Teren in Timisoara
3
1

Teren in Timisoara

VAND TEREN IN TIMISOARA , CU CF TIMISOARA, CU DESTINATIA SERVIICI,P +2 E, PROCENT OCUPARE TEREN 40%,O PARCELA DE 720 MP SI O PARCELA DE 1120MP, SE POT UNIFICA. PARCELELE SUNT SITUATE PE COLT,CU ACCES LA TREI STRAZI, TOATE UTILITATILE (APA, CANAL, GAZ, CURENT TRIFAZIC, HIDRANT). ZONA ESTE DEZVOLTATA, ...

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 25 apartamente-Torontalului
1

Teren 25 apartamente-Torontalului

REX Imobiliare, va ofer acum oportunitatea achizitionarii unui teren generos cu destinatie rezidentiala pentru 25 apartament in zona Torontalui. Terenul in suprafata de 1500mp, cu un front generos de 35ml, cu, certificat de urbanism cu urmatorii coeficienti regim de inaltime S+P+2E+Er, POT: 35%, CUT:1.3 ...

1,522 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Teren industrial, 7 ha, intravilan, Calea Sagului
5
3

Oportunitate de investitie! Teren intravilan industrial, de vanzare in Timisoara, zona Sud, Calea Sagului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil industrial de vanzare in Timisoara, zona Sud, avand o suprafata de 70.000 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 200 ml la strada asfaltata, zona Calea ...

70,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren,parcela,866 mp,front 19 m,Ciarda Rosie,156000  1

Teren,parcela,866 mp,front 19 m,Ciarda Rosie,156000

Teren,parcela,866 mp,front 19 m,Ciarda Rosie,156000

866 m2

Timisoara, Timis

Vand teren Timisoara,Torontalului
3
1

Vand teren Timisoara,Torontalului

Super investiție pe termen scurt. In Octombrie demarează lucrarile la centura de vest ...Vand teren în 9.78ha in Timisoara,Calea Torontalului. Terenul se afla la 400m de strada principala ,DN 6,viitoarea centura de vest si parcul industrial si tehnologic Timisoara. După realizarea centurii statutul terenului ...

Timisoara, Timis

Teren de vanzare 7

Teren de vanzare

Vand teren pentru comert industrial,hale,fabrica,benzinarie,spalatorie auto,cimitir,cimitir masini,casa de nunti,drumu sacalazului imediat dupa fabrica de tigari,a lui Zaher,1.5 ha frs 47 ml.pe spate se pot construi si case

11,500 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Teren Intravilan 680 m, langa Hornbach, Calea Buziașului, Timișoara
6
5

Proprietar (nu firma), Vand teren in Ciarda Rosie, FARA UTILITATI la parcela. Terenul apartine de Timisoara. Regim de inaltime: Demisol+Parter+2E+ER(etaj retras)+Mansarda. Se pot construi DUPLEX, Locuinte individuale , Locuinte colective (confirmat de primaria Timisoara - am documentul ce confirma). Zona ...

682 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren de vanzare
4
8

Teren de vanzare

teren de vanzare pe calea torontalul, zona Metro 693 m3 , pentru casa sau duplex , puz i utilita i.

693 m2

Timisoara, Timis

Teren 480 mp intravilan Zona Ronat-curti constructii
1
1

Teren 480 mp intravilan Zona Ronat-curti constructii

Teren de vânzare – Ronaț, Timișoara 75.000 € | Comision 0 Locație excelentă, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru familie Suprafață: ✔️ 324 mp în acte ✔️ ~480 mp în realitate Dimensiuni: ▪️ Front stradal: 15 m ▪️ Adâncime: 32 m ️ Utilități complete: ✔️ Gaz ✔️ Curent ✔️ Apă & canalizare ✔️ ...

480 m2

ronat, Timisoara, Timis

teren  intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .
9
1

teren intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .

Vânzare: Teren cu Fundație și Materiale de Construcție Aproape de Timișoara** **Locație:** 30 km de Timișoara (Cenei ) **Preț:** 50.000 euro **Detalii teren:** - **Suprafață:** Teren îngrădit, dotat cu temelie din beton și plasă - **Fundație:** 1m adâncime, 50cm lățime - **Amprenta casei:** 14m ...

1,060 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox
3
1

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox

Proprietar vand teren 5750 mp in Calea Torontalului, pe str. Atanasie Demian, in apropiere Vox. Front stradal 40ml, adancime 163ml. Posibilitate achizitionare teren alaturat 4730mp, total 10.500mp. Drum asfaltat, toate utilitatile.Pret 160 euro mp negociabil. Tel:

Timisoara, Timis

Vand fanete Brasov
1

Vand fanete Brasov

Vand fanete in Ardeal in jur de 5 hectare la pret negociabil. Rog seriozitate.

Timisoara, Timis

Teren Intravilan 10.000 mp   Poziție Excelentă pe Calea Buziașului
1
1

Teren Intravilan 10.000 mp Poziție Excelentă pe Calea Buziașului

Vând teren intravilan în suprafață de 1 hectar (10.000 mp), localizat în zona Calea Buziașului din Timișoara. Proprietatea reprezintă o alegere excelentă pentru investitorii care caută un amplasament cu vizibilitate și acces rapid spre zonele rezidențiale și comerciale din sudul orașului. Configurația ...

10,000 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Oportunitate Investiție: Teren 20.000 mp Intravilan   Calea Buziașului
1
2

Oportunitate Investiție: Teren 20.000 mp Intravilan Calea Buziașului

Vă oferim spre vânzare o suprafață generoasă de 2 hectare (20.000 mp) situată strategic în zona Calea Buziașului, un pol de dezvoltare continuă a Timișoarei. Terenul este situat în intravilan, beneficiind de un acces facil către centura orașului și principalele artere comerciale. Datorită poziționării ...

20,000 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan de vânzare !
3

Teren intravilan de vânzare !

Vând teren de 2000 mp pentru construcție în spate la Vox pe calea torontalului !mai multe detalii la telefon

Timisoara, Timis

COMISION 0%Teren pentru BLOC S+P+4E+Er de vanzare in zona Girocului
2

LANDMARK ofera spre vanzare cu COMISION 0% 2 terenuri Intravilane pentru BLOC S+P+4E+Er in zona GIROCULUI - BRAYTIM, pe B-dul SUDULUI, avand o suprafata de 1655 mp cu 2 deschidere de 40.2 ml, 41.5 ml si 1752 mp cu 2 deschideri de 38.8 ml si 42.2 m. Terenurile beneficiaza de PUZ rezidential cu POT=35% ...

1,655 m2

Timisoara, Timis

De vanzare Apartament in P-ta Sinaia
4
23

De vanzare Apartament in P-ta Sinaia

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, 70 mp., etajul 2, P-ta Sinaia 115.000 Euro, - SolFa

Sinaia, Timisoara, Timis

Vând teren inravilan
3
2

Vând teren inravilan

Vând teren intravilan Seceani, Orțișoara 4200 m2 ,aproape de autostradă ,apă rețea ,curent trifazic ,pruni împrejur preț 20 E m2 .Relații la telefon

Timisoara, Timis

Vanzare teren agricol
2
12

Vanzare teren agricol

Vand 10.000 mp teren agricol in Timisoara, judetul Timis, zona industriala Freidorf, situat in spate la metro.

10,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

teren ghilad

teren ghilad

teren intravilan ghilad cu casa bătrânească caut suprafață 3000,4,5000 mp mai pe la margine

3,000 m2

Timisoara, Timis

Teren de vânzare

Teren de vânzare

Vând în comuna GIROC teren agricol extravilan 10.000 m2 zona A parcela A167/1/3 PREȚ 52000 EURO negociabil TEL.

Cetate, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan centura sud
2
1

Vand teren intravilan centura sud

Teren intravilan localizat intre canalul betonat si centura sud, apartinind de Timisoara. Suprafata 4200 m2. Categorie de folosinta: agrement, baze sportive, camping, parcare rulote Pret: 25 m2

4,200 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Teren intravilan 4

Teren intravilan

Vând teren intravilan Zona lunei 1063mp front str 16.97m cu toate utilitatiile

Timisoara, Timis

Teren cu autorizatie de bloc, de vanzare,  in Giroc
10

Teren cu autorizatie de bloc, de vanzare, in Giroc

Westside Imobiliare vă propune spre achiziție un teren premium cu autorizație de construire pentru bloc, situat în una dintre cele mai căutate zone din Giroc — chiar la strada principală, cu vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii esențiale ale proprietății: Localizare: Giroc ...

1,542 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vanzare teren 4000m2

Vanzare teren 4000m2

Vand teren la soseaua nationala ghiroda-remetea sau schimb

4,000 m2

Timisoara, Timis

Vând teren 10 000 mp extravilan în Freidorf Timisoara
2

Vând teren 10 000 mp extravilan în Freidorf Timisoara

Terenul este situat în Freidorf, strada Ioan Slavici, vizavi de Gaspeco Stația de Îmbuteliere GPL.Frontul stradal, la șosea 32,87 m, iar la drumul pietruit 307,68 m. Limita intravilan trece prin marginea parcelei.

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand teren Remetea Mare
2

Vand teren Remetea Mare

Proprietar, vând teren intravilan pentru investiție, intr-o zona cu potențial mare de dezvoltare, acces facil la autostradă, aproape de strada principala și cu acces foarte rapid în oraș prin centura de sud Timișoara. Terenul are 1290 mp, front stradal de 40 m, si o lungime de 39 m. Acces la teren din ...

1,290 m2

Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Teren de Vanzare !
4

Teren de Vanzare !

Se oferă spre vânzare teren extravilan arabil în Giroc (UAT Giroc), județul Timiș) zonă cu extindere accelerată în direcția sud a Timișoarei. Date identificare: Suprafață: 10.000 mp (1 hectar) Carte Funciară: 406116 Giroc Parcelă: A102 1 5 14 Categoria de folosință: arabil Acte ...

10 m2

Timisoara, Timis

Vând gradina(intravilan) com Secas, jud Timis 5

Vând gradina(intravilan) com Secas, jud Timis

Vând gradina (intravilan) in com Secas, jud Timis ,suprafață 2800 mp,preț 8500 eur.

2,800 m2

Timisoara, Timis

Vand teren constructi industriale
5

Vand teren constructi industriale

Vand teren la iesire din Timisoara Vizavi de Contim -Smithfield In suprafata de 6700 m2 Retea electrica si retea apa la capatul parcelei Pretabil pentru constructi industriale

6,700 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare, Calea Lugojului la 4 benzi !
4
1

Teren de vanzare, Calea Lugojului la 4 benzi !

LANDMARK ofera spre vanzarenbsp; teren Intravilan (cu casa demolabila) , situat pe calea Lugojului la 4 benzi,vizibilitate excelenta, doua fronturi stradale 22 x 24 ml. Pretul de vanzare este de 200.000 euro.ID intern: 211012

580 m2

Timisoara, Timis

Vand teren zona Selgros - Hornbach - Stefan Procopiu colt cu Tristan Tzara 1937 mp - 1795 e  mp+TVA 5

Vand teren zona Selgros - Hornbach - Stefan Procopiu colt cu Tristan Tzara 1937 mp - 1795 e mp+TVA

Vand teren zona Selgros - Hornbach - strada Stefan Procopiu colt cu Tristan Tzara - suprafata 1937 mp - destinatie multipla - pret 1795 e mp+TVA - toate utilitatile langa parcela: gaz, apa, canalizare, curent - doua fronturi stradale 30 x 67

1,937 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren cu autorizație Benzinărie lângă ISHO
3

Teren cu autorizație Benzinărie lângă ISHO

Oportunitate unică - Voog Development va propune spre vanzare teren in Timisoara, (fost PECO) cu destinație exclusiv de stație de carburanți. Exista autorizație de construcție VALABILĂ pentru reabilitare stație de carburanți. Preț 800.000. euro, ușor negociabil.

540 m2

Timisoara, Timis

Oferta!!!!!!!!
1
9

Oferta!!!!!!!!

SUPER OFERTA!!!PROPRIETAR VAND TEREN 5000 m2 LA SAG, ZONA MANASTIRII,TOATE UTILITATILE,. PRET NEGOCIABIL

Timisoara, Timis

Vand teren 432 mp cu casa demolabila in Iosefin zona M1
1

Vand teren 432 mp cu casa demolabila in Iosefin zona M1

Terenul are o casă bătrânescă in stare avansată de degradare. Se afla in zona de construire M1 al planului urbanistic general, avand funcțiuni mixte - activități comerciale la parter si locuinte la nivelele superioare (locuire colectivă). Regim de înălțime mediu, maxim 18 m Adresa: Str. Budai Deleanu Suprafață. ...

432 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren intravilan rezidential P+4 sau comercial, langa Shopping City Timisoara
2
24

Teren intravilan rezidential sau comercial, cu doua fronturi stradale generoase, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara si a magazinului Dedeman din Calea Sagului. Are toate utilitatile si certificat de urbanism pentru P+4.

1,849 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2
14

Teren intravilan rezidential sau comercial, cu doua fronturi stradale, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara si a magazinului Dedeman din Calea Sagului. Are toate utilitatile si certificat de urbanism pentru P+4.

1,728 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan 882 mp sat Salciua Noua
4
1

Teren intravilan 882 mp sat Salciua Noua

Vand teren intravilan 882 mp situat in sat Salciua Noua, com. Pischia. Vedere spre lacul de la Domeniile Herneacova si padure. Zona apropriata de Timisoara ( 35 min) cu potential turistic. Curent la aprox. 70m. Am scos plan urbanism si am efectuat studiu geo. PUZ aprobat.

882 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan
2
1

Teren intravilan

Vând în oraș Recaș, Județul Timiș teren intravilan, 674 Mp, 17Mp front stradal in cartier nou rezidential destinat doar construcților de case,zona liniștită aproape de centru.Acte la zi, PUZ efectuat. Apa,curent,gaz,canalizare,sunt in fața terenului Detalii pe WhatsApp sau Telefonic la Nr 0 0 4 9 1 ...

674 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru constructii locuinte sau servicii | Freidorf
4

Teren pentru constructii locuinte sau servicii | Freidorf

District Real Estate oferă spre vânzare un teren intravilan, amplasat într-o zonă foarte bine dezvoltată din Timișoara, în zona Freidorf. Terenul are o suprafață totală de 5.964 metri pătrați si un front stradal de 17.2ml, este ideal pentru constructii semi-colective sau inidividuale dar si de servicii. Acesta ...

5,964 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Vând teren agricol Timișoara
1

Vând teren agricol Timișoara

Vând teren agricol Timișoara lângă Metro 2 2 Hectare și 35 Arii Preț 24 Euro Negociabil

Timisoara, Timis

Vând teren intravilan în Șag Mănăstire
3
19

Vând teren intravilan în Șag Mănăstire

Vând Teren intravilan în Șag Mănăstire,700 de mp,front stradal 20 m,între case,utilități curent pe parcelă,drum pietruit.Preț 45000 euro negociabil.Tel

700 m2

Timisoara, Timis

Teren de SERVICII de vanzare in zona Dumbravita padure
2

Teren de SERVICII de vanzare in zona Dumbravita padure

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan pentru SERVICII in zona DUMBRAVITA, pe strada CEDRULUI, avand o suprafata de 5012 mp cu o deschidere de 76 ml. Terenul dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, iar strada este pietruite. Pretul este 551000 euro+TVA, 110 euro mp +TVA negociabil. ...

5,012 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial cu PUZ de vanzare in zona Sagului
3

Teren industrial cu PUZ de vanzare in zona Sagului

LANDMARK ofera spre vanzare teren INDUSTRIAL cu PUZ innbsp;nbsp;Intravilan, in zona SAGULUI, pe strada NAPOLI, avand o suprafata de 5804 mp cu 2 deschidere de 65 ml si 90 ml. Terenul beneficiaza de PUZ industrial cu POT=55% si CUT=1.2. Terenul dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, ...

5,804 m2

Timisoara, Timis

Teren de BLOC de vanzare Calea Urseni
2

Teren de BLOC de vanzare Calea Urseni

LANDMARK ofera spre vanzare 2 terenuri de BLOC Intravilan in zona Calea Urseni pe strada PAPADIEI GIROC, avand o suprafata totala de 2352 mp cu o deschidere de 40.8 ml. Terenul dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, iar strada este asfaltata. Pretul este 247000 euro, 105 euro mp ...

2,352 m2

Timisoara, Timis

Teren de BLOC de vanzare in zona Ciarda - Giroc
2

Teren de BLOC de vanzare in zona Ciarda - Giroc

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan in zona CIARDA-BUZIASULUI, pe strada FREZIEI GIROC, avand o suprafata de 1654 mp cu o deschidere de 31 ml. Se pot construi 28 de apartamente. Terenul dispune de telefon, gaz, curent, cablu tv, canalizare, apa, iar strada este asfaltate. Pretul este 300.000euro, ...

1,654 m2

Timisoara, Timis

Teren de DUPLEX de vanzare in zona Dumbravita padure
2

Teren de DUPLEX de vanzare in zona Dumbravita padure

LANDMARK ofera spre vanzare 2 terenuri Intravilane pentru DUPLEX in zona DUMBRAVITA, pe strada CEDRULUI DUMB, avand o suprafata de 857 mp cu o deschidere de 27.2 ml si 846 mp cu o deschidere de 27.2 ml. Terenurilel dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, iar strada este pietruite. ...

846 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru CASA individuala de vanzare in zona Mehala
2

Teren pentru CASA individuala de vanzare in zona Mehala

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan pentru CASA individuala in zona MEHALA, pe strada VIILOR ALEE, avand o suprafata de 850 mp cu o deschidere de 16.2 ml. Terenul dispune de telefon, gaz, curent, cablu tv, canalizare, apa, iar strada este asfaltata. Pretul este 187000 euro, 220 euro mp cu TVA ...

850 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru DEZVOLTARE de vanzare in zona Dumbravita Cora
2

Teren pentru DEZVOLTARE de vanzare in zona Dumbravita Cora

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan in zona DUMBRAVITA, pe strada SOFIA DUM, avand o suprafata de 3752 mp cu 2 deschideri de 25 ml si 139 ml. Din suprafata asta se renunta pentru drum la 1444 mp. Terenul dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, iar strada este asfaltate. Pretul ...

2,308 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru DEZVOLTARE rezidentiala in zona Sacalaz
2

Teren pentru DEZVOLTARE rezidentiala in zona Sacalaz

LANDMARK ofera spre vanzare cu COMISION 0%, teren pentru DEZVOLTARE rezidentiala Extravilan in zona SACALAZ, in spate la fosta zootehnie, avand o suprafata de 7500 mp cu o deschidere de 53.2 ml. Terenul beneficiaza de Procedura de preemtiune finalizata sinbsp; dispune de curent la distanta, iar strada ...

7,500 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare in zona Ghiroda dupa pod
2

Teren de vanzare in zona Ghiroda dupa pod

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan in zona GHIRODA dua pod, pe strada EGRETEI, avand o suprafata de 785 mp cu o deschidere de 22 ml. Terenul dispune de curent la distanta, iar strazile sunt pietruite. Pretul este 114000 euro negociabil. ID intern: 210959

785 m2

Timisoara, Timis

Comision 0% Teren pentru BLOC S+P+4E de vanzare zona Torontalului
2

LANDMARK ofera spre vanzare cu COMISION 0%,nbsp;teren Intravilan pentru BLOC S+P+4E in zona TORONTALULUI, pe strada COMAN AUGUSTIN, avand o suprafata de 2073 mp cu o deschidere de 31.6 ml. Terenul beneficiaza de PUZ pentru locuinte colective in regim de S+P+4E cu POT=35%, CUT=2, pentru constructia a ...