Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
1

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
9

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare direct de la proprietar ap. 2 camere, Et. 1, Str. Munteniei
11
20

De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere, situat pe strada Munteniei din Timișoara, la etajul 1 al unui imobil construit în 1989. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și o compartimentare practică și funcțională. Locuința necesită renovare, oferind viitorului proprietar libertatea ...

1696 EUR/m2 | 56 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Proprietar Vând Apartament  cu 3 camere mobilat si utilat  langa Prefectura|Medicina
10
7

Proprietar Vând Apartament cu 3 camere mobilat si utilat langa Prefectura|Medicina

Direct de la proprietar! Fara comision sau intermediari! Apartament cu 3 camere situat in spatele Prefecturii aproape de Facultatea de medicina. Este mobilat si utilat, gata de mutare! Zona centrala linistita, cu Parcul copiilor in proximitate si la cateva minute pe jos de centrul Timisorii! Se poate ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu
5
6

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu Nr.7,etj.4,12mp cu baie inclusă vis a vis de secția 2 poliție.Pret.25000 euro negociabil.Tel.

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Proprietar - Apartament 2 camere - Vila Toscana, zona Ronat
10

Proprietar - Apartament 2 camere - Vila Toscana, zona Ronat

Exclus agentii! Propriertar - de vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Ronat Str. Bruxelles. Locuința are o suprafață utilă de 42 mp si balcon de 16 mp și este amplasată la etajul 2 din 3 etaje, în cadrul Complexului Toscana construit in 2011. Apartamentul este complet mobilat și utilat, ...

2143 EUR/m2 | 42 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
1

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament cu o cameră, zona Buziașului, fără agenții
8
4

Rog agențiile imobiliare să nu mă contacteze. Se oferă spre vânzare apartament cu o cameră, situat la mansardă, în zona Buziașului, pe strada Recoltei nr. 11, într-o zonă liniștită, cu acces facil către principalele puncte de interes din zonă (AEM, Continental, sensul AEM, mijloace de transport în comun, ...

1905 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Zona Girocului
8
3

Apartament 3 camere Zona Girocului

De vânzare apartament 3 camere et 5, 63mp + 3mp terasa - zona Girocului. Detalii la telefon

1587 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Vand  apartament 4 camere
6
67

Vand apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere decomandate 2 balcoane, 2 bai, etaj 3 incalzire centralizata, Strada se afla in zona Lipovei

1688 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere
5
13

Vând apartament cu 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara- zona rezidentiala Buziasului. Situat la etajul 3(bloc tip P+4), in proximitatea complexului comercial (Kaufland, Lidl) si a zonei rezidențiale Spumotim, apartamentul dispune de o suprafata de 50mp.Geamuri termopane instalație de gaz pentru centrala termica Este ...

1358 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament  cu 2 camere de vânzare
6
4

Apartament cu 2 camere de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomandat format din: 2 camere,baie,bucătărie si balcon! Apartamentul se află la etajul 5(mansardă din BCA),blocul este izolat , zona liniștită si curată! Încălzirea se realizează cu centrala proprie pe gaz, facturi mici la întreținere. Suprafața 40 m2 Mijloace de transport ...

1525 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
10

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
3

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
4

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
12

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Salvează căutarea