Promovat
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida
20
8

vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Schimb (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .
10
21

Atentie .Schimb ( NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imediata apropiere. Apartamentul este confort 1, curat, decomandat amplasat cu fata la strada si are 49m patrati spatiul locuibil, situat la parter cu balcon inchis intr-un bloc reabilitat termic si inca ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Baba+Novac, Sector 3, Bucuresti

Casa +teren 266 mp București Viilor
14
55

Casa +teren 266 mp București Viilor

CASA + TEREN - PRET DE APT CU 3 CAMERE BUCURESTI IDEAL PENTRU INVESTITIE -INCHIRIAT -LOCUIT ZONA SEMICENTRALĂ -10 MIN PIATA UNIRII 10 MIN LA PAS -PARC CAROL 7 MIN MAX PÂNĂ LA STATII STB CE MERG IN 5 ZONE ALE BUCURESTIULUI 10 MIN PANA LA METROU Casă căramidă tigănească dublă 1962 construcție ...

1311 EUR/m2 | 90 m2

Sector 5, Bucuresti

Locuinta individuala de vanzare, P+E+M Dristor
10
7

Locuinta individuala de vanzare, P+E+M Dristor

Locuinta individuala de vanzare, P+E+M compusa din doua corpuri de locuit, Corp 1 construita în anul 2011 din beton și caramida, având o suprafață utila de 270 mp compusa 2 camere, living bucatarie open space baia cu jacuzzi si o mansarda generoasa de 70 mp cu dresing de 12 mp si inca o baia . si Corp ...

2537 EUR/m2 | 270 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

PROPRIETAR   Casă Sector 1, Șos. Chitila | Teren 277mp | Renovată 2023
10
1

PROPRIETAR Casă Sector 1, Șos. Chitila | Teren 277mp | Renovată 2023

Descriere:Vând casă individuală pe strada Constantin Godeanu, zonă liniștită, lângă Colosseum Mall. Construcție solidă (cca. 2000), BCA și cărămidă, gata de mutat. DATE CONSTRUCȚIE:Teren: 277 mp (curte pavată). Suprafață construită: 85 mp amprentă la sol. Suprafață utilă: 110 mp (Parter + Mansardă). Izolație: ...

2273 EUR/m2 | 110 m2

Chitila, Sector 1, Bucuresti

Vile tip duplex de vânzare   Bucureștii Noi (2 Cocoși   Străulești)
4

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești)

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești) Două vile tip duplex situate într-o zonă liniștită, rezidențială, cu acces rapid către nordul Bucureștiului. Imobilele sunt semifinisate, ceea ce înseamnă că poți alege finisajele și personaliza casa după preferințe. Finalizarea ...

1556 EUR/m2 | 225 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Vilă Brâncoveanu | 330 mp | Proprietar | Fără comision | Negociabil!
4
15

Zonă premium Brâncoveanu stradă liniștită, ideală pentru familie sau business! Direct proprietar fără comision! Vând vilă elegantă și spațioasă, perfectă pentru locuit sau pentru investiție (firmă, clinică, grădiniță etc.) Detalii cheie: Construită în 2010 330 mp suprafață construită ...

1455 EUR/m2 | 330 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

vila sector 5    300mp
9
1

vila sector 5 300mp

sunt propietar vand vila sectorul 5 str pășunilor nr 20 suprafata totala 300 mp vila are 100 mp la parter se afla un dormitor living baie și bucătărie la etaj trebuie compartimentat pret 195000 euro

975 EUR/m2 | 200 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti
6
16

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti

Vând apartament studio, situat în București într-o casă cu două etaje, având curte interioară, cu ieșire la Bulevardul Mihail Kogălniceanu, la 100 m de statuia cu același nume. Apartamentul este situat la parter, nu are geamuri înspre bulevard, deci nu se percep zgomotele, și, ce este deosebit, are o ...

1630 EUR/m2 | 46 m2

Sector 5, Bucuresti

Vînd  Locuință curte  + 2 spatii comerciale +terenuri  curte) 110 mp
5
88

Vînd Locuință curte + 2 spatii comerciale +terenuri curte) 110 mp

Vînd garsoniera curte + 2 spații comerciale total 75 mp construibili + curte interioara si la strada 40 mp strada apa, canalizare ,curent normal și trifazic etc- suprafață totala proprietate ambele imobile plus terenuri de 110 mp -pretabil locuinta la curte sau diverse afaceri strada principala ...

1458 EUR/m2 | 72 m2

Sector 3, Bucuresti

Particular vand vila P+1+M zona Vitan Dudesti
10

Particular vand vila P+1+M zona Vitan Dudesti

Vand vila situata in zona Vitan - Dudesti compusa din 3 apartamente cu intrari separate, curte. Suprafata pe etaj = 100mp. Fiecare apartament are boxe la subsol, podul este mansardat la un apartament si este mansardabil pentru celelalte.

3833 EUR/m2 | 300 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere in vila, NIcolae Titulescu - Bd. Alexandru Ioan Cuza
10
51

Zona linistita, ferita de zgomotul traficului rutier, la 2 pasi de Scoala Gimnaziala de Arte "Iosif Sava" si la cateva minute de mers pe jos pana la Piata Victoriei sau Gara de Nord. Apartament 3 camere cu intrare separata, situat la parterul unei vile P+1 (etajul 1 locuit), an constructie 1930. Detalii ...

1513 EUR/m2 | 78 m2

Gara%2bde%2bNord, Sector 1, Bucuresti

Super afacere ! vand dreptul litigios
3
62

Super afacere ! vand dreptul litigios

Vand dreptul de sechestru aupra unui imobil situat in Bucuresti,sect.1,Bucurestii Noi. Casa P+1 constructie 2009, 320 mp construiti,teren 390 mp, zona linistita. Valoarea de piata a imobilului este de peste 350.000 euro. Pretul cerut de mine pentru a vinde dreptul de sechestru este 25.000 euro ,adica ...

78 EUR/m2 | 320 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Vila 3 dormitoare
5
11

Vila 3 dormitoare

Proprietar ofer spre vânzare vila P+2 situata în Sectorul 3 zona prelungirea Bdul Nicolae Grigorescu. Vila este situata pe un teren de 284 mp din care 100 mp amprenta la sol și este formata din Subsol, parter (terasa parter, living, baie servici, casa scării, bucătărie, spațiu tehnic, garaj ), et 1 ...

1246 EUR/m2 | 281 m2

Sector 3, Bucuresti

Vila de vanzare
5
14

Vila de vanzare

Proprietar ofer spre vânzare vila P+2 situata în Sectorul 3 zona prelungirea Bdul Nicolae Grigorescu. Vila este situata pe un teren de 284 mp din care 100 mp amprenta la sol și este formata din Subsol, parter (terasa parter, living, baie servici, casa scării, bucătărie, spațiu tehnic, garaj ), et 1 ( ...

1241 EUR/m2 | 282 m2

Sector 3, Bucuresti

Imobil multifamiliar
10
2

Imobil multifamiliar

Proprietar,ofer spre vânzare un imobil multifamiliar situat in soseaua Alexandriei, in apropierea carfour Kaufland Lidl.Imobilul este construit din BCA pe o structură de beton foarte rezistentă.S,au investit materiale de înaltă calitate, începând de la fundație până la acoperiș.La cererea clientului, ...

1200 EUR/m2 | 400 m2

Soseaua Alexandriei, Sector 5, Bucuresti

Casa Tip Duplex | sector 5 | Prelungirea Ghencea
8
1

Casa Tip Duplex | sector 5 | Prelungirea Ghencea

Descoperă eleganța și confortul în noul complex rezidențial Stefi Residence! Vă prezentăm Stefi Residence, un ansamblu exclusivist de 10 case moderne, aflate în plină dezvoltare, perfect concepute pentru cei care își doresc un stil de viață rafinat și confortabil. Suprafață construită: 180 mp Suprafață ...

1128 EUR/m2 | 135 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă de vânzare   79 900 euro
10
29

Casă de vânzare 79 900 euro

Casă de vânzare fără probleme juridice, acte complete,vanzare imediată! Se vinde casă la curte de 200 m2, casa in forma de L 90 m2, curte in mijloc libera 110m2, construcție mixtă (paiantă + cărămidă), 1 bucatarie 3 camere, 1 baie, 1 hol mare, 3 magazii cu toate utilitățile funcționale,pod (sobe cu ...

400 EUR/m2 | 200 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Proprietar casa Lacul Pantelimon Catelu Cartierul 23 Republica Carrefour Pantelimon
11
12

Proprietar, vand casa din BCA intr-o zona linistita din Cartierul 23 Republica, la o statie de Carrefour Pantelimon si vis-a-vis de parcul si lacul Pantelimon. Casa este amplasata pe un teren cu o suprafata totala de 150 mp. Suprafata utila este de 64 mp, iar cea construita la sol este de 78 mp. Deschidere ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

Pantelimon, Sector 3, Bucuresti

constructii anexe
5
12

constructii anexe

construcții anexe garajuri magazii căsuțe lemn diferite modeluri și materiale pt execuție . manopera montaj + materiale .

40 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Brâncoveanu,Alunisului 8

Brâncoveanu,Alunisului

Casa în curs de renovare ,100 mp ,toate utilitățile , centrala proprie,garaj ,curte libera 100 mp. Total teren 200 mp. Dubla deschidere - 8,5 m și 7 m . vecini civilizați. Acte pregătite pentru vânzare. 8 minute de mers pe jos pina la metrou.

1300 EUR/m2 | 100 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea