Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
FARA Comision. BLOC NOU in ORAS. Bucatarie inchisa. TERASA 10 mp
17
8

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 48 mp + terasa 10 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle, usa intrare din metal, usi interior ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 Camere - Zona Iosefin - 0% COMISION
16
10

Apartament 4 Camere - Zona Iosefin - 0% COMISION

Descoperă confortul și liniștea într-un apartament decomandat, situat la etajul 3/3 al unui bloc solid construit în 1987. Cu vedere pe două părți, apartamentul este luminos și bine aerisit, perfect pentru o familie care caută spațiu și intimitate. Dispune de centrală proprie, oferind independență și ...

1408 EUR/m2 | 120 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina
19
6

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 73 mp, zona Ultracentral - Gheorghe Lazăr
9

Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat la etajul 8 în una dintre cele mai moderne și bine poziționate clădiri din Timișoara. Apartamentul se remarcă printr-o priveliște deschisă asupra orașului, cu vedere spre zona centrală și Iulius Mall, un avantaj rar pentru această locație. Dispune ...

3411 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartamnet 3 camere, decomandat, etaj 1, 2 locuri de parcare in Braytim
16

ID: p2636 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66,60mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 2020. Apartamentul dispune de 2 balcon de 12,3mp, loc de parcare dintre care una este supraterana si cealalta subterana. Puncte forte ...

2402 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 1- zona Lipovei
7
1

Apartament 3 camere, etaj 1- zona Lipovei

Blitz vă oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, de 55,33 mp util, cu două balcoane (3 mp fiecare), situat la etajul 1 al unui imobil bine întreținut din zona Calea Lipovei, ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc un cămin luminos într-un cartier liniștit și bine conectat. Etajul 1 ...

2173 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara in zona Sagului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1991, structura ...

1703 EUR/m2 | 91 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 1 camera, bloc nou, in zona Aradului
3
2

Apartament cu 1 camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2069 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona de Nord - V2298
10
8

Apartament 3 camere zona de Nord - V2298

ID intern: V2298 FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in zona Lipovei a orasului, aflat la mansarda intr-un bloc cu 4 etaje+M, anul constructiei mansardei fiind 2011, izolatie suplimentara (exterior, interior si pod), suprafata utila de 57 mp, fiind structurat ...

1175 EUR/m2 | 57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Super Oferta - Apartament cu 2 camere, predare la cheie, zona Torontalului
5
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. Daca esti in cautarea unei oferte sub pretul pietei, acest apartament este ceea ce cauti. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, cu acces rapid catre ...

1879 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului
9
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material ...

1979 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
3

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea