Promovat
Casa  parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor
11

Casa parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor

Se vinde casa cu parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor, casa are 4 camere, conf 1, decomandat, supraf. 127 mp teren 250 mp. an constructie 2022, casa este facuta din caramida, la parter se afla living-ul, bucataria si o baie, la etaj cele 3 dormitoare si baia. Casa are canalizare, ...

2047 EUR/m2 | 127 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Complex rezidențial exclusivist de case individuale
17
2

Complex rezidențial exclusivist de case individuale

Descoperă noul tău cămin într-un ansamblu rezidențial modern, format din case individuale P+1+M, amplasat într-o zonă cu potențial excelent de dezvoltare! Localizare ideală: Complexul beneficiază de acces facil din două străzi și se află într-o zonă în plină expansiune, în imediata apropiere a unei ...

1429 EUR/m2 | 210 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Militari- Lujerului- Virtutii- Pasaj Ciurel- Lacul Morii
19
8

Militari- Lujerului- Virtutii- Pasaj Ciurel- Lacul Morii

Top Home Advisors va propune spre vanzare o casuta compusa din P+1, cu o amprenta de 48.26 mp, total mp utili 85.64, 2 camere, bucatarie deschisa, 2 gr sanitare, garaj, curte, teren 175.7 mp, constructie 2006, toate utilitatile. Casa este construita din beton armat- sistem Amvic. Pentru mai multe detalii ...

2452 EUR/m2 | 86 m2

regie, Sector 6, Bucuresti

Promovat
VILA ULTRACENTRALA IDEAL  INVESTITIE
14

VILA ULTRACENTRALA IDEAL INVESTITIE

Va prezint spre vanzare o proprietate cu farmec autentic, în inima Bucureștiului Situată în centrul capitalei, în imediata apropiere a Casa RADIO, pe strada Gen. H. M. Berthelot nr. 69A, această casa reprezintă o oportunitate rară pentru cei care apreciază eleganța arhitecturii de epocă și potențialul ...

2179 EUR/m2 | 179 m2

Stirbei Voda, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa individuala P+1+pod*218 mp*Teren 600 mp*Pe colt*Andronache-Ropotului
15
3

Avem placerea sa va prezentam o casa P+1+pod, situata pe strada Ropotului nr.24, la intersectia cu strada Tesatoarelor, in cartierul Andronache/ Colentina. Proprietatea beenficaza si de un teren de aprox. 600 mp, din care liber este 460 mp. Imobilul este amplasat pe colt, la intersectia strazilor Tesatoarelor ...

1830 EUR/m2 | 218 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

casa 3 camere si anexa
4
2

casa 3 camere si anexa

Vand casa 3 camere cu aneza . curte 181 mp. casa are izolatie . In interior mici investitii.

3538 EUR/m2 | 65 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă la curte pe parter, situată la 300 metrii de metrou Mihai Bravu
10
12

De vânzare din vară,Casă pe parter,an 1980, compusă din 3 camere+1 cameră anexă de casă,baie, bucătărie. Toate utilitățile proprii..Teren 136 M2, cu drum de acces prin curtea mea și pentru vecina din planul 2,nu este curte comună. Situată la 300 metrii de metrou Mihai Bravu. Grădinițe, școli, biserică, ...

2028 EUR/m2 | 71 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Reședință Modernă cu Finisaje Distinse
19

Reședință Modernă cu Finisaje Distinse

Acasă începe aici Există locuințe. Și există spații care devin „acasă” din primul pas. Lumina intră generos prin ferestrele largi și se așază natural peste pardoseala caldă. Zona de zi este deschisă, aerisită, pregătită pentru seri lungi în familie, pentru râsete, pentru liniștea de după o zi plină. Bucătăria ...

1710 EUR/m2 | 114 m2

Sector 5, Bucuresti

Case de vanzare strada jadului Bragadiru
5

Case de vanzare strada jadului Bragadiru

Case de vanzare intrun complex de 8 vile strada jadului mai multe detali la telefon

1389 EUR/m2 | 151 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa Vila Berceni Grand Arena 0% comision
5
1

Casa Vila Berceni Grand Arena 0% comision

Ambiant Concept vă propune spre vânzare 0% comision casa vilă Duplex parter+ 2 etaje la parter living cu bucătărie open space , grup sanitar , la etajb1, 2 dormitoare baie balcon , la etaj 2 baie Robby Room dormitor birou 28 mp 180 mp curte individuală , suprafață utilă 135 mp , caramida iazolata ...

1889 EUR/m2 | 135 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Baneasa - Teisani, vila P+1E, 6 camere, suprafata utila 212 mp
15

Baneasa - Teisani, vila P+1E, 6 camere, suprafata utila 212 mp, (suprf. construita 250 mp), an 2008, teren 553 mp, deschidere 30 m, trei grupuri sanitare, garaj, centrala termica, in apropierea padurii, intabulat, comision 0, pret vanzare 650.000 EUR negociabil

3066 EUR/m2 | 212 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

C.tie 2025 sector 3 nelocuită
5
10

C.tie 2025 sector 3 nelocuită

Liberă , nefinisat la interior, adică fără gresie și faianță dar zugrăvit În alb . teren 83 mp.din care jumătate este amprenta locuinței ,având la parter bucătărie și living open space de asemeni posibilitatea extinderii,in spate cu o încăpere pt grup sanitar de serviciu și depozitare unelte.La taj sunt ...

2222 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
OPORTUNITATE - Popa Nan-Unirii - casa de renovat cu teren 432 mp
11
1

De vanzare casa de renovat cu teren de 432 mp, una dintre cele mai mari suprafete din zona ultracentrala. Imobilul se afla pe Cezar Bolliac, in aria de vile si isi asteapta viitorul proprietar pentru a-i oferi confort, o oaza de verdeata si de liniste in chiar inima capitalei. Nu este doar un teren, ...

3747 EUR/m2 | 120 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri
11
2

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

1148 EUR/m2 | 400 m2

Filaret, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand Vila metrou pallady 400 metri utili teren 400 mp metrou pantelimon
20
6

Vand Vila metrou pallady 400 metri utili teren 400 mp metrou pantelimon structura beton

573 EUR/m2 | 400 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

Vanzare 2 camere Bd.Maresal Averescu 5, vedere spate, comision 0% Arcul de Triumf Casin Domenii 1 Ma
10
3

VIZIONARI zilnic cu programare telefonica VANZARE 2 camere Arcul de Triumf - Maresal Averescu 5 Reprezentare Exclusiva Vanzator, COMISION 0% pentru cumparator! Vanzare apartament cu 2 camere pe Bulevardul Maresal Alexandru Averescu, nr 5, avand o pozitie excelenta intr-o zona apreciata a capitalei, ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Vanzare teren intravilan 730mp Baneasa   Vatra Noua - Strada Cernesti 22 Jandarmeriei Apicultorilor
10
6

Vanzare teren intravilan 730mp Baneasa Vatra Noua - Strada Cernesti 22 Jandarmeriei Apicultorilor

Reprezentare Exclusiva Vanzator - COMISION 0% pentru cumpărător Avem placerea de a va oferi spre vanzare un teren intravilan de 730mp cu Proiect autorizat locuinta unifamiliala P+1 CASA CU NUC Localizare: Baneasa Vatra Noua - Strada Cernesti, nr. 22, sector 1, Bucuresti zona de nord, cu acces ...