Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, 75 mp, terasa 6,5 mp, bloc nou -  Torontalului
12
3

Apartament 3 camere, 75 mp, terasa 6,5 mp, bloc nou - Torontalului

ID: P853 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 75 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2024. Apartamentul dispune de terasa de 6,5 mp, loc de parcare inscris in CF. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - ...

1820 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de ZONE2. Mobilat si utilat modern. Disponibil imediat.
8

Vand apartament cu 2 camere, in Braytim, aproape de restaurantul Zone2, in bloc nou tip viluta, doar 8 ap in tot blocul. Complet mobilat si utilat modern si cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, aer conditionat, baie cu geam, terasa. Loc de ...

2128 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei
13

Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei

ID: P2663 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1986. Apartamentul dispune de doua balcoane de 4 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 56 mp utili, parter, renovat - Zona Dorobantilor
6

ID:P1811 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 56 mp utili, situat la parterul unui bloc. Confortul termic este asigurat de centrala proprie cu incalzirea prin calorifere. Blocul este situat intr-o zona linistita, inconjurat de verdeata si cu acces rapid catre orice ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
2

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului
9
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material ...

1979 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon
7
9

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul parter intr-uo casa P+1 Etaj. Anul constructiei 2011, structura este din beton si material de zidarie caramida. Suprafata ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara in zona Sagului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1991, structura ...

1703 EUR/m2 | 91 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament 4 camere decomandat 91 mp utili, zona Plavat II
20
13

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Plavat II, aproape de Girocului FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plavat II, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 3 Etaje. Anul constructiei ...

1395 EUR/m2 | 91 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie separata, mare, 2 bai, 2 balcoane inchise si un hol in forma de Z, su: 73 mp, situat la et.2 din 5, intr-un bloc anvelopat, izolat pe interior cu vata minerala. Foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 și un parter plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Se ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Zona Olimpia Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, et. 2 din 10, bloc cu lift, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Suprafață utilă: 63,3 mp + logie 3,4 mp = total 66,7 mp 3 camere decomandate (17,1 + 11,8 + 11,6 mp) 2 băi (una cu cadă) Bucătărie ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 77.47 mp utli+ grădină 17 mp utili, zona Ghirodei
1
1

Blitz vă propune spre vânzare într-o zonă liniștită și verde a orașului, un apartament cu trei camere , finisaje de înaltă calitate și prețuri competitive. Fiecare apartament a fost proiectat în urma unui studiu atent, pentru a asigura confort, lumină naturală și un flux luminos. proprietatea este compusă ...

1545 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Apartament  4 Camere Full Decomandat 2 Bai 2 Balcoane, Boxa Centrala Proprie Zona Sala Olimpia
10
1

Apartament 4 Camere Full Decomandat 2 Bai 2 Balcoane, Boxa Centrala Proprie Zona Sala Olimpia

Apartament cu 4 camere, decomandat, mobilat si utilat, 2 bai, centrala proprie, su: 75,3 mp + balcon 2,9 mp + logie 3,6 mp = total 81,8 mp, et. 2 din 10 bloc cu lift. -4 camere decomandate (17,1 + 11,5 + 11,2 + 9,2 mp) -2 băi (cu geam) -Bucătărie 8,9 mp cu acces pe balcon -2 balcoane (balcon bucătărie ...

2303 EUR/m2 | 76 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat  46 mp  curte proprie 2 locuri de parcare  Zona Calea Urseni
7
4

Apartament 3 camere decomandat 46 mp curte proprie 2 locuri de parcare Zona Calea Urseni

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 68 mp + CURTE 103 mp, situat la parterr, plus 2 locuri de parcare, AC, centrala proprie, încălzire in pareoseala, finisaje interioare la alegerea clientului incluse in preț, uși interioare Porta Doors. Pret. 119000 euro cu o curte de 46 mp. Telefon. 0766 ...

1750 EUR/m2 | 68 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat, centrala proprie - Girocului
11
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura beton, ...

1215 EUR/m2 | 62 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
1

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei  etaj 2
8
1

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei , la etajul 2 din 4 nivele, cu 2 balcoane inchise cu termopane, 1 baie, este renovat , are instalație electrică nouă , încălzire cu centrală proprie , ușă metalică , aer condiționat , uși interioare noi geamuri termopan , boxă ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea