Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
19

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
4

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici
9

Vand apartament cu 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici. Apartamentul are o supfrafata totala de 57 mp si se afla la etajul 3. Se vinde mobilat (dupa cum se vede in poze). Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Instalatia electrica refacuta in totalitate acuma aprox. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 64mp, etaj 2 din 3, cu lift | Toscana Residence| curte închisă + parcare
9
1

Bună, Se vinde apartament direct de la proprietar, în zona Ronaț, Toscana Residence. Imobilul este construit în anul 2010 și are o suprafață de 64 mp. Apartamentul este situat într-un bloc închis, cu gard și ușă electrică la acces, oferind mai multă siguranță și intimitate. Dispune de loc de parcare ...

2344 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament NOU cu 2 camere - Torontalului, Timisoara
7
18

Apartament NOU cu 2 camere - Torontalului, Timisoara

Promovam apartamente cu 2 camere situate la etajul 1 si 2 ale unui imobil nou construit in Calea Torontalului cu CF de Timisoara cu suprafete de 52mp. Apartamentele se vand finisate, cu incalzire in pardoseala, termopane Salamander tripan. Structura de rezistenta este din beton armat si pereti din caramida ...

2227 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar(exclus firme) vand ap.2cam decomandat.
10

Proprietar(exclus firme) vand ap.2cam decomandat.

Proprietar,vand ap.2cam, decomandat,doua balcoane,vedere pe două parti, total64mp, zona linistită, centrala proprie,climă,termopane, ușă metalica, două debarale, etaj4,bloc cu acoperis din fabricatie renovat de 4ani, zona Andrei Șaguna,str.Rovine.3apartamente pe nivel+un balcon, la care au acces cei ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
10
9

Vand apartament 4 camere

Cu suprafata generoasă de 111mp utili,et.1,curte comuna,hol de acces,baie si toaleta de serviciu,bucătărie, cămară de alimente si rafturi,gresie,faianță,parchet,geamuri termopane si jaluzele aluminiu,plasa,usa siguranta cu închidere in patru parti,centrala gaz dar si teracote,una Gioconda,terasa si garaj(suprafata ...

1802 EUR/m2 | 111 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, direct de la proprietar
10
3

Apartament 3 camere, direct de la proprietar

Apartament 3 camere 70 mp + terasă 5 mp | Parcare subterană | Boxă | Zonă excelentă Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, având o suprafață utilă de 70 mp, la care se adaugă o terasă de 5 mp. Localizare excelentă la doar 3 minute de mijloacele de transport în comun, într-o ...

2643 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
3

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
12

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Proprietar, VÂND
5
3

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
8

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest
10
3

Proprietare: Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest, in apropiere de Piata Verde si Iulius Mall intr-o zona linistita. Blocul este din anul 1985 reabilitat termic. Are centrala proprie pe gaz, clima, internet, interfon, cablu, parchet, gresie, geamuri termopan si ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
4

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
10

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
8

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera, ATENEO mobilat, Calea Torontalului - direct Proprietar
10
9

Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
19

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea