Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casa de vanzare cartierul 23 august
6
2

Casa de vanzare cartierul 23 august

Casa de vanzare in Bucuresti sector 3 zona industriilor cartier 23 august, 3 camere, bucatarie, baie, casa este renovata nemobilata si gata de vizionare, toate utilitatile plus centrala si aer conditionat, 253m patrati de teren si 67m patrati amprenta, pret negociabil. Nr tel

2239 EUR/m2 | 67 m2

Industriilor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vilă Brâncoveanu | 330 mp | Proprietar | Fără comision | Negociabil!
4
15

Zonă premium Brâncoveanu stradă liniștită, ideală pentru familie sau business! Direct proprietar fără comision! Vând vilă elegantă și spațioasă, perfectă pentru locuit sau pentru investiție (firmă, clinică, grădiniță etc.) Detalii cheie: Construită în 2010 330 mp suprafață construită ...

1455 EUR/m2 | 330 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

vila sector 5    300mp
9
1

vila sector 5 300mp

sunt propietar vand vila sectorul 5 str pășunilor nr 20 suprafata totala 300 mp vila are 100 mp la parter se afla un dormitor living baie și bucătărie la etaj trebuie compartimentat pret 195000 euro

975 EUR/m2 | 200 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti
6
16

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti

Vând apartament studio, situat în București într-o casă cu două etaje, având curte interioară, cu ieșire la Bulevardul Mihail Kogălniceanu, la 100 m de statuia cu același nume. Apartamentul este situat la parter, nu are geamuri înspre bulevard, deci nu se percep zgomotele, și, ce este deosebit, are o ...

1630 EUR/m2 | 46 m2

Sector 5, Bucuresti

Vînd  Locuință curte  + 2 spatii comerciale +terenuri  curte) 110 mp
5
88

Vînd Locuință curte + 2 spatii comerciale +terenuri curte) 110 mp

Vînd garsoniera curte + 2 spații comerciale total 75 mp construibili + curte interioara si la strada 40 mp strada apa, canalizare ,curent normal și trifazic etc- suprafață totala proprietate ambele imobile plus terenuri de 110 mp -pretabil locuinta la curte sau diverse afaceri strada principala ...

1458 EUR/m2 | 72 m2

Sector 3, Bucuresti

Particular vand vila P+1+M zona Vitan Dudesti
10

Particular vand vila P+1+M zona Vitan Dudesti

Vand vila situata in zona Vitan - Dudesti compusa din 3 apartamente cu intrari separate, curte. Suprafata pe etaj = 100mp. Fiecare apartament are boxe la subsol, podul este mansardat la un apartament si este mansardabil pentru celelalte.

3833 EUR/m2 | 300 m2

Sector 3, Bucuresti

Super afacere ! vand dreptul litigios
3
62

Super afacere ! vand dreptul litigios

Vand dreptul de sechestru aupra unui imobil situat in Bucuresti,sect.1,Bucurestii Noi. Casa P+1 constructie 2009, 320 mp construiti,teren 390 mp, zona linistita. Valoarea de piata a imobilului este de peste 350.000 euro. Pretul cerut de mine pentru a vinde dreptul de sechestru este 25.000 euro ,adica ...

78 EUR/m2 | 320 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Vila 3 dormitoare
5
11

Vila 3 dormitoare

Proprietar ofer spre vânzare vila P+2 situata în Sectorul 3 zona prelungirea Bdul Nicolae Grigorescu. Vila este situata pe un teren de 284 mp din care 100 mp amprenta la sol și este formata din Subsol, parter (terasa parter, living, baie servici, casa scării, bucătărie, spațiu tehnic, garaj ), et 1 ...

1246 EUR/m2 | 281 m2

Sector 3, Bucuresti

Vila de vanzare
5
14

Vila de vanzare

Proprietar ofer spre vânzare vila P+2 situata în Sectorul 3 zona prelungirea Bdul Nicolae Grigorescu. Vila este situata pe un teren de 284 mp din care 100 mp amprenta la sol și este formata din Subsol, parter (terasa parter, living, baie servici, casa scării, bucătărie, spațiu tehnic, garaj ), et 1 ( ...

1241 EUR/m2 | 282 m2

Sector 3, Bucuresti

Imobil multifamiliar
10
2

Imobil multifamiliar

Proprietar,ofer spre vânzare un imobil multifamiliar situat in soseaua Alexandriei, in apropierea carfour Kaufland Lidl.Imobilul este construit din BCA pe o structură de beton foarte rezistentă.S,au investit materiale de înaltă calitate, începând de la fundație până la acoperiș.La cererea clientului, ...

1200 EUR/m2 | 400 m2

Soseaua Alexandriei, Sector 5, Bucuresti

Casa Tip Duplex | sector 5 | Prelungirea Ghencea
8
1

Casa Tip Duplex | sector 5 | Prelungirea Ghencea

Descoperă eleganța și confortul în noul complex rezidențial Stefi Residence! Vă prezentăm Stefi Residence, un ansamblu exclusivist de 10 case moderne, aflate în plină dezvoltare, perfect concepute pentru cei care își doresc un stil de viață rafinat și confortabil. Suprafață construită: 180 mp Suprafață ...

1128 EUR/m2 | 135 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă de vânzare   79 900 euro
10
30

Casă de vânzare 79 900 euro

Casă de vânzare fără probleme juridice, acte complete,vanzare imediată! Se vinde casă la curte de 200 m2, casa in forma de L 90 m2, curte in mijloc libera 110m2, construcție mixtă (paiantă + cărămidă), 1 bucatarie 3 camere, 1 baie, 1 hol mare, 3 magazii cu toate utilitățile funcționale,pod (sobe cu ...

400 EUR/m2 | 200 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

constructii anexe
5
12

constructii anexe

construcții anexe garajuri magazii căsuțe lemn diferite modeluri și materiale pt execuție . manopera montaj + materiale .

40 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Duplex  Bucureștii Noi   2 Cocosi  Străulești
9
3

Duplex Bucureștii Noi 2 Cocosi Străulești

Vila în duplex în zona Bucureștii Noi 2 Cocoșii . Duplexul este la stadiul de semi gata , urmand ca dupa semnarea antecontractului clientul să-și aleagă finisajele și în decurs de 3- 6 luni sa le finisam la gata dupa placerea clientului! Imobilul este racordat la toate utilitățile ( Gaze,apa canal, ...

1750 EUR/m2 | 200 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Casa  pret de garsoniera  35km bucuresti
5

Casa pret de garsoniera 35km bucuresti

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct zero șapte sase șapte cinci zero cinci patru patru opt preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București ...

112 EUR/m2 | 400 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa + curte Zona Delfinului sector 2 PROPRIETAR
10
7

Casa + curte Zona Delfinului sector 2 PROPRIETAR

Casă cărămidă, singur în curte, toate utilitățile fără comision agenții Se oferă spre vânzare casă solidă din cărămidă, reconstruită integral după anul 1990 (construcția veche a fost aproape complet demolată, păstrându-se doar magazia încăperea nr. 12 din releveu). Suprafață teren: 276 mp Amprentă ...

1058 EUR/m2 | 137 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

Vand casa curte zona Bucurestii Noi.
10
15

Vand casa curte zona Bucurestii Noi.

Vând casă la curte in spatele parcului Bazilescu parter etaj și mansardă.2 garaje.3 locuri de parcare stradală in dreptul porților.In curte se afla un alt corp de clădire(birou) format din camera principala.hol și bae.cu posibilitate anexare casa pentru 2 familii.bolta vie de la intrare in curte până ...

2773 EUR/m2 | 110 m2

Bucureștii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vand mansardă
4
4

Vand mansardă

Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.

900 EUR/m2 | 150 m2

Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti

casa si teren
1

casa si teren

casa la curte în colentina pe sos Andronache. Casa este locuibila. Utilitati: Gaze, apa,lumina,cablu TV și internet.casa deține 6 camere, 3bucatarii,3 bai o pivniță. Are și un magazin stradal ce întra în preț.Curtea are o anexa ce servește pt garaj. Are cadastru, intabulare. Direct proprietar.

2320 EUR/m2 | 241 m2

Sector 2, Bucuresti

Vând vilă, Băneasa, Vatra Nouă, Sisești, sector 1