Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Companii Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!
10
6

Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!

De vanzare, apartament situat la etaj 2, aproape de Iulius TOWN! Casa scarii zugravita recent, model cu vedere pe o singura parte, 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan; Detalii AMENAJARE interioara - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 65 mp + logie | Calea Șagului | Etaj 9 | Vedere deschisă
8
1

Imonac Vest Apartament 3 camere decomandat | Calea Șagului | Vedere deschisă | Disponibil imediat Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat în Timișoara zona Calea Șagului, la etajul 9 din 10 al unui bloc solid (1977), reabilitat termic și dotat cu 2 lifturi. Locuința ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |
16

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Buziasului; - etaj 1/4; -suprafata utila 24 mp; - model cu 1 baie proprie cu cabina de dus; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1771 EUR/m2 | 24 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland
8
2

3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland

De vanzare apartament 3 camere, zona centrala- Iuliu Maniu, an constructie 1983, decomandat, baie cu dus, WC servici, doua balcoane, etaj 5 din 8, renovat complet in 2022, bloc cu lift, sistem de incalzire centralizat. Magazine in proximitate (Kaufland, Profi, Mega Image), statii de autobuz. Pret 1 ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

iosefin, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 camere  Dacia parter cu balcon
17
1

2 camere Dacia parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii- Dacia, nedecomandat la parter cu balcon ,suprafata utila 32 mp, usa metalica , baie cu vana , amenajari clasice.Apartamentul este gol , si se poate ocupa imediat. Pret 65000 euro negociabil.

2031 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3camere,2bai,2balcoane,GARAJ propriu Dorobantilor-S.Barnutiu
9

Se propune spre vanzare apartament de 68 mp aflat la etajul 3 dintr-un bloc de IV etaje, construit în 1980. Detine 2 balcone spatioase, debara in bucatarie, garaj propriu sub bloc situat la intrarea in scara, boxa, precum și bucătărie separată și 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este gata ...

2132 EUR/m2 | 68 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Ioesin, 2 camere. etaj 3!
7

Ioesin, 2 camere. etaj 3!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Iosefin, aproape de Kaufland si mijloace de transport. Este situat la etajul 3 din 4, un balcon inchis, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1788 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!
10
6

Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!

2047 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat
10

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere in zona Sagului, complet renovat, cu posibilitate montare CENTRALA termica PROPRIE. Calorifere noi, mobilat si utilat, baie cu geam, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, aer conditionat. Blocul are acoperis. Pret 68.040 ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Lipovei
9

Garsoniera zona Lipovei

In zona Lipovei se vinde garsoniera situata la etajul 4 din 4 cu izolatie, are o suprafata utila de 27 mp, este compusa din : hol intrare , baie, camera , bucatarie, balcon loggie, sunt 4 apartamente pe nivel, are gresie si faianta, termopane, pret 50000 euro.

1852 EUR/m2 | 27 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Modern - renovata complet
6
1

Garsoniera zona Modern - renovata complet

Garsonieră cochetă de 20 mp, situată la etajul 4 al unui imobil bine întreținut, în inima cartierului Modern o zonă apreciată pentru echilibrul perfect dintre liniște și accesibilitate. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, care valorifică eficient fiecare metru pătrat. Camera ...

2250 EUR/m2 | 20 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 119000 euro .

2479 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea