Case si vile de vanzare

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Bihor Persoane Incalzire: Lemn Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa cu gradina la tara
8
1

casa cu gradina la tara

Vind casa cu gradina la 25 km de Oradea in satul Santimreu. Casa are 3 camere decom, living, bucătărie, baie. suprafața construită 97 mp. Suprafața totală cu gradina 1677 mp. Utilități: curent, canalizare, apa la fantina. renovata complect, acoperiș noua uși și geamuri termopan noi, jgheaburi noi

608 EUR/m2 | 97 m2

Santimreu, Bihor

Casa malul Crisului Repede
5
5

Casa malul Crisului Repede

NU DORESC COLABORARE CU AGENTII IMOBILIARE. Persona fizica vand casa pe malul Crisului Repede intr-o zona linistita cu multa verdeata,ponton la Crisul Repede. -teren 650 m2 -casa S+P+M -modernizata,izolatie termica cu polistiren de 15 cm -izolatie cu spuma sub acoperis -instalatie electrica noua -incalzirea ...

1581 EUR/m2 | 117 m2

Oradea, Bihor

Actualizare preț !!! Preț nou, actualizat 80000 eur
10
1

Actualizare preț !!! Preț nou, actualizat 80000 eur

Casă de vânzare la Marghita, str. Liliacului nr.30 Teren mare, cu două imobile, 2 intrări auto, pivniţă, garaj, depozit, multe anexe Detalii în privat

444 EUR/m2 | 180 m2

Marghita, Bihor

Casa veche in Cetariu
4
5

Casa veche in Cetariu

Vând casa veche renovabila in comuna Cetariu,14 km de la Oradea, situată într-o zonă liniștită cu un teren de 2117 mp.Mai multe informații la tel. .

1000 EUR/m2 | 50 m2

Cetariu, Bihor

Vând Fermă Piscicolă. Afacere la cheie
10
24

Vând Fermă Piscicolă. Afacere la cheie

Păstrăvărie situată în Loc. Iaz Județ Sălaj. Suprafață 1800mp. Pe suprafața de teren sunt construite: -1 casă cu etaj. An construcție 2018. Partea de jos locuibilă care dispune de 1 cameră, 1 baie ,1 bucătărie open space cu living, șemineu, depozit, curent trifazic, panouri solare apă caldă, monitorizare ...

67 EUR/m2 | 1,800 m2

Orașul Nou, Oradea, Bihor

Casă pădure
17
25

Casă pădure

Casa se află în comuna Borod, e foarte bine îngrijită,are 2 camere,o baie,bucătărie și terasă, are apă ,canalizare,curent electric,teren de 1200 m,cu intrare separată total, pentru mai multe detali vă pot da la telefonul: . Hoțopan Mariana.

75 EUR/m2 | 1,200 m2

Oradea, Bihor

imobiliare
10
6

imobiliare

casă cu toate națiunile curent, apă, canalizare, anexe;100mp,29 ari gradina

1000 EUR/m2 | 100 m2

Gurbediu, Bihor

Casă de vânzare ultracentral zona 0 Oradea
5
4

Casă de vânzare ultracentral zona 0 Oradea

Vând casă situată ultracentral, în zona 0 Oradea (aproape de Piaţa Unirii Primărie), ideală pentru locuință, birou sau investiţie (Airbnb, cabinet etc.) Suprafaţă utilă: 150 mp Teren: 150 mp 3 camere 2 băi 2 bucătării (posibilitate 2 apartamente separate) Construcție solidă: cărămidă + beton Acces ...

1700 EUR/m2 | 150 m2

Oradea, Bihor

Vand central imobil 140 mp
4
6

Vand central imobil 140 mp

Vand central la curte comună (2 proprietari), pe strada General Berthelot, pentru locuință sau activitate economică, 2 apartamente lipite, avand o suprafață comună construită de 100mp si util de 85mp, pereți groși din cărămidă, camere inalte, spatioase, pe un teren de 200 mp. Curte proprie de 100 se ...

929 EUR/m2 | 85 m2

Magheru, Oradea, Bihor

Casa de vanzare Salonta
5

Casa de vanzare Salonta

Se ofera spre vanzare casa rezidentiala,proprietate privata in zona centrala Salonta.Imobilul este vechi,dar renovat integral,total locuibil,utilat si mobilat complet,cu 4 camere,camera de zi,bucatarie,baie,curte,gradina,anexe etc.Bagatorii de seama sa se abtina,rog sa ma sune numai cei seriosi.Detalii ...

1385 EUR/m2 | 130 m2

Central, Salonta, Bihor

Casa cu spatiu comercial
4
1

Casa cu spatiu comercial

Casa cu etaj construita in 84, cu spatiul comercial, potrivit birouri, frizerie, coafor, farmacie etc

563 EUR/m2 | 160 m2

Alesd, Bihor

casă de vânzare
4
6

casă de vânzare

vând casă în roșu în localitatea pausa Bihor preț 69.000 euro negociabil 160 metri pătrați locuibili.

83 EUR/m2 | 160 m2

Les, Bihor

Casă Oradea Nufarul Morii
6
4

Casă Oradea Nufarul Morii

Vând Casă Oradea Nufarul Morii 2 camere 1 bucătărie trebuie renovata

1127 EUR/m2 | 55 m2

Betfia, Bihor

Vând casă în Brădet, județul Bihor
5

Vând casă în Brădet, județul Bihor

Proprietar, vând casă în satul Brădet, comuna Buntesti jud Bihor, suprafață utilă de aproximativ 120 mp, 3 camere, baie, bucătărie, cămară, anexe, inclusiv un cazan pentru făcut palinca, teren în suprafață de 2400 mp și un teren extravilan în suprafață de 3000 mp, preț 36500 euro, negociabil ușor

304 EUR/m2 | 120 m2

DC252 Brădet, Bihor Strada DC252, Bradet, Bihor

Casa la tara!
5
3

Casa la tara!

Proprietar cu acte în regulă -vand casă de voioaga tencuită integral 2 camere in Cheșa Bh! Casa are geamuri termopan, apa și canalizare bagate, robinet de curte, fântână săpată cu apă in ea, fântână arteziană pt agrement, Gazul platit pana la poarta! In curte mai este o filigorie cu bucătărie de vară ...

427 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

VAND teren cu casa intravilan aproape de oradea in Uileacu De Munte
10
7

Suprafata teren 2215 mp intravilan Utilitati -apa de la retea (racordata) - curent electric -canalizare Constructii- o casa locuibila cu 3 camere ,necesita renovare partea din fata suprafata 64mp + o anexa cu 1 camera si baie 12 km de Oradea - Această proprietate reprezintă alegerea ideală pentru ...

811 EUR/m2 | 80 m2

Uileacu de Munte, Bihor

Casă de vânzare în Cadea!!!
10
32

Casă de vânzare în Cadea!!!

Casa este compusă din Dormitor,living,Bucătărie,baie,spațiu de depozitare,pivnița +anexe!!! Suprafaț utilă 70 mp !!! Suprafaț Totală 1439mp! Casa este locuibilă!!! Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon Zero zero patru nouă unu cinci doi doi șapte trei opt cinci doi șase zero !!!

707 EUR/m2 | 70 m2

Oradea, Bihor

casa de vanzare
10
22

casa de vanzare

vând casă . casa este renovată parțial , în curte sunt 2 clădiri, una cu o cameră, antreu și baie iar cealaltă dispune de 3 camere și cămară. Imobilul este locuibil, racordat la rețeaua de apă și canalizare, dispune de anex , curte mare, garaj, grădină și loc de casă. Se vinde complet mobilat. Mai multe ...