De vanzare garsoniera zona Modern
7
64

De vanzare garsoniera zona Modern

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Modern! Garsoniera este aproape de Lidl, Kaufland, gradinita!! Complet mobilata si utilata, garsoniera are o suprafata de 23mp, semidecomandata, la etajul 2 al blocului. Are de asemenea si AC. Pentru vizionari sau alte detalii va rugam sunati la numarul de telefon ...

1360 EUR/m2 | 25 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere etajul 1 ideal pentru investiție Braytim
12
28

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 38 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 69000 euro Telefon. 0723674418

1816 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, etaj 1,  foarte aproape de Shopping City
6

Apartament 1 camera, etaj 1, foarte aproape de Shopping City

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 1 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de Shopping City, parcuri, scoli, gradinite si centre comerciale. Apartamentul ...

1776 EUR/m2 | 38 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
12
1

Va ofer spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Aradului; - etaj 2 4; -suprafata utila 43 de mp + balcon de 3.5 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, mobilier bucatarie, mobilier dormitoare; - Detalii ...

2023 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 Camere - Zona Soarelui - ETAJ 1 - 0% COMISION
11
2

Apartament 2 Camere - Zona Soarelui - ETAJ 1 - 0% COMISION

Descoperă acest apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul se vinde exact ca în fotografiile prezentate, fiind pregătit pentru mutare imediată sau personalizare după propriul gust. Cu un potențial excelent și necesitând ...

1902 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.
9

Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun, langa Calea Timisoarei. Compartimentare eficenta si generoasa 53 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1866 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Etaj intermediar. Aproape de Lidl.
9
1

Bucatarie inchisa. Etaj intermediar. Aproape de Lidl.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc NOU, cu bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, langa Calea Timisoarei, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun. Bine compartimentat, 48 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie ...

1956 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Timișoara Nord- Cal. Totontalului
5

Apartament cu 2 camere Timișoara Nord- Cal. Totontalului

BLITZ vă propune spre achiziție un apartament modern, situat într-un complex rezidențial nou din zona de nord a Timișoarei, aproape de supermarketuri, școli, grădinițe și viitorul Spital Regional. Caracteristici apartament: • Suprafață utilă: 54.8 mp • Compartimentare eficientă: living generos, bucătărie ...

2008 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera Timișoara Nord- Cal. Totontalului
5
1

Apartament cu 1 camera Timișoara Nord- Cal. Totontalului

BLITZ vă propune spre achiziție un apartament modern, situat într-un complex rezidențial nou din zona de nord a Timișoarei, aproape de supermarketuri, școli, grădinițe și viitorul Spital Regional. Caracteristici apartament: • Suprafață utilă: 42,25 mp • Compartimentare eficientă: living generos, ...

2002 EUR/m2 | 42 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu două camere, etajul 4 cu acoperiș.
20
1

Apartament spațios cu două camere, etajul 4 cu acoperiș.

De vânzare apartament spațios cu două camere situat la etajul patru cu acoperiș de țiglă ideal pentru a locui sau investiție.Locuinta este luminoasă și bine compartimentată, fiind poziționat la ultimul etaj oferă mai multă liniște și intimitate iar acoperișul asigură protecție suplimentară. Este decomandat ...

1523 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 42.5mp utili, etaj 2, bloc nou, mobilat- Aradului
8
1

ID:P2593 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 42.5 mp utili, situat la etajul 2 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+2+M, anul constructiei 2014. Apartamentul dispune de balcon de 2 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2235 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

SAGULUI - ETAJ 3 - BLOC IZOLAT - 3 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA
5

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in zona SAGULUI in apropiere de principalele puncte de interes ale orasului! Apartamentul este situat la etajul 3 al blocului din 5 etaje ,bloc cu acoperis si IZOLAT TERMIC, dispune de centrala ...

1898 EUR/m2 | 51 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 59 mp, zona Ciarda Rosie
16
4

Apartament 3 camere de vânzare – Ciarda Roșie, lângă Stadionul Eroilor | Terasă mare | Parcare privată | Bloc nou cu lift Blitz va propune un apartament modern, într-o zonă liniștită și verde. Apartamentul este situat în Ciarda Roșie, chiar lângă Stadionul Eroilor, într-un bloc nou construit în ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Torontalului - Bloc Nou
12
2

Apartament 2 camere - Torontalului - Bloc Nou

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un imobil nou, finalizat în anul 2022, poziționat la etajul 5 al unui bloc cu lift, într-o zonă liniștită și bine conectată la punctele de interes ale orașului. Proprietatea se remarcă printr-o compartimentare eficientă, finisaje ...

2000 EUR/m2 | 43 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semicentral,decomandat, renovat   mobilat complet
7

Apartament 2 camere, semicentral,decomandat, renovat mobilat complet

IMONAC VEST vă propune spre vânzare un apartament care te cucerește de la prima vedere combinația perfectă între locație, confort și investiție sigură! Apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, 49 mp utili, situat la parter înalt, într-o zonă semicentrală extrem de bine conectată ideal pentru locuit ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

Semicentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere - Decomandat - Lângă Pădurea Verde - Mobilat modern - Loc de parcare inclus
16

Vă prezentăm spre vânzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai apreciate zone verzi din Timișoara Pădurea Verde, la doar câteva minute de Iulius Mall. Proprietatea reprezintă alegerea perfectă atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Compartimentare: Living ...

2909 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului
5

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului

360gradeimobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Aradului, una dintre cele mai căutate și apreciate zone din Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Preț: 89.000 € Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări: Adrian – 0734 ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala
10
4

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala, mobilat și utilat, dispune de centrala proprie, suprafață 52 mp utili. PREȚ 105000 euro, comision 0 Tel

2019 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

MIRCEA CEL BATRAN - ETAJ 1 - DECOMANDAT - 3 CAMERE
8

MIRCEA CEL BATRAN - ETAJ 1 - DECOMANDAT - 3 CAMERE

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in zona MIRCEA CEL BATRAN in apropiere de principalele puncte de ineres ale orasului, la 5 minute de mers pana in centrul orasului. Apartamentul este situat la etajul 3 al blocului din 4 etaje, ...

1905 EUR/m2 | 65 m2

mircea cel batran, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-1 Min Spitalul Judetean-48MP-Mobilat-Centrala-77000 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Complexul Studentesc Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  - Calea Lipovei   Ideal locuinta sau investitie
8

Apartament 2 camere - Calea Lipovei Ideal locuinta sau investitie

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere, situat în zona Calea Lipovei o locație apreciată pentru liniște, accesibilitate și proximitatea față de numeroase facilități urbane. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 5 (bloc mansardat), într-un bloc izolat termic, oferind un confort ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Zona LIDL Torontalului!  2 Cam 51 mpu!
14
7

Zona LIDL Torontalului! 2 Cam 51 mpu!

Detalii tehnice: constructie Parter + 2 Etaje+ Etaj Retras, cu placa de beton turnata peste ultimul nivel si acoperis, structura de beton si zidarie caramida Porotherm, cu termoizolatie exterioara de polistiren de 10 cm. Dotari: - centrala proprie in condensare, cu incalzire prin pardoseala; - contorizare ...

1981 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + 2 balcoane - parcare inclusa - BLOC NOU - 75.600 Euro
5
8

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou de tip P+3, construit cu structura de rezistenta din beton armat si zidarie din caramida Porotherm, oferind durabilitate si o foarte buna izolatie termica. Locuinta este compartimentata eficient si cuprinde living open ...

1800 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea