Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-180000
9
3

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-180000

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 185000 Tel.

1850 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici
9

Vand apartament cu 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici. Apartamentul are o supfrafata totala de 57 mp si se afla la etajul 3. Se vinde mobilat (dupa cum se vede in poze). Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Instalatia electrica refacuta in totalitate acuma aprox. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ultracentral   Cetate vand apartament cu doua camere
9
15

Ultracentral Cetate vand apartament cu doua camere

Proprietar, vand apartament in Timisoara confort 1, decomandat, suprafata utila 42 mp, compus din 2 camere ,bucatarie si baie + 2 boxe. Apartamentul este amenajat complet, instalatii noi de curent si apa, pretabil pentru locuit sau spatiu comercial:birouri,magazine,cabinet, etc. Intrare separata din ...

2500 EUR/m2 | 42 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Camera 12mp+baie proprie
6
23

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vânzare
3

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera în Blascovici cu o suprafață de 22 mp ,este situata la etajul 1 . Garsoniera este izolata interior si renovata ,clima ,geam termopan ,rulou ,ușa metalica . Se vinde mobilata si utilata numai bună de mutat imediat sau pentru investiții.

1909 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Marasti
8
5

Apartament 2 camere Zona Marasti

Apartament 2 camere Zona Marasti Apartament situat ultracentral, la doar 2 minute de Piața Unirii, Spitalul Municipal, Parcul Botanic și Profi. O locație excelentă, cu acces rapid la toate punctele de interes din zonă. Suprafață: 40 mp Compartimentare: 2 camere Ideal pentru 1 2 persoane Apartamentul ...

2500 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat| 36mp | Zona Aradului
6

Apartament 1 camera decomandat| 36mp | Zona Aradului

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră decomandat, situat la parter înalt, ideal pentru locuit sau investiție, in zona Aradului. Apartamentul dispune de balcon închis în termopan, integrat în cameră, oferind un spațiu suplimentar util. Locuința este renovată, cu finisaje moderne ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomadat, zona Aradului
8
2

Apartament 3 camere decomadat, zona Aradului

Apartament 3 camere decomandat, 68 mp, etaj 3 5 Calea Aradului Vest Caracteristici: Suprafață utilă: 68 mp Compartimentare: living, 2 dormitoare, bucătărie, baie Etaj: 3 din 5 An construcție: 1985 Boxă la subsol inclusă Dotări: Centrală termică proprie pe gaz Aer condiționat Geamuri termopan Uși ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Modern | zona Take Ionescu |
7
4

Apartament 3 camere | Modern | zona Take Ionescu |

apartament spațios și modern, cu 3 camere semidecomandate, situat într-o zonă centrală, excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție, în imediata apropiere de Universitatea de Medicină. Suprafață utilă: 69 mp Balcon deschis: 8,5 mp Etaj: 6 din 10 Vedere pe două părți către bulevard și către ...

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 65 mp, parter cu acces separat   Zona Lipovei (Iulius Mall)
7
3

Apartament 2 camere, 65 mp, parter cu acces separat Zona Lipovei (Iulius Mall)

Apartament 2 camere, 65 mp utili parter, acces separat, zona Lipovei Iulius Mall Apartament de vanzare, situat la parterul unui bloc reabilitat termic, în zona Lipovei Iulius Mall, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Apartamentul beneficiază de acces separat de casa scării, printr-o ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | 56mp | Renovat Total | Zona Dorobantilor
6
2

De vânzare Apartament 2 camere, zona Dorobanți Timișoara Apartament situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, bloc anvelopat termic, amplasat într-o zonă liniștită și cu acces facil către punctele principale ale orașului. Locuința este compusă din 2 camere, bucătărie generoasă, baie și cămara, având ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Boxa | zona Simion Bărnuțiu
8
4

Apartament 2 camere | Boxa | zona Simion Bărnuțiu

De vânzare Apartament 2 camere, zona Simion Bărnuțiu Timișoara Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4E, construit în anul 1979, cu structură din beton. Apartamentul are o suprafață utilă de 51 mp, la care se adaugă o boxă de 4 mp. Compartimentare: ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion%2bBarnutiu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 2 Bai | 70 Mp | Zona Lipovei
8

Apartament 3 camere | 2 Bai | 70 Mp | Zona Lipovei

Apartament 3 camere, 2 băi, 2 balcoane Mobilat și Utilat Zona Lipovei, Timișoara, Etaj 2 Cauți un apartament spațios, luminos și gata de mutat? Acesta oferă confort, poziție excelentă și o compartimentare foarte practică. Localizare: Situat în zona Lipovei, aproape de Școala Generală Nr. 7, grădiniță, ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Zona Steaua
10
8

Apartament 3 camere | Zona Steaua

Apartament 3 camere de vânzare Zona Steaua, Timișoara Gata de mutat sau ideal pentru investiție. Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă balcon de 4 mp și boxă de 15 mp, cu acces direct din apartament. Apartamentul este situat la parter, într-un ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului
6
2

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului

Apartament 3 camere Calea Aradului Timișoara, într-o zonă liniștită și foarte căutată Preț: 113.500 euro (negociabil) Suprafață utilă: 65 mp Compartimentare: decomandat, confort 1 Etaj intermediar, bloc cu parcare proprie Detalii apartament: Etaj: P 4 3 camere 2 băi (baia mare are geam natural) 2 ...

1752 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartamente noi 2 camere cu lift | Giroc - zona ESO
6
2

Apartamente noi 2 camere cu lift | Giroc - zona ESO

*Apartamente noi 2 camere Giroc (zona ESO)** **Bloc nou P+3 cu lift** Se oferă spre vânzare apartamente cu 1, 2 și 3 camere, confort 1, decomandate, situate într-un bloc nou, modern, cu regim de înălțime P+3, dotat cu lift, în Giroc zona ESO. **Suprafețe utile:** de la 43 mp **Compartimentare:** * ...

2023 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | RENOVAT TOTAL | Zona Sagului
10

Apartament 2 camere | RENOVAT TOTAL | Zona Sagului

Favorit Estate va propune spre vânzare, situat în zona Șagului, într-o zonă liniștită, cu acces facil la mijloacele de transport în comun și puncte de interes. Apartament cu 2 camere, amplasat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, având o suprafață utilă de 55 mp. Apartamentul a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Braytim
10
2

Apartament 2 camere | Braytim

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim, într-un imobil construit în anul 2014. Apartamentul este poziționat la parterul unui bloc cu 3 etaje și are o suprafață utilă de 42 mp, la care se adaugă un balcon închis de 8 mp, cu ieșire directă în grădină. Imobilul ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Garaj | Boxa | Zona Girocului
7