Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere semidecomandat | 54 mp | Etaj 3 | Zona Aradului
6

Imonac Vest Apartament 2 camere semidecomandat | 54 mp | Etaj 3 | Zona Aradului str. Remus Răduleț Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat într-o zonă apreciată din Timișoara Aradului, pe strada Remus Răduleț. Locuința se remarcă prin luminozitate ...

1889 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere Take Ionescu
10
1

Apartament cu 4 camere Take Ionescu

Apartament cu 4 camere semidecomandat,situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis de tigla,din zona Take Ionescu. Suprafata utila este de 62mp cu balcon inchis in termopan. Apartamentul detine o boxa inscrisa in CF. Compartimentarea este realizata astfel: 2 dormitoare 1 birou 1 living cu ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Investitie sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  langa Bega Bujorilor
8
1

Investitie sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1 langa Bega Bujorilor

Investitie sigura 2 garsoniere independente Etaj 1 langa Bega Bujorilor Va propunem spre vanzare o proprietate ideala pentru investitie, situata in zona Buziasului, la cateva minute de Centrul Comercial Bega Bujorilor. Apartamentul a fost recompartimentat inteligent in doua garsoniere complet ...

1433 EUR/m2 | 39 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere la parter - mobilat si utilat, pozitie excelenta
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei . Apartamentul se afla la parter intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 61 m², plus o boxa in folosinta la subsolul blocului. Compartimentarea este decomandata oferind un spatiu luminos, ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere complet renovat- Amenajat lux- Pozitie excelenta
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere complet mobilat si utilat, ultrafinisat si amenajat cu designer, situat in Timisoara, zona Lipovei la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 84 m2. Compartimentarea ...

2964 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat -Aradului- ideal pentru investitie!
19
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Aradului. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53,4 m² in care este inclus si un balcon inchis de 3,6 m². Apartamentul ...

1697 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876
13
5

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876

ID intern: V4876 Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Apartament cu 3 camere si 2 bai-complet mobilat si utilat- Lipovei-124.400 Euro
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 72m² care include si un balcon inchis de ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
8
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2007, structura din lemn, ...

1363 EUR/m2 | 44 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Oportunitate! Apartament cu 2 camere-loc de parcare inclus- bloc nou -Aradului
18
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere intr-un bloc nou, construit in anul 2019, situat in Timisoara, zona Aradului. Apartamentul se afla la etajul 5 intr-un imobil compus din Parter + 5 etaje. Apartamentul are o suprafata utila de 58,54 m² plus un balcon deschis de 6,11 m². Blocul ...

2050 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1971, structura beton, material ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, decomandat Zona Girocului
20
1

Apartament cu 4 camere, decomandat Zona Girocului

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, Zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1978, structura beton, ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara la curte comuna, zona Elisabetin
9
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Elisabetin. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Elisabetin, aflat la parter intr-o casa la curte comuna. Anul constructiei 1940, structura caramida, material zidarie caramida ...

1805 EUR/m2 | 72 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt
20
4

Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt

Va propunem spre vanzare , apartament cu 3 camere situat in zona Neptun - ISHO intr-un imobil construit in anul 1977 confort 1 decomandat parter . cu o suprafata totala de 92.8 mp cu 2 grupuri sanitare 1 balcon tip logie foarte spatios boxa la subsol trecuta in CF centrala termica bloc din caramida ...

2341 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE
13

3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona centrala aproape de Facultatea de Medicina intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza de incalzire cu CENTRALA PROPRIE si ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
7

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea