Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Companii Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 cameră, 31 mp, etajul 4 din 5, decomandat, termoizolat, zona Soarelui, Județean
10
2

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament deosebit, cu 1 cameră, confort 1, decomandat, situat la etajul 4, într-un bloc reabilitat termic, cu 4 etaje și mansardă. Blocul este construit în anii 80 și este poziționat într-o zonă foarte bună, în apropierea Spitalului ...

1839 EUR/m2 | 31 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera .. etajul 1 .. 64900 euro .. piata Doina
6

Aceast apartament cu 1 camera in suprafata de de 31 mp se află la etajul 1 într-un bloc construit în 1978 din placă de beton. Dispune de mobilier, balcon si spatii de depozitare. Tâmplăria este din PVC, iar pardoselile sunt de asemenea bine întreținute, incălzirea realizanduse prin sistemul centralizat ...

2094 EUR/m2 | 31 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
4

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Cerna-Stadion!
8
7

Garsoniera Cerna-Stadion!

De vanzare garsoniera, etaj 4 4 cu acoperis de tigla, cu amenajari si finisaje modeste, tamplarie termopan, parchet, gresie si faianta, usa metalica la intrare, gaz cu contorizare separata. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si este ocupabila imediat. Str. Cerna, langa Stadion-Complexul Studentesc, ...

1714 EUR/m2 | 21 m2

STADION, Timisoara, Timis

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului
9

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului. Este situată la etajul 2, renovată și compusă din cameră, bucătărie, baie și balcon toate separate. Apartamentul este parțial mobilat și situat în bloc cu 4 etaje anvelopat. Prețul este de 40800 ușor negociabil

1855 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
11

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
7
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

vand apartament ultracentral
13
13

vand apartament ultracentral

Vand apartament ultracentral aproape de Catedrala ,str CD.Loga etajul 2 superamenajat cu optimizare maxima a spatiului.Apartamentul este la etajul 2 .Este format din hol,baie cu vana,living u bucatarie open space ,dormiror mic. Apartamentul a fost complect remodelat acum 2 ani ,refacuta instalatia de ...

2660 EUR/m2 | 50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie Apartament 3 camere, decomandat, etajul 5 din 10, Șagului colț cu Rebreanu
17

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 5, într-un bloc cu lift și izolat termic. Blocul este poziționat într-o zonă foarte bună, pe Calea Șagului, în apropiere de intersecția cu Bd. Liviu Rebreanu, cu acces facil spre ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Etaj 1 Plus Boxa Zona Circumvalatiunii Cetatii
8
3

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera 22mp, et 2, bucatarie separata, complet mobilata
12

Garsoniera 22mp, et 2, bucatarie separata, complet mobilata

Agentia Solutii Simple Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de aprox 22mp, semidecomandata, situat la etajul 2, intr-un bloc cu 4 etaje, in Timisoara, Zona Complex Studentesc-Stadiom, avand urmatoarea configuratie - coridor intrare - baie cu cabina de dus - camera cu sistem de climatizare - ...