Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Companii Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!
10
6

Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!

De vanzare, apartament situat la etaj 2, aproape de Iulius TOWN! Casa scarii zugravita recent, model cu vedere pe o singura parte, 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan; Detalii AMENAJARE interioara - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament ultracentral
13
13

vand apartament ultracentral

Vand apartament ultracentral aproape de Catedrala ,str CD.Loga etajul 2 superamenajat cu optimizare maxima a spatiului.Apartamentul este la etajul 2 .Este format din hol,baie cu vana,living u bucatarie open space ,dormiror mic. Apartamentul a fost complect remodelat acum 2 ani ,refacuta instalatia de ...

2660 EUR/m2 | 50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera .. etajul 1 .. 64900 euro .. piata Doina
6

Aceast apartament cu 1 camera in suprafata de de 31 mp se află la etajul 1 într-un bloc construit în 1978 din placă de beton. Dispune de mobilier, balcon si spatii de depozitare. Tâmplăria este din PVC, iar pardoselile sunt de asemenea bine întreținute, incălzirea realizanduse prin sistemul centralizat ...

2094 EUR/m2 | 31 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
15

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Cerna-Stadion!
8
7

Garsoniera Cerna-Stadion!

De vanzare garsoniera, etaj 4 4 cu acoperis de tigla, cu amenajari si finisaje modeste, tamplarie termopan, parchet, gresie si faianta, usa metalica la intrare, gaz cu contorizare separata. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si este ocupabila imediat. Str. Cerna, langa Stadion-Complexul Studentesc, ...

1714 EUR/m2 | 21 m2

STADION, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
7
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului
9

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului. Este situată la etajul 2, renovată și compusă din cameră, bucătărie, baie și balcon toate separate. Apartamentul este parțial mobilat și situat în bloc cu 4 etaje anvelopat. Prețul este de 40800 ușor negociabil

1855 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
11

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Kaufland
7
1

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Kaufland

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat etaj 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic, pe o strada linistita la 5 minute de mers pe jos de Kaufland Calea Sagului. Suprafata utila este de 54 mp, necesita lucrari de modernizare, incalzirea este de la Colterm, dar exista ...

1370 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Buziasului-AEM, et 3, Timisoara
4
2

Garsoniera zona Buziasului-AEM, et 3, Timisoara

Va propunem spre achizitie o garsonieră complet mobilată și utilată, conform pozelor, situată pe Calea Buziașului-AEM, într-o zonă foarte bine conectată și căutată. Suprafață utilă: 21 mp Etaj: 3 din 4 Încălzire: centrală termică pe bloc cheltuieli foarte mici Se vinde mobilată și utilată gata de ...

2238 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea