Apartamente de vanzare

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Aproape de Parc Padurice. Etaj intermediar. Mobilat si utilat.
8
2

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului, langa Parcul Padurice, pozitie foarte buna. Situat la etaj intermediar, intr-un bloc cu acoperis. Apartament renovat complet, instalatie electrica noua, centrala termica proprie, aer conditionat, geamuri termopan, complet mobilat si utilat. ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane - Dorobantilor COMISION 0%
10
2

FOCUS Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în Timișoara, pe strada Viorelelor - Dorobantilor, zonă extrem de bine cotată, cu acces rapid către centrul orașului, Complexul Studențesc și principalele puncte de interes. COMISION 0% Suprafață totală: 71,8 mp Suprafață ...

1620 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 83 mp utili, doua nivele, decomandat-Giroc- Hotel IQ
13
5

ID Intern: P164 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, distribuit pe doua nivele, etaj 3/3, de 83mp utili plus loc de parcare inclus în pret. Apartamentul este nou, finisaje premium, finalizat si intabulat cu predare imediata. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat ...

1470 EUR/m2 | 83 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere imobil nou Timisoara
9
3

Apartament 3 camere imobil nou Timisoara

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament , in imobil nou construit, finalizat, ,etajul 2, trei camere,compus din 2 dormitoare, 2 bai, living cu balcon, bucatarie inchisa, in suprafata de 88 mp utili plus balcon de 6 mp, situat in Timisoara str. General Magheru nr. 50. Imobilul este construit ...

1341 EUR/m2 | 88 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 9, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 2019, structura beton, material ...

2578 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament SAD, decomandat, 81 mp, demisol, Steaua
12
14

ID intern: V5418 Apartament SAD cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune de vanzare un apartament SAD cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, aflat la Demisol intr-un bloc cu regim de inaltime pe Demisol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

926 EUR/m2 | 81 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 6 Etaje. Anul constructiei 2009, structura beton, ...

2186 EUR/m2 | 118 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casă spațioasă, de vanzare, cu 4 camere, 120 mp, zona Selgros
15
2

Blitz va propune o casă tip P+M situată într-o zonă liniștită și bine conectată din Timișoara – zona Selgros, ideală pentru familii sau pentru cei care caută un spațiu generos și bine compartimentat. Proprietatea beneficiază de 615 mp teren, cu curți și construcții în suprafață totală de 270 mp, oferind ...

3167 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7
1

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4. Anul constructiei este 1985, structura fiind din beton. Suprafata ...

2013 EUR/m2 | 77 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu
19
1

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu

Apartament smart premium cu 4 camere | Complet renovat | Calea Sever Bocu. FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament deosebit cu 4 camere, decomandat, situat intr-o zona excelenta din Timisoara – Calea Sever Bocu, ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si acces rapid la facilitati ...

2976 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, etaj 4 de vanzare, zona Spitalul Judetean
12
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Spitalul Judetean. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Spitalul Judetean, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

1867 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar, Balcescu, 3 cam 90 mpu, et 1
20
17

Proprietar, Balcescu, 3 cam 90 mpu, et 1

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea