Promovat
Apartament Decomandat 2 Camere Centrală Proprie Etaj 1 Braytim
5
1

Apartamnet cu 2 camere, mobilat și utilat, mobilă fiind făcută pe comandă, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie nouă cu încălzire prin pardoseală aer condiționat nou, su: 56 mp plus balcon, 1 loc de parcare trecut în Cf, La câteva minute de mers pe jos de ESO, Școala, Grădiniță și foarte ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Exclusivist -Etaj 3- Elisabetin
10
3

Apartament Exclusivist -Etaj 3- Elisabetin

Apartament deosebit, luminos, spatios si plin de viata o oază exclusivistă în Timișoara! Te invit să descoperi un apartament spațios de 152 mp,bloc construit in anul 1984 ,desfășurat pe două niveluri, situat la etajul 3 al unui imobil dintr-o zonă liniștită, dar extrem de accesibilă aproape de centrul ...

1773 EUR/m2 | 152 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 83 mp utili, doua nivele, decomandat-Giroc- Hotel IQ
13
5

ID Intern: P164 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, distribuit pe doua nivele, etaj 3/3, de 83mp utili plus loc de parcare inclus în pret. Apartamentul este nou, finisaje premium, finalizat si intabulat cu predare imediata. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat ...

1470 EUR/m2 | 83 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro negociabil

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

4 camere  Fratelia-Girocului  100mp +boxa de 14
17
4

4 camere Fratelia-Girocului 100mp +boxa de 14

De vanzare apartament cu 4 camere confort 1 decomandat situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla zona Fratelia aproape de zona Girocului, 7 minute cu masina de Lidl Kaufland cu o .suprafata utila de 100mp 3 dormitoare living 2 balcoane bucatarie spatioasa 2 holuri 2 bai 3 debarale vedere ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament 4 camere decomandat 91 mp utili, zona Plavat II
20
13

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Plavat II, aproape de Girocului FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plavat II, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 3 Etaje. Anul constructiei ...

1395 EUR/m2 | 91 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei. Aproape de Generala 7. Mobilat si utilat.
10
3

Lipovei. Aproape de Generala 7. Mobilat si utilat.

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din Tigla, aproape de mijloace de transport; Model decomandat, cu bucatarie inchisa, 1 balcon, 2 bai, geam la baie; AMENAJAT in interior cu: parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa ...

1710 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, tip penthouse, zona Badea Cartan