Promovat
Vilă individuală Băneasa, lângă lac, aproape de Herăstrău, zona Nord, direct proprietar
10
3

Vă propun spre vânzare o vilă individuală situată într-una dintre cele mai apreciate zone din Nordul Capitalei Băneasa, la doar 50 m de faleza Lacului Băneasa și la câteva minute de Parcul Herăstrău Locație excelentă, pe străzi liniștite, cu trafic redus, între Str. Gârlei și Bd. Dobrogeanu Gherea, ...

2116 EUR/m2 | 250 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vand mansardă
4
4

Vand mansardă

Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.

900 EUR/m2 | 150 m2

Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vila sector 5    300mp
9
1

vila sector 5 300mp

sunt propietar vand vila sectorul 5 str pășunilor nr 20 suprafata totala 300 mp vila are 100 mp la parter se afla un dormitor living baie și bucătărie la etaj trebuie compartimentat pret 195000 euro

975 EUR/m2 | 200 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti
6
16

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti

Vând apartament studio, situat în București într-o casă cu două etaje, având curte interioară, cu ieșire la Bulevardul Mihail Kogălniceanu, la 100 m de statuia cu același nume. Apartamentul este situat la parter, nu are geamuri înspre bulevard, deci nu se percep zgomotele, și, ce este deosebit, are o ...

1630 EUR/m2 | 46 m2

Sector 5, Bucuresti

Vînd  Locuință curte  + 2 spatii comerciale +terenuri  curte) 110 mp
5
88

Vînd Locuință curte + 2 spatii comerciale +terenuri curte) 110 mp

Vînd garsoniera curte + 2 spații comerciale total 75 mp construibili + curte interioara si la strada 40 mp strada apa, canalizare ,curent normal și trifazic etc- suprafață totala proprietate ambele imobile plus terenuri de 110 mp -pretabil locuinta la curte sau diverse afaceri strada principala ...

1458 EUR/m2 | 72 m2

Sector 3, Bucuresti

Particular vand vila P+1+M zona Vitan Dudesti
10

Particular vand vila P+1+M zona Vitan Dudesti

Vand vila situata in zona Vitan - Dudesti compusa din 3 apartamente cu intrari separate, curte. Suprafata pe etaj = 100mp. Fiecare apartament are boxe la subsol, podul este mansardat la un apartament si este mansardabil pentru celelalte.

3833 EUR/m2 | 300 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere in vila, NIcolae Titulescu - Bd. Alexandru Ioan Cuza
10
51

Zona linistita, ferita de zgomotul traficului rutier, la 2 pasi de Scoala Gimnaziala de Arte "Iosif Sava" si la cateva minute de mers pe jos pana la Piata Victoriei sau Gara de Nord. Apartament 3 camere cu intrare separata, situat la parterul unei vile P+1 (etajul 1 locuit), an constructie 1930. Detalii ...

1513 EUR/m2 | 78 m2

Gara%2bde%2bNord, Sector 1, Bucuresti

Super afacere ! vand dreptul litigios
3
62

Super afacere ! vand dreptul litigios

Vand dreptul de sechestru aupra unui imobil situat in Bucuresti,sect.1,Bucurestii Noi. Casa P+1 constructie 2009, 320 mp construiti,teren 390 mp, zona linistita. Valoarea de piata a imobilului este de peste 350.000 euro. Pretul cerut de mine pentru a vinde dreptul de sechestru este 25.000 euro ,adica ...

78 EUR/m2 | 320 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Vila 3 dormitoare
5
11

Vila 3 dormitoare

Proprietar ofer spre vânzare vila P+2 situata în Sectorul 3 zona prelungirea Bdul Nicolae Grigorescu. Vila este situata pe un teren de 284 mp din care 100 mp amprenta la sol și este formata din Subsol, parter (terasa parter, living, baie servici, casa scării, bucătărie, spațiu tehnic, garaj ), et 1 ...

1246 EUR/m2 | 281 m2

Sector 3, Bucuresti

Vila de vanzare
5
14

Vila de vanzare

Proprietar ofer spre vânzare vila P+2 situata în Sectorul 3 zona prelungirea Bdul Nicolae Grigorescu. Vila este situata pe un teren de 284 mp din care 100 mp amprenta la sol și este formata din Subsol, parter (terasa parter, living, baie servici, casa scării, bucătărie, spațiu tehnic, garaj ), et 1 ( ...

1241 EUR/m2 | 282 m2

Sector 3, Bucuresti

Imobil multifamiliar
10
2

Imobil multifamiliar

Proprietar,ofer spre vânzare un imobil multifamiliar situat in soseaua Alexandriei, in apropierea carfour Kaufland Lidl.Imobilul este construit din BCA pe o structură de beton foarte rezistentă.S,au investit materiale de înaltă calitate, începând de la fundație până la acoperiș.La cererea clientului, ...

1200 EUR/m2 | 400 m2

Soseaua Alexandriei, Sector 5, Bucuresti

Casa Tip Duplex | sector 5 | Prelungirea Ghencea
8
1

Casa Tip Duplex | sector 5 | Prelungirea Ghencea

Descoperă eleganța și confortul în noul complex rezidențial Stefi Residence! Vă prezentăm Stefi Residence, un ansamblu exclusivist de 10 case moderne, aflate în plină dezvoltare, perfect concepute pentru cei care își doresc un stil de viață rafinat și confortabil. Suprafață construită: 180 mp Suprafață ...

1128 EUR/m2 | 135 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă de vânzare   79 900 euro
10
29

Casă de vânzare 79 900 euro

Casă de vânzare fără probleme juridice, acte complete,vanzare imediată! Se vinde casă la curte de 200 m2, casa in forma de L 90 m2, curte in mijloc libera 110m2, construcție mixtă (paiantă + cărămidă), 1 bucatarie 3 camere, 1 baie, 1 hol mare, 3 magazii cu toate utilitățile funcționale,pod (sobe cu ...

400 EUR/m2 | 200 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Proprietar casa Lacul Pantelimon Catelu Cartierul 23 Republica Carrefour Pantelimon
11
12

Proprietar, vand casa din BCA intr-o zona linistita din Cartierul 23 Republica, la o statie de Carrefour Pantelimon si vis-a-vis de parcul si lacul Pantelimon. Casa este amplasata pe un teren cu o suprafata totala de 150 mp. Suprafata utila este de 64 mp, iar cea construita la sol este de 78 mp. Deschidere ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

Pantelimon, Sector 3, Bucuresti

constructii anexe
5
12

constructii anexe

construcții anexe garajuri magazii căsuțe lemn diferite modeluri și materiale pt execuție . manopera montaj + materiale .

40 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Brâncoveanu,Alunisului 7

Brâncoveanu,Alunisului

Casa în curs de renovare ,100 mp ,toate utilitățile , centrala proprie,garaj ,curte libera 100 mp. Total teren 200 mp. Dubla deschidere - 8,5 m și 7 m . vecini civilizați. Acte pregătite pentru vânzare. 8 minute de mers pe jos pina la metrou.

1300 EUR/m2 | 100 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex  Bucureștii Noi   2 Cocosi  Străulești
9
3

Duplex Bucureștii Noi 2 Cocosi Străulești

Vila în duplex în zona Bucureștii Noi 2 Cocoșii . Duplexul este la stadiul de semi gata , urmand ca dupa semnarea antecontractului clientul să-și aleagă finisajele și în decurs de 3- 6 luni sa le finisam la gata dupa placerea clientului! Imobilul este racordat la toate utilitățile ( Gaze,apa canal, ...

1750 EUR/m2 | 200 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Casa  Drumul Sarii- stradal-  metrou Academia Militara - vand sau schimb
9
18

Casa Drumul Sarii- stradal- metrou Academia Militara - vand sau schimb

Casa Drumul Sarii, stradal, situata la 100 metri de metroul Academia Militara. Suprafata totala casa si curte - 330 mp, front stradal 9 m. Conform P.U.Z. coordonator sector 6 - zona CB3: Regim maxim de inaltime P+4 P.O.T. maxim - 70% cu posibilitatea acoperirii restului terenului in proportie ...

3500 EUR/m2 | 100 m2

Sector 6, Bucuresti

Casa  pret de garsoniera  35km bucuresti
5

Casa pret de garsoniera 35km bucuresti

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct zero șapte sase șapte cinci zero cinci patru patru opt preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București ...

112 EUR/m2 | 400 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa + curte Zona Delfinului sector 2 PROPRIETAR
10
6

Casa + curte Zona Delfinului sector 2 PROPRIETAR

Casă cărămidă, singur în curte, toate utilitățile fără comision agenții Se oferă spre vânzare casă solidă din cărămidă, reconstruită integral după anul 1990 (construcția veche a fost aproape complet demolată, păstrându-se doar magazia încăperea nr. 12 din releveu). Suprafață teren: 276 mp Amprentă ...

1058 EUR/m2 | 137 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

SCHIMB   IMOBILIAR - Cartier 13 Septembrie,schimb casa 6 camere, cu apartament sau vila.
4
2

SCHIMB IMOBILIAR - Cartier 13 Septembrie,schimb casa 6 camere, cu apartament sau vila.

Proprietar,schimb casa 6 camere caramida , 3 locuri parcare in fata proprietatii (in fata cailor de acces) si unul in curte ,..RENOVABILA IN INTEGRALITATE , sau construire conform CUI -D(parcare 8 auto),P ,2ET+ETR tip penthouse ,cu terasa circulabila,H max 15 m., cca 700 mpu .In spatele proprietatii,se ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea