona Soarelui

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 1989, structura ...

2480 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 2 băi  centrală zona Soarelui Sud Plaza
11
7

Apartament cu 3 camere 2 băi centrală zona Soarelui Sud Plaza

Vă propunem spre vânzare apartament cu 3 camere in zona Soarelui, mobilat si utilat ca in imagini. -Suparafata utila este aproximativ 70mp cu doua balcoane inchise -Geamuri termopan, apartamentul avand vedere pe doua parti -Are centrala termica pe gaz cu calorifere -3 camere complet decomandate,- -Doua ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea