Case si vile de vanzare Sector 5

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Bucuresti Sector 5 Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila 7 camere 285.000 euro, negociabil
10
11

Vila 7 camere 285.000 euro, negociabil

PROPRIETAR ofer spre vanzare, vila 7 camere, zona parc Humulesti: S+P+1E+M, constructie 2004, Su = 249,7 mp, Sc = 315 mp, Steren = 292 mp. Zidarie caramida de 47 cm. Gresie, faianta, parchet masiv stejar usi interioare stejar masiv . Ferestre termopan Veka. Centrala Termica 35 KW. Usa metalica cu luminator ...

1140 EUR/m2 | 250 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Vând casă Sector 5
7
4

Vând casă Sector 5

Vând casă de cărămidă zona Strada Spulber. Regim parter, edificată 1970 si renovată interior 2025, cu izolație pardoseala, plasa Buzău și tencuiala noua, tavane rigips și izolație vată in pod, instalație electrică și sanitara noi, centrala proprie in condensație, calorifere noi Romstal. Teren 300 mp, ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Sector 5, Bucuresti

vila sector 5    300mp
9
1

vila sector 5 300mp

sunt propietar vand vila sectorul 5 str pășunilor nr 20 suprafata totala 300 mp vila are 100 mp la parter se afla un dormitor living baie și bucătărie la etaj trebuie compartimentat pret 195000 euro

975 EUR/m2 | 200 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă individuală,P+1 ,Cartier Antiaeriana
10
25

Casă individuală,P+1 ,Cartier Antiaeriana

VA ROG SUNATI DOAR DUPA ORA 16 . Te-ai săturat să cauți 20 de minute un loc de parcare .ZERO Stres cu Parcarea! Te-ai săturat să auzi bormașina vecinului de deasupra sâmbătă dimineața sau să plătești întreținere uriașă la un bloc vechi din anii '80? Această casă din zona Antiaeriană nu este doar ...

1944 EUR/m2 | 125 m2

Antiaeriana, Sector 5, Bucuresti

Vând P+1, urgent
5
14

Vând P+1, urgent

P+1: P = living ,baie bucătărie Et.= 2 camere, baie , hol, terasa Toate utilitățile Suprafata teren 230 m.p.(liber 157m.p.) Suprafata construita 146 m.p.; amprenta sol 73 m.p.

1199 EUR/m2 | 146 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa un singur nivel si curte
5
10

Casa un singur nivel si curte

Casa curte Teren in suprafata de 148 mp Constructie locuinta 73 mp Curte 52m Anexa magazie 12 mp Anexa garaj 11mp Usa garaj 2.55 Gard 5.52 Deschidere totala 8m Casa caramida, izolata pe exterior cu polistiren si tencuiala Acoperita cu tabla zincata integral Curtea pavata cu gresie de exterior In interior ...

1575 EUR/m2 | 73 m2

Sector 5, Bucuresti

propietar ofer spre vânzare vila cu 8 camere plus magazin alimentar 155 de mi EUR
10
3

de vanzare vila cu 8 camere 5 bai plus terasa plus magazin alimentar București sector 5 salaj pret scazut la 155000 euro negociabil. doresc sa o vand urgent acept credit schimb cu apa8rtament plus diferență din partea dvs pentru mai multe detalii aștept oferta dvs pretul este scazut pentru mai ...

861 EUR/m2 | 180 m2

Sector 5, Bucuresti

Teren + Casa Salaj Rahova
8
16

Teren + Casa Salaj Rahova

Vânzare directă de la proprietar Ofer spre vânzare teren cu construcții, situat pe Strada Amurgului, cartier Rahova, București (Sector 5). Detalii proprietate: Suprafață utilă: 98 mp Suprafață totală teren: 458 mp Deschidere stradală: 14 ml Stradă asfaltată, iluminat public Construcții existente pe teren: Casa ...

1643 EUR/m2 | 98 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vând Casa 5 camere P+2 Tiparnitei - Giurgiului
10
5

Vând Casa 5 camere P+2 Tiparnitei - Giurgiului

Proprietar vând casă tip înșiruite 6 unități an construcție 2020, în Sectorul 5 strada Tiparnitei , nr. 65, în suprafață de 150 mp, construit P+2, structurată astfel: Parter living cu suprafața de 18.53 mp bucătărie cu suprafața de 9.98 mp baie cu suprafața de 3.15 mp hol si scară cu suprafața de ...

1102 EUR/m2 | 127 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Casa de vanzare
4

Casa de vanzare

Casa de vanzare București, str Stiintei.Terenul este pe colt cu deschidere la Str Dantelei de 16,3 m iar pe Str Stiintei deschidere 32 .Suprafata casa 84 ,centrala termica pe gaz .Racordata la apa.Casa este din BCA.Suprafata teren 539.4mp.Pe teren mai este o casa de caramida dar nelocuita.Are si gar ...

2976 EUR/m2 | 84 m2

Sector 5, Bucuresti

casa de vanzare
5
6

casa de vanzare

proprietar vând casă în Rahova cu 10 camere din care 6dormitoare 2bai 2bucatarii beci generos curte acte la zi cadastru intabulare etc. toate utilitățile

853 EUR/m2 | 170 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă la curte de vânzare
5
8

Casă la curte de vânzare

Vând casă la curte, construcție din anul 2000, parter și etaj. Parterul este compus din 2 camere, hol, bucătărie mare, baie de serviciu pivniță. Mansarda este compusă din două camere, hol, baie, terasă, construcție din lemn cu izolație și îmbrăcate în lambriu de lemn. Curtea este pavată cu gresie. Zonă ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Sector 5, Bucuresti

 Vand casa 2 camere zona Petre Ispirescu
10
15

Vand casa 2 camere zona Petre Ispirescu

casa 2 camere cu suprafata utila 50mp partial mobilata,baie,bucatarie mare, incalzire cu centrala termica si calorifere,iar vara este aer conditionat nou, cablu tv,wi fi, supraveghere cu web cam, geamuri si usi termopan,baia cu cabina de dus moderna,pe jos parchet si gresie, acoperis nou ,tabla ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vând casa în Padureni
8
22

Vând casa în Padureni

Vând casa în com. Pădureni, la 30 km de București cu un teren de 3300 mp. Casa are apă curenta, fosa ecologica, baie, bucătărie, și 4 camere, locuibil. Are doua centrale, una pe lemne și una pe gaze amândouă funcționale. Pe terenul considerat gradina are un solar, o vie cu cel puțin 400 butuci, și o ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă premium individuala P+1+M, gata de mutare, curte proprie, complex privat
10
1

Casă modernă P+1+M, se vinde direct de la proprietar, construită și amenajată cu finisaje premium, situată într-un complex privat cu acces securizat prin poartă automată (telecomandă sau apel telefonic). - Gata de mutare - Bucatarie mobilată și utilată - Finisaje premium și automatizări smart - Toate ...

1346 EUR/m2 | 156 m2

Granita cu Bragadiru, Sector 5, Bucuresti

Rahova Sebastian - casa de vanzare- 83mp C RS
10
37

Rahova Sebastian - casa de vanzare- 83mp C RS

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare un imobil situat in zona Rahova- Sebastian, suprafata 83 mp, deschidere 6mp, 2 intrari, grup sanitar, centrala proprie, 380W, liber, etc Acces rapid catre toate mijoloacele de transport. Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati.

1157 EUR/m2 | 83 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vand casa P+1E Sector 5
3
2

Vand casa P+1E Sector 5

Vand casa P+1E pe Sos Bucuresti-Magurele,locuința se afla in Sectorul 5 cu o suprafață de 188mp 5 camere,2 grp sanitare,2 bucatarii,balcon necesita renovare parțială,detalii la numărul de telefon 077084125. Propietar direct fara agentii.

1667 EUR/m2 | 150 m2

Magurele, Sector 5, Bucuresti

teren toporaș sector 5 2

teren toporaș sector 5

vând casă cu teren 300mp in București sector 5 pe toporaș, deschidere 11 m, 29 m lungime, toate utilitățile, casa are 3 camere locuibile, baie, încălzire centrală pe gaz, bucătărie separat (anexă) 2 magazii, garaj și alte anexe, casa este veche dar întreținută (din 1928), doar pentru cei interesați, ...

2661 EUR/m2 | 62 m2

Sector 5, Bucuresti

Rahova Sebastian - casa de vanzare- 83mp C S S
10
30

Rahova Sebastian - casa de vanzare- 83mp C S S

1157 EUR/m2 | 83 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Casa Individuala Mobilata & Utilata LUX | Sp+P+E+M 350mpu + Garaj 2 masini | 2 intrari | 0% comision
10
4

Reprezentare exclusiva. Comision 0% cumparator ! EXCLUS intermediari, agentii imobiliare, promoteri si orice forma de preluare si promovare imobil. Imobilul se vinde exact ca in poze, totul inclus ! Localizare: Imobil situat in Bucuresti sector 5 sos. Bucuresti Magurele nr. 49, constituit din: A.Teren ...

1394 EUR/m2 | 350 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

vanzare imobil, teren Bucuresti, zona sos Giurgiului

vanzare imobil, teren Bucuresti, zona sos Giurgiului

casa ( diverse corpuri ), utilitati, gaze ,centrala termica, teren 677 mp,

Sector 5, Bucuresti

casa de vânzare 1

casa de vânzare

Se vinde casa sector5 Margeanului 3 camere,baie, bucătărie Suprafața 120 toate utilitățile

929 EUR/m2 | 70 m2

Sector 5, Bucuresti

casa de vânzare 5

casa de vânzare

Se vinde casa sector5 la 3 minute de farmacia tei 5camere, baie, bucătărie, apa, gaze,canal,centrală. Suprafața 400mp deschidere 20m

564 EUR/m2 | 250 m2

Sector 5, Bucuresti

casa de vânzare 11

casa de vânzare

Se vinde casa sector5 Margeanului Suprafața 150mp toate utilitățile 3 camere baie,bucătărie

700 EUR/m2 | 100 m2

Sector 5, Bucuresti

Schimb casă 6 camere veche renovată Bdul Pieptănari cu vilă nouă minimum 4 camere
4
3

Schimb casă 6 camere, 3 parter, 3 la mansardă,două băi, teren 250m2,scară exterioară, foișor lemn, renovată, izolată, centrală proprie, toate utilitățile, stradal Bdul Pieptănari cu vilă nouă minimum 4 camere Domnești, Prelungirea Ghencea, Popești Leordeni.

250 m2

Sector 5, Bucuresti

Branesti casa de vanzare
3

Branesti casa de vanzare

Casa Pasarea Branesti 220 mp utili,p+1+mansarda,casa 100mp pe nivel ,terasa pe spate cu beci in ea ,utilitati apa canal ,gaze,curent trifazic,aproape finisata ,strada asfaltata langa lacul Pasarea o zona foarte linistita vecini foarte buni,Casa se poate viziona decat Duminica teren 750mp.Autorizatiede ...

1068 EUR/m2 | 220 m2

Sector 5, Bucuresti

casa de vanzare
5
1

casa de vanzare

Proprietatea are o suprafață de 450 metri pătrați și include cel puțin 4 camere. Partea de mobilier și utilare este parțială, dar dispune de un spațiu generos pentru familie. Dispune de toate facilitățile necesare: apă gaze canal centrală proprie, garaj. Mai multe detalii la telefon

1120 EUR/m2 | 250 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand casa la curte situata in Bucuresti, sector 5, in spatele pietii Rahova.
10
24

Casa este nelocuita acum, parter cu 5 camere, bucatarie, baie cu cada,hol, subsol cu centrala termica, calorifere in fiecare camera, magazie si o gradina de 153 mp. In total, casa si gradina au 361 mp. Adresa este str. Cosoveni nr. 1, colt cu str. Pucheni nr. 54.

Sector 5, Bucuresti

Vând casă la curte

Vând casă la curte

Casa la curte, demisol, parter, etaj, 3 dormitoare, 1 living, baie, bucătărie. Stradal, pozitie pe colt, deschidere la doua strazi, ideal locuinta sau spatiu comercial. Constructie caramida dubla, etaj din lemn. Toate utilitatile, apa, canal si gaz. Suprafata construita 140 mp

1993 EUR/m2 | 140 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Casa de vanzare Petre Nenciu
5
2

Casa de vanzare Petre Nenciu

Casă cu suprafață de 200 mp. Imobilul este compus din 5 camere, bucătărie+ bucătărie de vară, 2 băi și terasă. Dispune de centrală proprie, geamuri termopan. Curte amenajată + 2 locuri de parcare + garaj si subsol din garaj. Situată într-o zonă liniștită, cu acces rapid către oraș. Preț: 99.000 ...

475 EUR/m2 | 200 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa 13 Septembrie (zona Marriott)
9
23

Casa 13 Septembrie (zona Marriott)

Vă propunem spre vânzare o proprietate unică, situată pe strada Sabinelor, într-o zonă liniștită și totodată aproape de centrul orașului. La doar câțiva pași de Hotel Marriott, imobilul este alcătuit din două corpuri de clădire ce pot fi folosite atât ca locuință familială, cât și pentru investiție (birouri, ...

1102 EUR/m2 | 118 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Casa 88mp + curte 200mp, Pieptanari sect.5 185000 eur negociabil
7
9

Casa veche 88mp, renovabila, curte 200mp, 5 minute metrou, tramvai, autobuz, 3 camere, baie, camara, beci, caramida, centrala gaz, toate utilitatile, acte cadastru

2102 EUR/m2 | 88 m2

Eroii Revolutiei, Sector 5, Bucuresti

Vand teren +  cu casă de vânzare, suprafață totala 242mp
10
2

Vand teren + cu casă de vânzare, suprafață totala 242mp

Teren intravilan 242 mp, deschidere 16,1 m, formă aproape pătrată ideal pentru construcție eficientă (casă sau duplex). Utilități: gaz, apă, canalizare, electricitate Acces direct din stradă Zonă liniștită, doar case Teren rar disponibil în zonă Construcție existentă utilizabilă sau demolabilă. Proprietate ...

3134 EUR/m2 | 67 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament la curte, 2 camere   oportunitate investiție   necesită renovare   zonă bună
7
10

Apartament la curte, 2 camere oportunitate investiție necesită renovare zonă bună

Se oferă spre vânzare direct de la proprietar apartament situat la curte, în București, Sector 5, zona Parcul Carol - Eroii Revoluției, cu acces rapid către centrul orașului. NU este la bloc, imobil tip casă. Suprafață utilă: 30,70 mp Compartimentare: 2 camere, bucătărie și baie Pivniță aproximativ 5 ...

126 EUR/m2 | 31 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă individuală  P+1E
10
10

Casă individuală P+1E

Proprietar, vând casă individuală P+1E+Mansardă locuibilă+Terasă Parter: Living, bucătărie+dinning, baie, hol, cameră tehnică, debara Etaj 1: 2 dormitoare, baie, living, balcon

993 EUR/m2 | 150 m2

Sector 5, Bucuresti

Vila deosebita cu arhitectura unica   Prelungirea Ghencea
10

Vila deosebita cu arhitectura unica Prelungirea Ghencea

AES0777 - ANAID Estate Solutions va propune spre vanzare o vila deosebita, cu arhitectura unica situate in zona Prelungirea Ghencea, o zona rezidentiala moderna, apreciata pentru liniste, spatii verzi si acces facil catre principalele artere ale orasului. Constructia are o suprafata de desfasurata de ...