Promovat
OPORTUNITATE - Popa Nan-Unirii - casa de renovat cu teren 432 mp
11
1

De vanzare casa de renovat cu teren de 432 mp, una dintre cele mai mari suprafete din zona ultracentrala. Imobilul se afla pe Cezar Bolliac, in aria de vile si isi asteapta viitorul proprietar pentru a-i oferi confort, o oaza de verdeata si de liniste in chiar inima capitalei. Nu este doar un teren, ...

3747 EUR/m2 | 120 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vilă elegantă în zona Primăriei Sector 1 - la 10 minute de Piața Victoriei
10
3

Situată într-o zonă rezidențială exclusivistă, liniștită și sigură, chiar în apropierea Primăriei Sectorului 1, această casă modernă, construită în 2015, îmbină perfect confortul urban cu intimitatea unei locuințe private. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către Piața Victoriei, Șoseaua Kiseleff ...

3492 EUR/m2 | 126 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ozana - 1 Decembrie 1918 - vila superba finalizata in 2025 / 4 camere si 4 bai
18

Vila Duplex P+2 - Finalizata 2025 - 4 camere / 4 bai - Pallady / Ozana / 1 Decembrie 1918 - Drumul Gura Fagetului nr. 18. Proprietar persoana fizica ofera spre vanzare un duplex modern, finalizat in 2025, situat intr-un complex privat din zona Pallady – Titan, securizat cu poarta de acces. Locuinta ...

2951 EUR/m2 | 144 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
13 Septembrie- Tudor Vladimirescu -Piata Chirigiu
20
4

13 Septembrie- Tudor Vladimirescu -Piata Chirigiu

Top Home Advisors va propune spre vanzare un imobil compus din S+P+1, compus din: S= camera tehnica, doua camere depozitare P= hol, camera, dining+ living, bucatarie, gr sanitar, debara, casa scarii M= 2 dormitoare cu baie proprie, camera 17.20 mp, grup sanitar, hol, casa scarii. Imobilul este mobilat ...

2424 EUR/m2 | 165 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Militari- Lujerului- Virtutii- Pasaj Ciurel- Lacul Morii
19
8

Militari- Lujerului- Virtutii- Pasaj Ciurel- Lacul Morii

Top Home Advisors va propune spre vanzare o casuta compusa din P+1, cu o amprenta de 48.26 mp, total mp utili 85.64, 2 camere, bucatarie deschisa, 2 gr sanitare, garaj, curte, teren 175.7 mp, constructie 2006, toate utilitatile. Casa este construita din beton armat- sistem Amvic. Pentru mai multe detalii ...

2452 EUR/m2 | 86 m2

regie, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Casa individuala P+1+pod*218 mp*Teren 600 mp*Pe colt*Andronache-Ropotului
15
3

Avem placerea sa va prezentam o casa P+1+pod, situata pe strada Ropotului nr.24, la intersectia cu strada Tesatoarelor, in cartierul Andronache/ Colentina. Proprietatea beenficaza si de un teren de aprox. 600 mp, din care liber este 460 mp. Imobilul este amplasat pe colt, la intersectia strazilor Tesatoarelor ...

1830 EUR/m2 | 218 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

casa 3 camere si anexa
4
2

casa 3 camere si anexa

Vand casa 3 camere cu aneza . curte 181 mp. casa are izolatie . In interior mici investitii.

3538 EUR/m2 | 65 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Reședință Modernă cu Finisaje Distinse
19

Reședință Modernă cu Finisaje Distinse

Acasă începe aici Există locuințe. Și există spații care devin „acasă” din primul pas. Lumina intră generos prin ferestrele largi și se așază natural peste pardoseala caldă. Zona de zi este deschisă, aerisită, pregătită pentru seri lungi în familie, pentru râsete, pentru liniștea de după o zi plină. Bucătăria ...

1710 EUR/m2 | 114 m2

Sector 5, Bucuresti

Case de vanzare strada jadului Bragadiru
5

Case de vanzare strada jadului Bragadiru

Case de vanzare intrun complex de 8 vile strada jadului mai multe detali la telefon

1389 EUR/m2 | 151 m2

Sector 5, Bucuresti

Baneasa - Teisani, vila P+1E, 6 camere, suprafata utila 212 mp
15

Baneasa - Teisani, vila P+1E, 6 camere, suprafata utila 212 mp, (suprf. construita 250 mp), an 2008, teren 553 mp, deschidere 30 m, trei grupuri sanitare, garaj, centrala termica, in apropierea padurii, intabulat, comision 0, pret vanzare 650.000 EUR negociabil

3066 EUR/m2 | 212 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

C.tie 2025 sector 3 nelocuită
5
10

C.tie 2025 sector 3 nelocuită

Liberă , nefinisat la interior, adică fără gresie și faianță dar zugrăvit În alb . teren 83 mp.din care jumătate este amprenta locuinței ,având la parter bucătărie și living open space de asemeni posibilitatea extinderii,in spate cu o încăpere pt grup sanitar de serviciu și depozitare unelte.La taj sunt ...

2222 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri
11
2

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

1148 EUR/m2 | 400 m2

Filaret, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand Vila metrou pallady 400 metri utili teren 400 mp metrou pantelimon
20
6

Vand Vila metrou pallady 400 metri utili teren 400 mp metrou pantelimon structura beton

573 EUR/m2 | 400 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe
9

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe

Descoperă oportunitatea perfecta de a deveni proprietar al unei case spațioase și versatile situata într-o zona liniștită din București zona Fundeni Detalii propietate:casa cu 2 etaje(parter etaj 1 si etaj 2) foarte solida construita din cărămidă. Suprafața utila a casei este de 340 mp. Proprietatea ...

726 EUR/m2 | 620 m2

Sector 2, Bucuresti

Casa din 3 camere cu curte Giulesti sector 1
10
5

Casa din 3 camere cu curte Giulesti sector 1

Proprietar ofer spre vanzare o casa cu curte in zona fostei piete Giulesti, pe str. Artarului, sector 1. Casa are o suprafata construita de 88 mp, o suprafata desfasurata de 113 mp (incluzand o pivnita de 25 mp) si o suprafata utila de 70 mp. Casa este compusa din 3 camere (living si 2 dormitoare) ...

2643 EUR/m2 | 70 m2

Giulesti, Sector 1, Bucuresti

Imobil multifamiliar
10
2