Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vand mansardă
4
4

Vand mansardă

Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.

900 EUR/m2 | 150 m2

Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida
20
8

vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica
10
15

vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica

Vand sau schimb teren 153 mp in Bucuresti, cu doua constructii, casa 56mp + anexa 26mp, amplasat pe colt, cu deschidere dubla, la strazile Heliade intre vii si Pancota, la 50 m de sensul giratoriu cu Doamna Ghica. Curtea si constructiile se afla in stadiu avansat de renovare, s-a inlocuit gardul, au ...

850 EUR/m2 | 153 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Herăstrău Băneasa, str.Gârlei - Dobrogeanu Gherea Schimb sau vand casa d+p+e+m 200 mp+175 mp teren
10
9

Schimb cu casa mai mică în București- Ilfov sau apartament 3-4 camere + diferența. Există și posibilitatea vânzării.Nu se percepe TVA (vânzător persoana fizica). Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare, pe baza de contract cu clauza de exclusivitate! Altfel, colaborez și cu agenții imobiliare. Preț: ...

2725 EUR/m2 | 200 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Vând casă veche la curte, în Sector.3 ( cartierul 23 august), 250mp preț negociabil. 6

Vând casă veche la curte, în Sector.3 ( cartierul 23 august), 250mp preț negociabil.

De vânzare casă veche din paianta locuibila 250mp, în Sector.3 (cartierul 23 august).

472 EUR/m2 | 250 m2

Sector 3, Bucuresti

Casa 35km de București  45000 euro negociabil
5

Casa 35km de București 45000 euro negociabil

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București adică km0 al capitalei,si 45 de minute face microbuzul pana la București ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând casă la curte
9
3

Vând casă la curte

Vând casă în județul Călărași ,comuna Gurbănești!casa are utilități apa,curent și fosa septica! Prima casa este alcătuită din 4 camere fara baie!A doua casa este alcătuită din bucătărie ,baie și încă o camera!Casa și terenul are o suprafață de 2570 mp.Langa casa avem balta de peste de la Gurbănești pentru ...

19 EUR/m2 | 2,500 m2

Sector 3, Bucuresti

Casa de vanzare plus teren Damaroaia
10
90

Casa de vanzare plus teren Damaroaia

* Va propun spre vanzare casa plus terenul aferent, locatie unde am copilarit, reprezentand o casa din cărămidă stil vagon, renovabila, la strada asfaltată, avand toate utilitățile (apa, gaze, electricitate, canalizare). *Casa este situata intr o zona de case și vile, o zona protejata, verde, curata ...

1948 EUR/m2 | 77 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Casa de vanzare Bucurestii Noi-Damaroaia
9
3

Casa de vanzare Bucurestii Noi-Damaroaia

Bucurestii Noi-Damaroaia,casa renovata recent.Cartier linistit,vecinatati decente.3 camere,pivnita,centrala.Acces usor spre centru cu metroul,autobuzul 331 si tramvai.In apropiere de parcul Bazilescu.Magazin cu de toate peste drum,in apropiere Mega Image.2 scoli si liceu in zona.De preferat clienti persoane ...

1576 EUR/m2 | 92 m2

Sector 1, Bucuresti

Casă bătrânească de vânzare + Garaj Service Auto - teren 303 mp, zona Tei
10

Proprietari, vindem casă construcție 1960, din cărămidă, cu teren 303 mp, situată pe Str. Cristea Mateescu nr. 63 (cu intrare din Bulevardul Lacul Tei) - zonă rezidențială foarte bună, în vecinătatea Facultății de Construcții București (Laborator de Hidraulică și Protecția Mediului). Proprietatea are ...

1102 EUR/m2 | 177 m2

Bulevardul%2bLacul%2bTei, Sector 2, Bucuresti

Vatra luminoasă, Parter din P+1
9
9

Vatra luminoasă, Parter din P+1

Proprietar vând casă la curte,într-un cartier select, Vatra luminoasa, zonă civilizată si liniștită, cu 3 camere, baie si bucătărie, cămară, pivniță, dispusă la parter, cu 2 intrari, suprafață 69.13,construcție 1939,fără risc seismic.Se vinde parterul, din p+1 și curtea aferentă de 81.50mp,la etaj fiind ...

3159 EUR/m2 | 69 m2

Sector 2, Bucuresti

vila demisol ,parter ,etaj1
10
23

vila demisol ,parter ,etaj1

Vila Demisol Parter Etaj cu posibiliatatea de mansardare situata in apropiere de hotel Mariott , Lidel, spitale dr.Hociota, Panduri ,scoli etc ,compusă din 4 apartamente ,2 ap cu 2 camere si 2 ap cu 3 camere , cu intrari separate , 1 apartament cu 2 camere din ea este renovat in rest casa necesita renovare,are ...

1116 EUR/m2 | 215 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica
10
15

vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica

850 EUR/m2 | 153 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vand subsol 41 m2 5

Vand subsol 41 m2

DE VANZARE SUBSOL LOCUIBL PROASPAT ZUGRAVIT ZONA CENTRALA BD DACIA CU SOS GRIVITEI O CAMERA +WC CU LAVOAR DUS SI BOILER ELECTRIC

1098 EUR/m2 | 41 m2

Sector 1, Bucuresti

propietar ofer spre vânzare vila cu 8 camere plus magazin alimentar 155 de mi EUR
10
3

de vanzare vila cu 8 camere 5 bai plus terasa plus magazin alimentar București sector 5 salaj pret scazut la 155000 euro negociabil. doresc sa o vand urgent acept credit schimb cu apa8rtament plus diferență din partea dvs pentru mai multe detalii aștept oferta dvs pretul este scazut pentru mai ...

861 EUR/m2 | 180 m2

Sector 5, Bucuresti

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri
11
2

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

1148 EUR/m2 | 400 m2

Filaret, Sector 4, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
20
8

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea