Promovat
3 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona buna | apartament nou |
8
1

Vă ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în bloc izolat termic exterior, în zona Calea Urseni. Etaj 3 din 3. Suprafață utilă: 70 mp + 2 balcoane cu suprafață totală de 15 mp. 1 baie cu cabină de duș. Loc de parcare inclus în CF. Apartament nou, locuit aproximativ o lună. Se vinde mobilat ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 64mp, etaj 2 din 3, cu lift | Toscana Residence| curte închisă + parcare
9
1

Bună, Se vinde apartament direct de la proprietar, în zona Ronaț, Toscana Residence. Imobilul este construit în anul 2010 și are o suprafață de 64 mp. Apartamentul este situat într-un bloc închis, cu gard și ușă electrică la acces, oferind mai multă siguranță și intimitate. Dispune de loc de parcare ...

2344 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
34

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
35

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

vind garsoniera 3

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran
10
7

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie si balcon, etaj 3, partial mobilat. Finisaje de lux, incalzire in pardosea, centrala termica pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan triplu-stratificat cu izolare termica si fonica excelenta, toate geamurile si usile prevazute cu site retractabile. ...

2235 EUR/m2 | 85 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

SAD CABINET medicina de familie Simion Barnutiu - Lorena
10
1

SAD CABINET medicina de familie Simion Barnutiu - Lorena

De vanzare un Spatiu cu Alta Dstinatie in zona Simion Barnutiu -Telegrafului - Lorena, SAD ce este cu destinatia de Cabinet Madicina de Familie. Cabinetele sunt functionale in acest moment si sunt dotate si compartimentate dupa toate normele in vigoare ceea ce permite potentialului cumparator sa desfasoare ...

1848 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat
10
2

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane .Ptr mai multe detalii.

1753 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar, apartament cu 2 camere cu suprafața totală de 56 mp (54 mp + 2mp balcon tip logie), etajul 6 din 7 (acces facil datorită lifturilor), situat pe colț, beneficiind de lumină naturală pe tot parcursul zilei, ceea ce creează un ambient plăcut și primitor. Locuința este complet ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10
2

Vând apartament

Apartament 3.amere,decomandat,circular+boxa la subsol. Apartamentul are 2 box e, 2 holuri, balcon de 5mp,.Este situat la et. 4 din 4,vis-a-vis de p-ta Doina, Calea Sagului, str. MUREȘ, Timisoara

2000 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere
5
13

Vând apartament cu 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara- zona rezidentiala Buziasului. Situat la etajul 3(bloc tip P+4), in proximitatea complexului comercial (Kaufland, Lidl) si a zonei rezidențiale Spumotim, apartamentul dispune de o suprafata de 50mp.Geamuri termopane instalație de gaz pentru centrala termica Este ...

1358 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament cu o cameră, zona Buziașului, fără agenții
8
5

Rog agențiile imobiliare să nu mă contacteze. Se oferă spre vânzare apartament cu o cameră, situat la mansardă, în zona Buziașului, pe strada Recoltei nr. 11, într-o zonă liniștită, cu acces facil către principalele puncte de interes din zonă (AEM, Continental, sensul AEM, mijloace de transport în comun, ...

1905 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR   Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007   Timișoara, Zona Lipovei
9
6

PROPRIETAR Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007 Timișoara, Zona Lipovei

Vând ap 2 camere zona Lipovei etaj 1 din 3 mobilat. Preț fix 90.000 euro.Rog respectuos agențiile imobiliare să nu mă contacteze pentru preluarea sau promovarea acestui anunț. Vă mulțumesc. Detalii :Compartimentare: Bucătărie separată, baie, living și dormitor;Dotări: Centrală proprie, geamuri termopan ...

90000 EUR/m2 | 1 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere - Complex studentesc
5
2

Vând apartament cu 2 camere - Complex studentesc

Decomandat, suprafața de 56 mp. situat la et. 9 din 10 cu o panorama deosebita. Blocul este izolat termic recent, este situat langa abator, stație de tramvai, parcul Karlsruhe. Se vinde complet mobilat și utilat cu frigider, plită electrică, masină de spălat, climă. Disponibil imediat. Este ideal pentru ...

2018 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
9

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea