Ofer spre închiriere un apartament spațios și luminos, aflat la etajul 3 din 10, în ansamblul rezidențial Isaran, cartier Tractorul.
Detalii:
- suprafață utilă 100 mp, decomandat - living generos + 2 dormitoare - 2 băi moderne - 2 balcoane cu priveliște deschisă - bucătărie l apartamentului se închiriază nemobilat, ceea ce lasă libertate pentru amenajarea după gustul chiriașului.
Apartamentul a fost recent zugrăvit, astfel încât viitorii chiriași se vor muta într-un spațiu curat și îngrijit.
Apartamentul este bine izolat și foarte eficient energetic, costurile de întreținere sunt reduse inclusiv pe timp de iarnă.
Chirie: 600 lună + 1 luna garanție
Avantaje zonă:
la câteva minute de mers pe jos de Coresi Shopping Resort (magazine, restaurante, cinema, sală fitness) aproape de Parcul Tractorul și alte zone verzi, școli, grădinițe, farmacii și clinici medicale în apropiere, mijloace de transport către centrul Brașovului și Gara Brașov.
Apartamentul este ideal pentru o familie sau pentru persoane care își doresc un cămin modern, într-o zonă liniștită, cu acces facil la centre comerciale și mijloace de transport.
ID anunț: 1760266358
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!