Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
3

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPIETAR: Se vinde apartament 2 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată ...

2233 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
8

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
19

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera. Zona  Elisabetin Sagului
6
14

Apartament cu 1 camera. Zona Elisabetin Sagului

Suprafața utilă: 20m Compus dintr-o cameră, bucătărie boxa Strada Rusu Sirianu, Timișoara la casă Pod mansardabil Grădină: 150 m liniște în curtea, 3 vecini liniștiți totul nou: apă, gaz, canalizare, curent

2200 EUR/m2 | 20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Camera 12mp+baie proprie
6
22

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

De vanzare urgent
8
9

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Telefon

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5
11
1

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5

Vând apartament situat la mansardă, în zona Șagului. Apartamentul are aproximativ 70 mp, este decomandat, 3 dormitoare, bucătărie mare(17mp), baie , se vinde mobilat și utilat. Deține și un balcon deschis. Geamuri termopane cu plase anti-insecte. Ușa la intrare metalică. Încălzirea se face cu centrală ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
15
6

Apartament 3 camere

Ofer spre vânzare apartament 3 camere, situat în zona Lipovei, lângă piața agroalimentară, zonă liniștită, etajul 2, la 5 minute de scoala, 5 minute de mijloace de transport în comun. Apartamentul are 63 mp semidecomandat, confort 1, două dormitoare, două băi, bucătărie, camera de zi, încălzirea se face ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 4 camere Timisoara, Iosefin, 2 bai, terasa
8
3

Proprietar vand apartament cu 4 camere, 2 bai, terasa si loc de parcare. Apartamentul are 90 mp si dispune de urmatoarele facilitati: -Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie luminoasa; - Dormitor mobilat cu pat matrimonial; -Dormitor mobilat cu ...

1556 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apt 1 cam zona semicentrala sau schimb cu apt 2-3 cam in TIMISOARA
9

Direct de la proprietar apartament de vânzare cu o cameră zona semicentrală etajul 2,bloc de cărămidă cu curte interioară bloc linistit cu vecini buni strada linistita locuri de paracare suficiente la 50 m este un parc magazin Profi si Prospero in apropiere este statia de tramvai linia 9 si autobuz ...

2440 EUR/m2 | 25 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Titulescu
8
4

Apartament 3 camere Titulescu

Apartament de vânzare cu 3 camere pe Splaiul N. Titulescu. Complet renovat, bucătărie la comanda, etajul 5 din 8, bloc anvelopat, lift, centrala proprie, climă, mai multe detalii telefonic. Direct de la proprietar, comision 0.

2361 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit,

1350 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Ap. Modern, 3 camere,69 mp, zona Soarelui
10
3

Ap. Modern, 3 camere,69 mp, zona Soarelui

Proprietar, vând apartament spațios situat la mansardă, cu o suprafață utilă de 68,55 mp, într-un imobil care îmbină perfect siguranța structurală cu dotările moderne. Detalii principale: An finalizare mansardă: 2013 Structură bloc: Edificat în 1978 (proiect post-seismic de mare rezistență). Suprafață: ...

1361 EUR/m2 | 69 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Proprietar direct
4
1

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Proprietar 1 camera decomandat Aradului
7
5

Proprietar 1 camera decomandat Aradului

Apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul se vinde cu ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
4

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj intermediar. Decomandat. 2 Bai. Suprafata generoasa
9
18

Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea